Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a spotkanie w Karkonoszach to byłby dopiero miodzio :D

Jestem ZA! :)

 

 

Adu z tym stuntem to chyba tego mi nie zrobisz :)

Zastanowie sie-przeciez jestem blondynka :)

 

 

Wy kobiety to takie jesteście samodzielne i w ogóle a jak do czego dojdzie to biegniecie po pomoc (a propos nowego tematu) :)

Jak ma sie do kogo i jest potrzeba, to biegne a co :D :crossy: ;)

 

 

weekend w maju na pewno dałoby się rozsądnie znaleźć

To na dlugi majowy weekendzik zapraszam do Kletna na zlocik motocyklowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie trzymajmy sie wyzej pisanego planu i nie wdawajmy sie wdyskusje o łańcuchach, ziemniakach, praniu dywanów, etc.

 

Adu z tym stuntem to chyba tego mi nie zrobisz :crossy:

 

Wy kobiety to takie jesteście samodzielne i w ogóle a jak do czego dojdzie to biegniecie po pomoc (a propos nowego tematu) ;)

 

 

Bo Tobie te prowokacje świetnie wychodzą :) No moze oprócz tej gdzie każesz nam sie przyczepic do facetów. Cisza nastała prawda?? No bo co my mozemy mieć do facetów?? W skórach kazdy wygląda jak maczo :) , na maszynie to juz tym bardziej , a jak do tego wszystkiego siedzi w skórach na maszynie i ....... MILCZY, to juz się w ogóle zakochać mozna :)

Hehehe, bo jak potem zejdzie z moto, zrzuci odzienie skórzane i otworzy gębę to nic tylko ...wiać !!!!! Na drugą stronę kraju najlepiej.

A tak poza tym to nie mozemy nadawać na facetów z bardzo prostej przyczyny. Jak ja tu zacznę pluc , że te chłopy to takie , owakie i w ogóle panie nic tylko wytruć wódką, to moze sie tak zdarzyc, że spotka mnie jakaś awaryja na drodze a podjedzie jakis forumowicz i powie: a sama se radz FEMINISTKO TY !! ( TFUTFUTFU!!! ) Lepiej nie kusic diabła :D

Jakąs lepszą prowokację wymyśl. Siedzisz w tej robocie i sie nudzisz to pomyśl coś :)

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na dlugi majowy weekendzik zapraszam do Kletna na zlocik motocyklowy!

 

Kletno fajne miejsce, Kotlina kłodzka też. Tylko że (o ile się nie mylę) to zjazd geriartyków? Znaczy wiem że teraz wg. ich klasyfikacji to mógłbym się ubiegać o członkostwo, ale...... Taka podczepka?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ....... MILCZY, to juz się w ogóle zakochać mozna :crossy:

Hehehe, bo jak potem zejdzie z moto, zrzuci odzienie skórzane i otworzy gębę to nic tylko ...wiać !!!!! Na drugą stronę kraju najlepiej.

A tak poza tym to nie mozemy nadawać na facetów z bardzo prostej przyczyny. Jak ja tu zacznę pluc , że te chłopy to takie , owakie i w ogóle panie nic tylko wytruć wódką, to moze sie tak zdarzyc, że spotka mnie jakaś awaryja na drodze a podjedzie jakis forumowicz i powie: a sama se radz FEMINISTKO TY !! ( TFUTFUTFU!!! ) Lepiej nie kusic diabła :)

Jakąs lepszą prowokację wymyśl. Siedzisz w tej robocie i sie nudzisz to pomyśl coś :)

Czyli tak, nie odzywajmy się bo jestesmy mniej jentelygientni, nie oddychajmy bo mamy oddech ormianina po trzydniowej imprezie.... no ładnie

nie martf sie ten melj obeiży cała polska razem z dofodem rejestfacyjnym tfego motóra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, nie odzywajmy się bo jestesmy mniej jentelygientni, nie oddychajmy bo mamy oddech ormianina po trzydniowej imprezie.... no ładnie

nie martf sie ten melj obeiży cała polska razem z dofodem rejestfacyjnym tfego motóra ;)

 

Wracasz do formy !!! HURRRRA!!!!!!

