Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej KMX: poprostu wyreguluj gaźnik :notworthy: przeczyść filtr powietrza. Następnie sprawdź iskrę.

HellAxe: Tuż przy główce ramy, hmm może bardziej bliżej ramy po prawej stronie jest regulacja owej linki gazu, to może pomoże, jeśli nie sprawdź manetkę, przesmaruj. Jeśli dalej nic, to idąc od manetki, za regulacją po zdjęciu baku linka jest w takim pudełeczku gdzie rozchodzi się do gaźnika i do dozownika. Tam też przesmaruj, gdyż tam na sucho to chodzi. Jeśli dalej nic mialem taki przypadek ze przy skrecie mi dodawało gazu poprostu przyczyna to taka że tam gdzie jest ta regulacja to ona wchodziła jakby za owiewke, najlepiej aby przy skręcie w lewo i prawo pozostało to w tym samym miejscu.

 

 

jak już będziesz smarował to smarem teflonowym, tam ma być sucho, tak samo z manetką , niewielka ilość teflonu i wsio

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bity był nie wiem, ale że miał że tak powiem "poważniejsze" gleby to tak. Pierwsza oznaka: Na owiewce (tej przy baku) nie ma naklejek, więc pewnie coś się stało. Nie uwierze jeśli sprzedający powie że mu sie nie podobalo.. bo bez tej "okleiny" gorzej wyglada. Nastepne: Jeśli dobrze widze to stacyjka była zmieniana.. hmm czyżby przód lekko? No i te podnóżki.. każdy w inną strone. i z tej strony i z tej.. No i kierunki zmieniane. Cuż są to tylko moje domysły a tak naprawdę trzeba jechać i się przejechać zobaczyć i poczuć. I znów wyjdzie że jestem be i w ogóle ale ja mam zarejstrowanego i tez 98 rok do sprzedania... no i w najpiękniejszym malowaniu czyli zielone!

Szukam jakeigos enduro albo crosa 125 ale do 200 km o demnei czyli od jarosłąwia podkarpacie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi, linke mam przesmarowana, filter wyczyszczony, swieca wporzadku, gaznik raczej terz tzn. chyba brakujemi w nim jednej srubki od regulacji(jest ta od zwiekszania obrotow, a tej drugiej nie ma), nie bylo jej od poczatku i wszystko dzialalo, czujnik od nuszki mam juz spienty na krutko. Sprawdze jeszcze czy nie podeszla woda do magneta, jesli to nie pomoze to sie odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi, linke mam przesmarowana, filter wyczyszczony, swieca wporzadku, gaznikraczej terz tzn. chyba brakujemi w nim jednej srubki od regulacji(jest ta od zwiekszania obrotow, a tej drugiej nie ma), nie bylo jej od poczatku i wszystko dzialalo, czujnik od nuszki mam juz spienty na krutko. Sprawdze jeszcze czy nie podeszla woda do magneta, jesli to nie pomoze to sie odezwie.

:) ;) Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubus pisz wyraźnie bo nic nie rozumiem z Twojego posta, ani Ciebie nie rozumiem piszesz ze co myslimy na temat Crm vs Kmx vs Dt a piszesz zaraz ze CRM jest zaje*ista i jaka ona nie jest... no jasne ze kmx nie nadaje sie na tor. to raczej endurko. tak do niedzielnych wypadów. Powiem szczerze ze kolega ma CRM i tak jak pisze Bubu, dosc slaby dol, ale bez rewelacji.

Kubus to nie tak z tymi silnikami: pomysl np ten sam rotax w RS 125 i w RX 125, i co RX jakos nie jedzie 160km/h... to że są te same rotaxy to nie znaczy że tak się zachowują jeżdżą. Mają inne przełożenia w skyrzni biegów to napewno, a co jeszcze nie wiem? niestety nie jestem konstruktorem. Dlatego nie przyrównuj podobnych silnikow o innym przeznaczeniu.

Jeśli się myle niech enduromaster mnie poprawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...