Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Za adres dziękuje :icon_razz:

 

A coś pomiędzy terenem a miastem? Raczej przeważające miasto..

http://www.sklep.larsson.com.pl/?a=c3&mymo...a36dedd4bea2543

Co by się szybko niezużyły a nawet dobre były (choć wiem że złoty środek nie istnieje :) )

 

Czy wie ktoś gdzie można dostac uszczelke pod głowice do KMXa 125(chodzi o zbrojoną) bo miałem z samej blachy i woda przedostawał sie na tłok,i teraz musze wymienić tłok oraz uszczelke pod głowicą.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupilem niedawno KAWASAKI KDX 125, silnikowo z pewnoscia idealny bo po kapitalce i nie brakuje mu mocy, chodzi tylko o sposob jej podawania. Na 1dynce nie chce sie wkrecac na pelne obroty, w pewnym momencie poprostu jakby sie blokowal,na 2jce po chwili oddlawia sie i kreci sie juz do konca, jak go troche pomecze na tej 1dynce to tez sie wkreci no ale chyba nie tak to powinno chodzic? Na luzie te same objawy co na 1dynce, jestem troche zielony w tych zabawkach [bo siedze w samochodach a motor swoja droga tez zielony...] Wiec jak wiecie, co moze byc przyczyna to napiszcie wszystkie mozliwe warianty, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupilem niedawno KAWASAKI KDX 125, silnikowo z pewnoscia idealny bo po kapitalce i nie brakuje mu mocy, chodzi tylko o sposob jej podawania. Na 1dynce nie chce sie wkrecac na pelne obroty, w pewnym momencie poprostu jakby sie blokowal,na 2jce po chwili oddlawia sie i kreci sie juz do konca, jak go troche pomecze na tej 1dynce to tez sie wkreci no ale chyba nie tak to powinno chodzic? Na luzie te same objawy co na 1dynce, jestem troche zielony w tych zabawkach [bo siedze w samochodach a motor swoja droga tez zielony...] Wiec jak wiecie, co moze byc przyczyna to napiszcie wszystkie mozliwe warianty, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

nie wie ktos ile mm powinny miec dobre sprezyny i ile mm powinna miec dobra tarcza sprzeglowa od wykladziny do wykladziny?

z gory dzieki za odp. :buttrock:

 

 

Podpinam sie pod pytanie! no i ewentualnie jakis sklep skad wziac te sprezyny bo szukalem i znow lipa...

Edytowane przez jurer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie pod pytanie! no i ewentualnie jakis sklep skad wziac te sprezyny bo szukalem i znow lipa...

A to co już słabo gniotą? ze chcecie wymieniać? Ja by wam proponował podłożyć podkładki na te spręzyny i dopiero skrecieć zawsze troche bedzie wiecej ściśnieta sprzeżyna. :buttrock: Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak sprawdzić czy moto jest odblokowane na tłumiku? Kręci się do 11,5tys. motor chodzi bardzo cicho. Czy ściągnięcie blokady z dyfuzora jest opłacalne? Moto Kawasaki kmx 125 99r POZDRAWIAM PAWEŁ. Acha mam jeszcze używaną opone w średnim stanie MITASA 120/90-18 czy wejdzie mi, czy jest za duża??

Edytowane przez Pawelmlody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...