Skocz do zawartości

zdałem na prawko :)


dr.puniszman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś udało mi sie zdac na prawko na kategorie "A" :bigrazz:

egzamin miałem na godzine 8 rano czekałem na swoją kolej do godziny 10.00 na placu odpadły 2 osoby w tym jedna jedyna dziwczyna w grupie :D o 10.30 zaczoł sie egzamin na miescie ja niestety także byłem ostatni,ale bez problemu wszystko zrobiłem i udało mi sie zdac...w miescie nie zdały równiez 2 osoby:/ na placu musiałem pokazac gdzie sie sprawdza poziom oleju gdzie wlewa sie olej stan płynu chamulcowego i swiatła wszystkie pokolei,klakson,naciąg łancucha,powiedziec jak naciągnąc łacuch,zdziwiło go troche jak powiedziałem ze również cisnienie w oponach należy sprawdzic i pochwili namysłu przyznał mi racjie potem musiełem przeprowadzic motor 5metrów wsiąsc i na górke potem z górki i na ósemke,ósemka wydawała mi sie szersza niz na kursie wiec bez problemu ją pokonałem wsumie zrobiłem 3 okrązenia i egzaminator pokazał zebym wyjechał i zrobił slalom wiec zrobiłem slalom,potem nieszcesne hamowanie awaryjne za 1 razem ładnie sie zatrzymałem ale zapomniałem sprzegła wcisnąc, a za 2 razem koło mi sie zablokowało,ale powiedziłem mu ze jak bym widział jakies zagrozenie na drodze to chamował bym jak sie da... i powiedział mi ze mnie polubił i mnie puscił z placuw miescie zero błedów :biggrin:)

 

PS

skonczyłem egzamin o 14.30 pozdrawiam wszystkich z prawkiem i tych którzy bedą niedługo mieli :bigrazz:

 

zapomniałem dodac kask na egzaminie to był zwykły orzeszk kturego zapiecie tzrebabyło zaciągac a jaden ze zdających wczesniej oblał bo mu sie to wiązanie rozwiązało :D czy to nie gupota ??

Edytowane przez dr.puniszman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! :bigrazz:

Mam pytanie odnośnie terminów. Czy uda mi się zrobić prawko jeszcze w tym roku, zakładając, że skończę jazdy za jakieś 2 miesiące? Egzaminują na kategorię A w zimę?

Pozdrawiam Ihriel

 

oj niewiem w legnicy jescze 3 terminy tylko są od listopada nie ma egzaminów :/ na motor przynajmniej umnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, teraz na motocykl i jazda..

 

W zimie nie ma egzaminów, u mnie kolega mial 18 w listopadzie i zdawal na A dopiero w kwietniu. Chyba miało byc cos takiego ze beda egzaminy do czasu zanim spadnie śnieg. tak mi sie obilo o uszy w naszym Wordzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(Ihriel @ 07 Wrzesień 2006 - 17:42)

 

Gratuluję!

Mam pytanie odnośnie terminów. Czy uda mi się zrobić prawko jeszcze w tym roku, zakładając, że skończę jazdy za jakieś 2 miesiące? Egzaminują na kategorię A w zimę?

Pozdrawiam Ihriel

 

W Poznaniu czeka sie na egzamin ponad miesiac,ale egzaminy sa caly rok w zaleznosci od pogody,tylko,ze Tobie to moze wypasc na grudzien a wtedy moze byc ciezko!!!!!!

 

aaaaa zapomniala dodac GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bigrazz: :biggrin: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! ;)

Mam pytanie odnośnie terminów. Czy uda mi się zrobić prawko jeszcze w tym roku, zakładając, że skończę jazdy za jakieś 2 miesiące? Egzaminują na kategorię A w zimę?

Pozdrawiam Ihriel

 

Nie polecam zabierac się za prawko w tym momencie. To się źle skończy. Lepiej wstrzymaj się do wisny, lepiej na tym wyjdziesz. Znając życie z praktyką juz w tym kraju nie zdążysz :icon_mrgreen:, i będziesz czekać do kwietnia.

 

Uwierz mi że to żadne przyspieszenie....poczekaj do wiosny

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...