Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim KMX-em a mianowicie po jeździe nim na drugi dzien zauważylem że z cylindra po kolanku wycieka mi przepalony olej. Czy winą może byc to ze nie mam linki do dozownika i caly czas jest podawana maksmalna ilosc oleju?? Proszę o pomoc i pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ze sprzeglem w kmxie ?

Trzeba odkrecac srubą co jest bardzo uciazliwe ??

Czy jest tak jak np w rs 125 odkrecasz dekiel i samo sprzeglo wypada ??

 

 

I czy zna ktos wymiary uszczelniaczy na wał do kmxa ??

Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moim KMX-em a mianowicie po jeździe nim na drugi dzien zauważylem że z cylindra po kolanku wycieka mi przepalony olej. Czy winą może byc to ze nie mam linki do dozownika i caly czas jest podawana maksmalna ilosc oleju?? Proszę o pomoc i pozdrawiam!!

ja bym ci radził wywalic ten dozownik i robic miesznke samemu bo jak sie ten dozownik zepsuje do reszty to ztrzesz cylinder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozownik już wywaliłem ale wraz z wyciekającym olejem po kolanku pojawił sie drugi problem a mianowicie motor pali bez problemu za pierwszym wszystko ładnie chodzi i w ogole ale nie wkreca sie powyzej szesciu tysiecy a przed wyciekiem wkręcał sie normalnie na obroty. czy jest to możliwe ze zbyt duża (gromna) ilosc oleju z dozownika zapaprała zawór wydechowy i nie otwiera sie do konca jesli tak to prosze o pomoc jak to sprawdzić i wyczyscic?? Z góry dzięki i pozdro.

 

P.S. KMX jes odblokowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam ten moto od 3 dni . wiec za wiele nie moge o nim powiedziec :) pali mi ok 7l. i dzisiaj sie okazalo ze mam dziure w baku na tym mocowaniu, ktore sie zaklada na rame ; ) i mam jeszcze jeden problem, czasami na 1 i rzadzej na 2 jak dochodzi do 8 tys to lapie dola i nie chce dalej isc. czy to wina swiecy czy moze czegos innego ? dzisiaj mu zmniejszylem dawke na iglicy i jest lepiej .. ale i tak sie wiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa jaki używacie olej do paliwa (ten co sie wlewa w dozownik) bo ja używa orlen semisyntetik i niewiem czy to dobty wybur . morze ktoś z was urzywal takiego . Chodzi mi oto czy nic mi się nie stanie z silnikiem jak będę jeżdził na tym oleju. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa jaki używacie olej do paliwa (ten co sie wlewa w dozownik) bo ja używa orlen semisyntetik i niewiem czy to dobty wybur . morze ktoś z was urzywal takiego . Chodzi mi oto czy nic mi się nie stanie z silnikiem jak będę jeżdził na tym oleju. pozdrawiam

 

najlepiej lej olej prosto to benzyny i castroll full syntetyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zastanaiwam sie nad kupnem takiego kmx'a i prosze doradzcie mi na co mam patrzyc jak go kupuje. Nie chce sie wkopac w jakies gowno i grata kupic :notworthy: dlatego prosze was o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pyatnie do posiadaczy kmxczy niewiecie co morze być z moją kawa bo wyciaga 110km/h przy 9tyś obr. przy 100 km/h dopiero wkładam 6 bieg. tłumik mam gianneli a ten przy cylku tłumik nie jest blokowany nie wiecie gdzie morze mieć jakąś blokade. a na jakiej powinien mieć iglice poziomie. pozdrawiam czekam na waszą pomoc .dziękuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię że 7l starczy w teren jak na trasie ok 5-6l. Jeszcze co dla Ciebie jest terenem... ?

Jeszcze jedno, jaką macie temp jak w terenie jeździcie. U mnie wystarczy pojeździć trochę na 1 to momentalnie pod czerwone podchodzi. a na trasie zawsze wskazówka jest na środku.

Edytowane przez kulman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...