Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem ;) ile sie tego naszukalem jak skladalem zawor :bigrazz:

 

http://img231.imageshack.us/my.php?image=kips1eo0.jpg

 

http://img81.imageshack.us/my.php?image=kips2bv2.jpg

 

 

 

 

Wiem ze na gorze na tych zebatkach sa takie kropeczki na jednej i drugiej, obie maja byc ustawione do przodu (wydech) tylko nie pamietam czy przy zamknietym zaworze czy otwartym....

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim :icon_exclaim: mam problem z moto a mianowicie ze skrzynia biegow.

nie mam 6 biegu. czy jest mozliwe ze mam skrzynie 5 biegowa?czy mam zepsuta skrzynie? na zebatkach

14/48 okolo 110 leci i nie da sie wbic 6 tak jak by jej nie bylo pomocy z gury dzieki

 

oczywiscie moto jest odblokowane sam to robilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam tu opis który wysłałem użytkownikowi explosive Na e-maila. NIestety nie che mi się przerabiać tego na formę bezosobową. Ale sens zrozumiecie!

 

Odblokowanie 6 biegu KMX

A więc sprawa jest dość prosta tylko troszke kosztowna. Ale opłaca się. :biggrin: No więc w załączniku przesłałem Ci zdjęcie To jest sprzęgło w KMX'ie Po ściągnięciu kosza sprzęgłowego. Zobaczysz taką gwiazdkę. Tam gdzie zaznaczyłem kolorem czerwonym na tym obrazku. Jak bedziesz wbijał biegi to będziesz widział, że się ona przekręca. No i tam jest zeszlifowane jedno ramie. Opcje są dwie. Dotoczyć taką drugą (dość trudne, dlaczego nie pamiętam) ale dla dobrego tokarza nie ma rzeczy niemożliwych. Albo opcja druga kupić taką z 6 zębami-jak się dowiadywałem to koszt około 100zł. o ile dobrze pamiętam. Kupić można u przedstawicieli Kawasaki. No i teraz uwaga! Aby odkręcić tą gwiazdkę potrzebujesz najlepiej klucza pneumatycznego. lub w ostateczności wiertarki z udarem.. Ale takim delikatnym. Tylko sprawa wygląda tak że ja miałem dwa KMXy i w jednym poszła ta śruba bez problemu. A w drugim zwykłym śrubokrętem zjechałem gwint na łbie. Podstawa to dobry śrubokręt. Popukać w śrubę i przyłożyć się do tego. Druga sprawa to jak już wymienisz tą gwiazdko zębatkę to na śrubę dobrze by było dać klej do gwintów. Loctail. Takie kleje powinni mieć tokarze! Jak dobrze poprosisz to albo kapke Ci odleje albo pożyczy Ci. Bo niestety cała butelka jest dość droga. A nie opłaca się kupować całej butli na jedną śrubę. Jest jeszcze jedna sprawa. Jak będziesz składał sprzęgło. Tam na kołach zębatych są wyznaczniki jak je złożyć! Jeśli potrzebujesz pomocy co i jak złożyć lub rozłożyć to pisz śmiało na e-maila lub na forum. Napewno pomoge!

Edytowane przez jurer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikepics.com/pictures/1145639/

 

Hmm ale o jakiej wytrzymałości? No i napewno nie Loctaila. a te kleje potrafią naprawdę dużo.. u mnie w bylym Kmx'ie z przodu trzymało poł piasty. I nawet jeździłem w terenie z tym.. Ale jak widzialem ile taka mała tubka kosztuje.. Ale myślę że ten klej co kupowałeś w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...