Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:notworthy:

No wiesz każde ma w życiu swoje 5 minut i dobry post, teraz czas na wspólne spotkania w gronie skuterów snieżnych

Tak szybko nas rozgryzłaś, że nici z długiego tematu :)

 

 

no przyznaje miales dlugie 5 min bo poderwales duuuzo osob na proste nogi....... nie ma co sie nawzajem prowokowac....lepiej zacznijmy organizowac jakis zlot na przyszly sezon..... wtedy pogadamy na zywcu...bylo by wesolo.... :biggrin: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

no przyznaje miales dlugie 5 min bo poderwales duuuzo osob na proste nogi....... nie ma co sie nawzajem prowokowac....lepiej zacznijmy organizowac jakis zlot na przyszly sezon..... wtedy pogadamy na zywcu...bylo by wesolo.... :biggrin: :)

 

No patrzcie, a ja myślałem że my podrywamy na motory, a dziewczyny na ładne, proste nogi...

O kurka, znowu mi się wszystko kojarzy..... :icon_razz:

No i co wy macie z nami, chopami, zrobić :notworthy:

 

No róbta ten zlot! jak trzeba to odczepię mojej kobiecie łańcuch od kuchni i przyczepię do motocykla :cool: !

 

Pozdro!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy:

.... nie ma co sie nawzajem prowokowac....lepiej zacznijmy organizowac jakis zlot na przyszly sezon..... wtedy pogadamy na zywcu...bylo by wesolo.... :biggrin: :icon_razz:

 

nareszcie mądry pomysł. Madzik piwko dla Ciebie :)

a nawet 3 piwka :biggrin: :cool: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie mądry pomysł. Madzik piwko dla Ciebie :biggrin:

a nawet 3 piwka :cool: :) :)

 

 

Twoje zdrowie trzymam za slowo.....!ja mowie serio serio!!!!na pewno bedzie sporo chetnych.....miejsce sie wybierze ,tak w srodku Polski by bylo sprawiedliwie...oczywiscie nie moze byc inaczej jak Pan bedzie przewazajaca liczba.... :icon_razz: ,Buber nawet swojej Zonie kule od nogi odczepi by mogla sie pojawic :icon_eek: !!!Panowie mile widziani,bedziecie nas zabawiac :notworthy: :biggrin: VISUZ zrobi sie na bostwo wiec bedzie wesolo a YOSS bedzie nas wozil na moto :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,Buber nawet swojej Zonie kule od nogi odczepi by mogla sie pojawic :) !!!Panowie mile widziani,bedziecie nas zabawiac ;)

 

Madzik czy ty na głowe upadłaś? Jak oni mają nas zabawiać skoro żony zabierają? Powariowaliście? Jakie żony? Żony to w domu niech obiad gotują, dywany piorą... przecież tyle zaległych prac dmowych jest do zrobienia. Co będziecie im głowe zawracać :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik czy ty na głowe upadłaś? Jak oni mają nas zabawiać skoro żony zabierają? Powariowaliście? Jakie żony? Żony to w domu niech obiad gotują, dywany piorą... przecież tyle zaległych prac dmowych jest do zrobienia. Co będziecie im głowe zawracać :)

 

 

Asiek :crossy: masz racje....ze tez ja glupia :)

 

BUBER przyczep zonie 2 kule do nogi by pod zadnym pozorem nie ruszala sie z kuchni ...a noz sie obiad przypali,a tak bedzie go miala caly czas na oku... :D :)

 

PANOWIE SLYSZELISCIE CO POWIEDZIALA ASIEK, ZADNEGO DRZEWA DO LASU........ ;) :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ubiorę różowe stringi.

Nie rób mi konkurencji :crossy: i powiedz czy to te własnie stringi co na obrazku

 

Asiek :) masz racje....ze tez ja glupia :D

 

BUBER przyczep zonie 2 kule do nogi by pod zadnym pozorem nie ruszala sie z kuchni ...a noz sie obiad przypali,a tak bedzie go miala caly czas na oku... :P :D

 

PANOWIE SLYSZELISCIE CO POWIEDZIALA ASIEK, ZADNEGO DRZEWA DO LASU........ ;) :) :P

Oj Madzik młoda to i mysli wolniej, ale ty Buber to żeś kiche odwalił

 

Madzik czy ty na głowe upadłaś? Jak oni mają nas zabawiać skoro żony zabierają? Powariowaliście? Jakie żony? Żony to w domu niech obiad gotują, dywany piorą... przecież tyle zaległych prac dmowych jest do zrobienia. Co będziecie im głowe zawracać :)

To rozumien, ze ty jako zona zostajesz w domu i ddasz sie tym wszytkim zajęciom, które wymieniasz :)

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie, a ja myślałem że my podrywamy na motory, a dziewczyny na ładne, proste nogi...

O kurka, znowu mi się wszystko kojarzy..... :crossy:

No i co wy macie z nami, chopami, zrobić ;)

 

No róbta ten zlot! jak trzeba to odczepię mojej kobiecie łańcuch od kuchni i przyczepię do motocykla :) !

 

Pozdro!

 

 

Nie chce bronić kolegi, ale może on miał na mysli pilnowanie motocykla, wkońcu teraz tyle kradna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...