A ja tymczasem pakuję manatki i po cichuśku spadam........( dofud rejestracyjny spaliłam na fszelki wypadek ) :crossy:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dobra chwile mnie nie bylo i ile czytania ;)

 

Powiem krotko mezczyzna i kobieta roznia sie. I to bardzo dobrze, bo w ten sposob uzupelniaja sie :crossy: .

 

Jestem dobrym kierowca :) bo mam swietnego pilota :) jakim jest moj maz :D

 

A spotkac mozemy sie np. kolo Czaplinka w Starym Drawsku. Miejsce sprawdzone- mozna spac w namiocie lub domku. Jezioro na wyciagniecie reki, prysznice + toalety, a obok piekne ruiny zamku Drahim gdzie odbywaja sie spotkania Rycerzy lub Templariuszy. Z drugiej strony restauracja z dyskotekami. Dla chetnych piekne winkielki do posmigania :D

 

Chcecie nowy temat - bardzo prosze, ciekawa jestem Waszego zdania.

Mam w niemczech znajomych, ktorzy planowali slub w przyszlosci, ale musieli go przyspieszyc bo znajoma zaszla w ciazy- nic nowego- ale z bialych ludz urodzilo sie MURZYNIATKO, a wlasciwie to sliczna mulatka.

 

Ona przysiega, ze go nie zdradzila on sie wyprowadzil :) Po 6 miesiacach i zrobieniu wszystkich badan prawda wyszla na jaw. Ja tez sie glowilam, ciekawe jaka bedzie wasza opcja - dam odp w czwartek wieczorem (jesli to kogos zainteresuje, bo szczerze mowiac u nas tez jest juz ta tradycja :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dobra chwile mnie nie bylo i ile czytania

 

Powiem krotko mezczyzna i kobieta roznia sie. I to bardzo dobrze, bo w ten sposob uzupelniaja sie

 

Jestem dobrym kierowca :) bo mam swietnego pilota :) jakim jest moj maz

 

A spotkac mozemy sie np. kolo Czaplinka w Starym Drawsku. Miejsce sprawdzone- mozna spac w namiocie lub domku. Jezioro na wyciagniecie reki, prysznice + toalety, a obok piekne ruiny zamku Drahim gdzie odbywaja sie spotkania Rycerzy lub Templariuszy. Z drugiej strony restauracja z dyskotekami. Dla chetnych piekne winkielki do posmigania :)

 

Chcecie nowy temat - bardzo prosze, ciekawa jestem Waszego zdania.

Mam w niemczech znajomych, ktorzy planowali slub w przyszlosci, ale musieli go przyspieszyc bo znajoma zaszla w ciazy- nic nowego- ale z bialych ludz urodzilo sie MURZYNIATKO, a wlasciwie to sliczna mulatka.

 

Ona przysiega, ze go nie zdradzila on sie wyprowadzil ;) Po 6 miesiacach i zrobieniu wszystkich badan prawda wyszla na jaw. Ja tez sie glowilam, ciekawe jaka bedzie wasza opcja - dam odp w czwartek wieczorem (jesli to kogos zainteresuje, bo szczerze mowiac u nas tez jest juz ta tradycja :) )

 

 

Przypuszczam , ze wsród dziadków lub pradziadków musiał sie znaleźć jeden zapomniany później przodek o nieco ciemniejszym kolorze skóry , chyba, że sie w szpitalu pomylili :crossy:

Tak sobie myślę , że jakbym była tym tatusiem to tez bym najpierw szok przeżyła , w końcu takie przypadki to zdecydowany margines życia , jak juz sie zdarzają to brukowce to opisują na pierwszych stronach. I w tym wszystkim to najbardziej tego dzieciaka szkoda.. .. W końcu nie jego wina a najbardziej po psychice zbierze, jako ciemne dziecko białych rodziców ( w " ciemnym " społeczeństwie , które nigdy nie da mu o tym zapomnieć )

Okolice Czaplinka znam , rzeczywiście piękne - trza będzie rzecz powaznie przemyśleć :D

Pozdrawiam Nevre i czekam do czwartku :D

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kletno fajne miejsce, Kotlina kłodzka też. Tylko że (o ile się nie mylę) to zjazd geriartyków? Znaczy wiem że teraz wg. ich klasyfikacji to mógłbym się ubiegać o członkostwo, ale...... Taka podczepka?

 

A spojrz laskawie Buber na moj wiek w profilu......

