Skocz do zawartości

Opony Junak i radzieckie boxery


Rekomendowane odpowiedzi

hehe, wiem ze nietypowe. Kupilem to okazyjnie na allegro (70zl/szt) - nowki. Jakis gosciu wysprzedawal pozostalosci po rusku i stad mam te opony. Gdzies, kiedys na necie widzialem opony o takim samym rozmiarze, takiej samej rzezbie bieznika tylko mitasy.

Cos mi sie zdaje ze firma barum juz nie robi opon do motocykli (?), bo nawet zuzlowcy jezdza na mitasach, a wczesniej jezdzili na barumach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nietypowe? Te opony nazywaja sie teraz Mitas , jezeli mowimy o tych samych , to rozmiar 19-4.00 typ bieznika H-02.Mam taka na tyle zrobilem na niej jakies 8000 km i bardzo sobie chwale.Bieznik taki powiedzial bym uniwersalny.Jak do weterana.Drobna kostka z wiekszymi elemetami na srodku.Na asfalcie super.Moze mogly by mocniej trzymac na mokrym, ale i tak lepiej niz Rosyjskie, za to baaardzo wolno sie scieraja.Trwalosc bez zastrzezen.A i z drogi tez sie da zjechac.Nie sa to enduro,ale powoli na brzeg rzeki czy pole namiotowe sie dojedzie,nawet po najbardziej mokrej trawie i pod gore.Na kamieniach i piasku tez daja rade.Ostatnio na Krymie mialem trzy dni jazdy praktycznie po stepowych polnych, kamienistych drogach i jakies 80 km po piaszczystych (ubitych) drogach nad morzem i nigdy nie mialem powodu narzekac na opony.Ani w terenie ani na asfalcie.Sa w katalogu Mitasa.Mnie ich sprowadzil znajomy z zakladu wulkanizacyjnego za 118 zl/szt.Normalna cena katalogowa.W zasadzie powinny byc dostepne w kazdej firmie z oponami.Pytanie czy im sie bedzie chcialo sprowadzac 1-2 szt.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem we wspomnianym sklepie w Poznaniu adres nie wiem czy mogę podać by nie robić kryptoreklamy :notworthy:

Zapłaciłem więcej niż kolega, bo 155 zł ale nie płaciłem w ten sposób za przesyłkę i pozbyłem się odpowiedzialności w przypadku niezadowolenia z zakupu-oponę której bym nie chciał wstawiliby do opon dostępnych w sklepie. 4.00x19 akurat nie mieli więc musiałem zamówić.3.50x19 były po 130 zł,z pięknym szosowym bieżnikiem także firmy MITAS

To sklep na Wildzie obok Starego Browaru

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do twojego pytania to ja też do swojej kaśki założyłem na wózek i przód żużlowe mitasy.Wcześniej miałem ruskie szosówki strasznie twarde.Przy jeżdzie w terenie przy pochyłach i w koleinach fatalnie sie prowadziły a żużlówki trzymają sie idealnie podłoża i niezsuwają sie po skarpach i koleinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...