Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

 

witam wszystkich ja mam pytanie co lepiej kupic kawasaki kmx 125 czy yamahe dt 125 r i powiedzcie mi jeszcze co sie czesto psuje w kmx i jakie sa koszta naprawy i jakie sa wady kmx i dt :crossy: za wszystkie rady dzieki a jesli macie jakies inne moto do polecenia to pisac tylko tak do 4000 tys zł i nie za mocne bo ja dopiero zaczynam jazde motorkami

Edytowane przez szymcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są podobne motorki. Oba mają słabe przednie hamulce i kanapowe zawieszenie. Bierz to co Ci się bardziej podoba albo w lepszym stanie. Generalnie nie mają raczej wrodzonych wad. W dt czasem siada zawór wydechowy ,ale nie jest to regułą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wygladu nie jest jakis zaskakujacy ale tez nie zły :P

ciekawe jak z silnikiem i za jaka cene ;)

bo jak tak do 3000 zł to by sie oplacalo :)

 

 

Mam pytanie:

W moim kmxie musze miec jakas blokade poniewaz kreci mi sie tylko do 8000 obrotow i predkosc 100 km/h.

gdzie moze byc ta blokada ? i jak ja sciagnac ?

;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wygladu nie jest jakis zaskakujacy ale tez nie zły :P

ciekawe jak z silnikiem i za jaka cene ;)

bo jak tak do 3000 zł to by sie oplacalo :)

 

z silnikem towiem tylko tyle ze ma przebieg 35 tys i właściciel nie wie czy byłrobiony jakis remont :biggrin: :icon_rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest 99widać po tym malowaiu na baku , chyba że wymieniany bak ;p <lol>

sąsiad ma takiego i wg mnie to bedzie 97' albo 98r

jak jersteś zainteresowany to na mam Tez kmx 2 tyg. temu miał remont , mianowicie : korba PROX, Tłok Wossner, nowa świeca i teraz go pomału docieram na oleju Castrol R2-2T

chodzi Bossko ;D

oczywiście stare częsci do wgladu a na nowe mam fakture ze sklepu i zdjecia z remontu ;)

motorek będzie teraz długo służył .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wygladu nie jest jakis zaskakujacy ale tez nie zły :P

ciekawe jak z silnikiem i za jaka cene ;)

bo jak tak do 3000 zł to by sie oplacalo :)

Mam pytanie:

W moim kmxie musze miec jakas blokade poniewaz kreci mi sie tylko do 8000 obrotow i predkosc 100 km/h.

gdzie moze byc ta blokada ? i jak ja sciagnac ?

;/

[/quo

Niegdyś w moim kmxie który krecił do 7k i jechał 110 była blokada na końcówce wydechu i trzeba było ustawić zawór kips a dokładniej to go otworzyc do końca i jechał jak trzeba czyli kecił do samego końca i jechał około 140 poczytaj sobie gdzies wczesniej o tym na pewno było wałkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :notworthy:

 

Nie mam na tyle czasu ,żeby przejrzeć wszystkie 49 stron,a potrzebuje pomocy.

Jestem posiadaczem kmx 200 z 96r- kupilem go jako uszkodzony.Okazuje się ,że cyl jest porysowany ,tłok wyszczerbiony ,było jeszcze kilka pierdól ale już je porobiłem .Najwiekszym problemem jest tłok do niego,gdzie można to "cudo"kupić :eek: ????Robił może ktoś z was remont w takim zakresie -jakie to moga być koszty - tłok+nicasil(lub tuleja)....Proszę pomóżcie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o tłok to popytaj w większych sklepach z częściami czy są w stanie sprowadzić, ja w pobliskim sklepie kawasaki na części czekam 3-5 dni. A co do kosztów to tłok- zwykły~200zł a kuty~ 400, tuleja 400-450zł a nicasil >700zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o tłok to popytaj w większych sklepach z częściami czy są w stanie sprowadzić, ja w pobliskim sklepie kawasaki na części czekam 3-5 dni. A co do kosztów to tłok- zwykły~200zł a kuty~ 400, tuleja 400-450zł a nicasil >700zł.

 

Dostałem odpowiedz od jednej firmy ...tłok 699zł :eek: ,nie pisze nawet ile życzą sobie za spawanie + nikasil :banghead:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...