EKG to bardziej jakies urozmaicenie w tym motocyklowym nudnym zyciu! ;) To w sumie tylko zabawa! Staruchy niby zasluguja na takie miano po 35 roku zycia, a ja na przyklad jestem giermkiem :crossy:

Ale tak naprawde sa to poprostu spotkania, imprezki ludzi, ktorzy chca stworzyc jakas fajna ekipe motocyklistow, ktorzy moga we wspolnym gronie sie pobawic, pogadac czy wyplakac na ramieniu drugiego. Tylko tyle! Takze serdecznie zapraszam do powiekszenia tego grona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze bardziej skomplikowana opcja. Kolega najpierw bawił się z niehigieniczną koleżanką, która wcześniej bawiła się z ciemniejszym panem i się przeniosło. Trudne technicznie, ale podobno wykonalne.

 

A tak naprawdę to skąd się biorą albinosi? To samo, genetyczny wybryk I chyba tego się trzeba trzymać.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spojrz laskawie Buber na moj wiek w profilu......

EKG to bardziej jakies urozmaicenie w tym motocyklowym nudnym zyciu! :crossy: To w sumie tylko zabawa! Staruchy niby zasluguja na takie miano po 35 roku zycia, a ja na przyklad jestem giermkiem :)

Ale tak naprawde sa to poprostu spotkania, imprezki ludzi, ktorzy chca stworzyc jakas fajna ekipe motocyklistow, ktorzy moga we wspolnym gronie sie pobawic, pogadac czy wyplakac na ramieniu drugiego. Tylko tyle! Takze serdecznie zapraszam do powiekszenia tego grona!

 

Ależ ja nie mam nic przeciwko EKG! Tak po prawdzie to patrzę tam z zainteresowaniem, bo wiem (z doświadczenia) że jak człowiekowi zim przybywa, to mu się myślenie zmienia i w bardzo wielu przypadkach gada mi się lepiej z równieśnikami wiekowymi niż z kimś koło 20 - bez urazy oczywiście.

 

Ale do rzeczy - to trzeba założyc osobny temat i sprawę finalizować. Ustawić głosowanie (to się da na forum) i heja. Gdzie, kiedy, jak i z kim .... ooops, no znowu mi się kojarzy ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spotkac mozemy sie np. kolo Czaplinka w Starym Drawsku. Miejsce sprawdzone- mozna spac w namiocie lub domku. Jezioro na wyciagniecie reki, prysznice + toalety, a obok piekne ruiny zamku Drahim gdzie odbywaja sie spotkania Rycerzy lub Templariuszy. Z drugiej strony restauracja z dyskotekami. Dla chetnych piekne winkielki do posmigania ;)

Widze, ze Nevre wie, co dobre :crossy: Miejsce rewelacyjnie! Popieram!

 

 

w bardzo wielu przypadkach gada mi się lepiej z równieśnikami wiekowymi niż z kimś koło 20 - bez urazy oczywiście.

A u mnie jest wlasnie na odwrot-lepszy kontakt i wspolny jezyk mam z osobami od siebie starszymi i to nawet spoooro starszymi :) Ale to chyba kwestia dojrzalosci, podejscia do zycia, otwartosci i kontaktowosci z ludzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze Nevre wie, co dobre :) Miejsce rewelacyjnie! Popieram!

A u mnie jest wlasnie na odwrot-lepszy kontakt i wspolny jezyk mam z osobami od siebie starszymi i to nawet spoooro starszymi :) Ale to chyba kwestia dojrzalosci, podejscia do zycia, otwartosci i kontaktowosci z ludzmi

Dam ci numer 70-latka, któruy w wa-wie smiga na moto pewnie szybko sie dogadacie ;)

 

Buber nazwij sprawe po imieniu po prostu kiedy facet starszy tym za młodszymi sie ogląda, a nie kituj o rozmowie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze bardziej skomplikowana opcja. Kolega najpierw bawił się z niehigieniczną koleżanką, która wcześniej bawiła się z ciemniejszym panem i się przeniosło. Trudne technicznie, ale podobno wykonalne.

 

E tam zaraz sie z kolezanka bawil, z kolega sie bawil! ;)

Albo trojkacik (chociaz osobiscie takiego podzialu nie uwazam za trojkacik, a fuj :crossy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...