Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny! Słuchać bjoernrider'a! Dobrze, że jest ktoś, kto trzeźwo patrzy na świat..... Oczywiście bez urazy dla nikogo. Czasami warto z czegoś zrezygnować na jakiś czas, niż później żałować tego całe życie i być nieszczęśliwym..... a nawet więcej-żyć tak jak by się nie żyło.....

 

Fidel5! Masz u mnie browałłłła :clap: Rozbawiłeś mnie tym tematem! :clap:

a to twoje autentyczne zdjęcie :clap: moze jeszcze jakies laski zaprosimy :(

 

Oj tak tak... nie znam sie aż tak dobrze na gruczołach potowych a więc moze nie będę kontynuowac tematu :)

pozdrawiam

zaczelismy o kobietach a kończymy na gruczołach brrrrr :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to twoje autentyczne zdjęcie :) moze jeszcze jakies laski zaprosimy :clap:

Tak, tuż przed operacją plastyczną :(

Laski, to co najwyżej można kupić w sklepie rehabilitacyjnym tudzież na bazarze :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adu nie marudź :) może pośmigać byś chciała ? ja Cię zapraszam a Ty nic :clap:

 

kolego Fidel, wspominać o laskach przy adu to tak jak chcieć kupić drewno na ognisko w lesie lol

Edytowane przez mario_BS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adu nie marudź :) może pośmigać byś chciała ? ja Cię zapraszam a Ty nic :biggrin:

 

kolego Fidel, wspominać o laskach przy adu to tak jak chcieć kupić drewno na ognisko w lesie lol

 

He he Mario :)

Podoba mi sie ten tekst! :biggrin: Ale adekwatny, oj adekwatny :)

Mario spójrz na mój podpis pod postami..... Dzisiaj idę skręcać mota i może już jutro pośmigam. Odezwę się na pewno!

 

 

 

 

Adu zobacz jaka jestes rozchwytywana...... :biggrin:

Ten temat to wieeeeelki blef! Cholera! Widzą mój avatar i szaleją! Czyżby niespodziewana zmiana miejsc?????? Orientacja????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem, Ta Adu, to tez jakis blef. Ja stawiam, ze to jakis kolega Fidela nas wkreca, zreszta sami zobacznie na avatarek, przeciez tam wyraznie widac jakiegos starego pierdziela w durnej czapce. Ja tam nie wierze, ze to kobieta. :biggrin: :)

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tuż przed operacją plastyczną :biggrin:

Laski, to co najwyżej można kupić w sklepie rehabilitacyjnym tudzież na bazarze :)

UFF to mnie uspokoiłaś :biggrin:

skrecaj moto lepiej szybciej (ja swoje ze zdjęcia niestety rozpier.........) :biggrin: miesiąc temu z haczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o kobiety na motocyklach to jest tak pół na pół..sa takie coś świetnie jeżdżą i takie co lepiej nie wychodzić im na drogę -tak też jest z mężczyznami.nie obrażając nikogo to uważam ,że mężczyzni lepiej sobie z tym radzą.,,sama chcę nauczyć się jeździć,ale jest we mnie jeszcze troche strachu że sobie nie poradzę ,choć raczej jestem odważna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem, Ta Adu, to tez jakis blef. Ja stawiam, ze to jakis kolega Fidela nas wkreca, zreszta sami zobacznie na avatarek, przeciez tam wyraznie widac jakiegos starego pierdziela w durnej czapce. Ja tam nie wierze, ze to kobieta. :) :biggrin:

Te te te! Odpierdzielić mi się od mej pięknej i jakże modnej czapeczki! Przyjechała prosto z USA! :biggrin:

Stary pierdziel taaaak???? Chciałbyś tak wyglądać :biggrin:

 

 

skrecaj moto lepiej szybciej (ja swoje ze zdjęcia niestety rozpier.........) :D miesiąc temu z haczkiem

