Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Ale w tym rzecz że koleżka ma taki sam motor i tak nie pluje a on wiecej jeździ...

 

A jaką ten koleżka ma końcówke? orginalna czy przelotowa? Przy orginalnej ten syf zatrzymuje sie w środku tłumika na przegrodach i tych innych duperelach, przy wolnym przelocie nie ma bata 2T musi pluć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalną ma, no to zdjemuje ten daszek i nie bede się martwił! BO te tłumiki też mają taki, "odpowietrznik" na początku.. do odprowadzania wody tak? Dobrze poinformowany jestem?

Miał ktoś z was w swojej Kawce zębatke na przodzie 16? Bo mam zamiar kupić na trasę sobie.. ? Jakies opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest ta śruba? Ja mam tylko te 3 śruby do daszku, a tam przy łączeniu, z dyfuzorem (czyli ten czarny tłumik) jest taki lejek i tam mam gumową rurke poprowadzoną i tam nieraz coś z niej skapnie.

 

Ale jest następny problem pojawił sie on dziś! Prędkościomierz mi nie działa! Otóż ślimak jest glanc nówka dostałem od Niemca z rachunkiem i sam go zakładałem bo nie działał ten stary. Ten nowy ślimak przejechał jakieś 300km. Linka i mechanizm w prędkościomierzu u góry jest OK. No więc zdemontowałem ślimak i patrze co jest grane a tam przy kole przy łożysku są takie "zazębiacze" i każdy jak by inny jest tzn jakby pozdzierany :crossy: nie wiem może tak ma być. Fotki wrzuce jutro tego jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem problem ze ślimakiem, wytarła sie zebatka i sie nie krecila... podlożylem podkladkę po żebatke w slimaku i działa...

 

ja mam to samo, zebatka tez wytarta, ale podkladajajc cos nic to nie daje,

 

liczniki to chyba wada fabryczna kmxow bo kumplowi tez nie chodzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego tłoka testował go ktoś ?http://moto.allegro.pl/item160161695_tlok_do_kawasaki_kmx_125_org_japan_kmx125_komp.html (nie wiem czy dobrze utorzyłem link :flesje:)

podane jest ze niby jest oryginalny japoński ale mnie sie nie chce werzyć iż to oryginał ponieważ oryginał nie miał blaszki tej co sie zakłada pod tłok. Wiec uważam ze to podróba a co wy na sądzice .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego tłoka testował go ktoś ?http://moto.allegro.pl/item160161695_tlok_do_kawasaki_kmx_125_org_japan_kmx125_komp.html (nie wiem czy dobrze utorzyłem link :))

podane jest ze niby jest oryginalny japoński ale mnie sie nie chce werzyć iż to oryginał ponieważ oryginał nie miał blaszki tej co sie zakłada pod tłok. Wiec uważam ze to podróba a co wy na sądzice .

 

 

dołóż 100 i kup proxa, ten co podałeś chyba nawet nie ma chromowanych pierścieni

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po rozbiórce silnika...miałem wszystko oryginalne z fabryki (nie rozbierane) tłok miał pod drugim pierścieniem blaszkę... pierścienie też raczej nie były chromowane z tego co widziałem... zakupiłem ten tłok, lecz nie przez allegro tylko www.seba-motor.pl za 179zł.. w środe lub czwartek składam to zrelacjonuje...ja oczywiście kupiłem go do tulei....

 

 

Pozdrawiam

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bikepics.com/pictures/784953/ tam własnie się zbiera ten olej i spływa mi po tłumiku... Tam w stronę strzałki patrząćc, jest "odpowietrznik" pod który mam podpięty gumowy wężyk

Bubu to Ty seryjnie tuleje żeliwną miałeś? Bo z tego co wiem to generalnie są nicasile.:O czy sam wbijałeś tuleje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bikepics.com/pictures/784953/ tam własnie się zbiera ten olej i spływa mi po tłumiku... Tam w stronę strzałki patrząćc, jest "odpowietrznik" pod który mam podpięty gumowy wężyk

Bubu to Ty seryjnie tuleje żeliwną miałeś? Bo z tego co wiem to generalnie są nicasile.:O czy sam wbijałeś tuleje?

 

 

ten wężyk służy temu iż w oryginalnym tłumiku masz przegrody i zgromadzony olej nie ma innej drogi wyjścia jak przez owy wężyk

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...