Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Gaźnik czyszczony... bo niedawno mi się zapchał.. w sumie nie zawsze to jest, ale w 99% mojej jazdy występuje on, oczywiście tylko podczas dodawania obrotów, nie podczas spadania obrotów..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaźnik czyszczony... bo niedawno mi się zapchał.. w sumie nie zawsze to jest, ale w 99% mojej jazdy występuje on, oczywiście tylko podczas dodawania obrotów, nie podczas spadania obrotów..

 

Pozdrawiam

 

Może to juz łożyska na wale???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak napisał Bubu! szczególnie przy utrzymywaniu obrotów! to tak mniej więcej 4-5 tys przy 5 już te drgania zanikały ;) czyli można by rzec, że ten typ tak ma? :lalag:

Bubu a jak sie jeździ na DR 125? widze że mała zmiana.. tym razem na 50 zarejstrowane? Jak sprawa z "wypadkiem" - sorra za off ale ciekawość mnie ściska

Edytowane przez jurer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Suzi ok :lalag: wolniej jezdzi ale pali tez mniej :clap: (3,5L), z wypadkiem wsumie sie dobrze skonczylo - upomnienie dostałem a nastpenym razem odroczka jezeli cokolwiek podobnego bedzie... ;)

 

no a SUZI to rasowa pięćdziesiątka :)

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Suzi ok :biggrin: wolniej jezdzi ale pali tez mniej ;) (3,5L), z wypadkiem wsumie sie dobrze skonczylo - upomnienie dostałem a nastpenym razem odroczka jezeli cokolwiek podobnego bedzie... :P

 

no a SUZI to rasowa pięćdziesiątka :D

 

Kolejny OFF : jak zarejstrowales na 50??? mam kmx-a i ma z tym problem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie :biggrin: nie czytalem tematu od poczatku, bo juz sie troche rozwinal. Mam pytanie, mysle ze juz bylo ale ja nie moge znalesc:(

 

!. Jaka ma przelatowa KMX 125??

 

2.czy dostane bez problemu oponki do jazdy po asfalcie i zcasami po szutrach;) Wiecie o co chodzi :)

 

3. Czy KMX jest wygodny w dluzsze trasy cos kolo 300-400km.

 

4. Czy ktos ma zdjecie kmx z tylnim centralnym kufrem?? Bo chyba zamocowac do tego bagazniczka sie da:P A gdzies musze buty do szkoly wozic....

 

5.Jakie moto byscie wybrali kmx czy tdr. Chce smigac duzo w trasy, codziennie do szkoly z zcego 30km po marnym asfalcie a 5 po dosc ciezkim terenie;)

 

Mysle ze nikt nie bedzie mial za zle maloego off topu :clap: Pozdrawaiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kmx nie będzie zbyt idealny to moto jak się go kręci to pali 6-8l na 100km. A ogulnie to moto jest wygodne ma bardzo dobre przyspieszenie, ma strasznie miękkie przednie zawieszenie. Na TDR nie warto wybierać się w ostry teren. Oponki jakieś powinny się znaleść. Jeśli będzie Cie stać na paliwo to bardzo dobry sprzęt, lecz jeśli z kasą marnie to polecam dr 125 lub xl 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy kmx odblokowanym da sie podrozowac w trasie z predkoscia 120?? CZzy bedzie on lepszy do bradziej turystycznej jazdy niz dt ?? Pozdro....

 

 

nie, 90 to taka optymalna prędkość , mówię o wpełni odblokowanym gdzie zamyka licznik

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak podrozowałem do szkoły (20 km) to ponizej 120 nie schodziłem przewaznie trzymałem pod 130km/h i jechało sie całkiem ok, nie grzal sie ani nic lecz spalanie 8L to minimum przy takiej jezdzie...

 

Hehee ładnie silniczek w dupe dostaje po takim dłuższym przejeździe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...