A co??? Chcesz, żeby Cię wziąć na plecy? :)

I na gumeeeeeeeee :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te te te! Odpierdzielić mi się od mej pięknej i jakże modnej czapeczki! Przyjechała prosto z USA! :)

Stary pierdziel taaaak???? Chciałbyś tak wyglądać :biggrin:

A co??? Chcesz, żeby Cię wziąć na plecy? :)

I na gumeeeeeeeee :)

Czapka git ale luźna trochę :biggrin:

Ja na plecy och.. trochę ważę ale dla chcącego nie ma nic trudnego :biggrin:

na gumę.... ale wole na koło najpierw... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie!

Wszystko co piszecie to prawda jest najczystsza! Adu jeździ jak pokraka i tak już se gębe poharatała, że wstydzi się jej pokazywać! Dlatego wybrała najprzystojniejszego kolegę "motocykliste" i wstawiła w awatarka.

Ja się nie wstydzę, ale patrzcie dziuchy jak ryzykujecie, będziecie wyglądać jak ja! Jeździć nie potrafię i nie potrafiłam nigdy, nawet w puszce. Mojego Starego mało nie zabiłam w czołówce i dlatego wsadzili mnie na motór - przynajmniej stanowię zagrożenie dla siebie, a mniejsze dla innych.

 

BUZIAKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie!

Wszystko co piszecie to prawda jest najczystsza! Adu jeździ jak pokraka i tak już se gębe poharatała, że wstydzi się jej pokazywać! Dlatego wybrała najprzystojniejszego kolegę "motocykliste" i wstawiła w awatarka.

Ja się nie wstydzę, ale patrzcie dziuchy jak ryzykujecie, będziecie wyglądać jak ja! Jeździć nie potrafię i nie potrafiłam nigdy, nawet w puszce. Mojego Starego mało nie zabiłam w czołówce i dlatego wsadzili mnie na motór - przynajmniej stanowię zagrożenie dla siebie, a mniejsze dla innych.

 

BUZIAKI

a ten avatar to po tej własnie czołówce? :) sory za :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o kobiety na motocyklach to jest tak pół na pół..sa takie coś świetnie jeżdżą i takie co lepiej nie wychodzić im na drogę -tak też jest z mężczyznami.nie obrażając nikogo to uważam ,że mężczyzni lepiej sobie z tym radzą.,,sama chcę nauczyć się jeździć,ale jest we mnie jeszcze troche strachu że sobie nie poradzę ,choć raczej jestem odważna!

 

 

Dasz rade kazdy na poczatku ma stresa,ale to szybko mija,a jak jestes kumata to na pewno sobie poradzisz!!!Powiem Ci jak to jest wsiadasz i jedziesz tak jak na rowerze...... :) :biggrin: :)

 

He he Mario :)

Podoba mi sie ten tekst! :biggrin: Ale adekwatny, oj adekwatny :D

Mario spójrz na mój podpis pod postami..... Dzisiaj idę skręcać mota i może już jutro pośmigam. Odezwę się na pewno!

Ten temat to wieeeeelki blef! Cholera! Widzą mój avatar i szaleją! Czyżby niespodziewana zmiana miejsc?????? Orientacja????

 

 

teraz biseksualizm jest w modzie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie: tylko brudasy sie myja, czysci ludzie nie musza sie myc :)

 

A tak powaznie to nie ma nic gorszego niz mieszanka: dezodorant+pot, bleee, no najwyzej, ze jakis bezzapachowy antyperspirant, ale nie oszukujmy sie: upal+skora = zadna chemia nie pomoze :biggrin:

 

Instrukcja postępowania na upalny poranek

1 woda!

2mydło!

3dezodorant (bez użycia powyższych tworzy prawdopodobnie ową porażającą mieszankę)

 

Czynność powtórzyć kilka razy w ciągu dnia, oraz przed snem.

 

Ps. Skończmy już z tymi głupotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...