Skocz do zawartości

Nowy nieoznakowany motocykl policyjny


Olek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BMW K1200 GT 2006 1157.00 ccm 150KM i ponad 250km/h

Większośc motocykli pozostaje w jego zasięgu (nie znaczy wszystkie ;) )

 

Podejrzewam jednak że nie przyczyni się on do wyłapania motocyklistów którzy jeżdżą szybko i niebezpiecznie. W miarę obyty kierowca 600-tki jest w stanie bezproblemu uciec takiemu wielkiemu i ciężkiemu klockowi.

Gdyby jednak policjant podjął za nim pościg, sam stwarza zagrożenie poruszając sie zbyt szybko. Z video i tak nic nie wyniknie ponieważ rejestracja przeważnie jest nieczytelna.

 

P.S

Artykuł o rekordach prędkości to raczej szuaknie taniej sensancji. Bezpieczniej jest jechać 300km/h po równej i prostej autostradzie niż 100km/ w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście my z prowincji nie mamy takich problemów ;) :) :)

A swoją drogą ciekawe czy Pan Władza dosiadający tego Rumaka będzie go wart??? Chodzi mi o warunki zewnętrzne :biggrin: :bigrazz: powinien byc przeprowadzony casting!!! ja mogę do jury..... :icon_question: :icon_exclaim: :icon_biggrin: :icon_eek:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście my z prowincji nie mamy takich problemów ;)

A swoją drogą ciekawe czy Pan Władza dosiadający tego Rumaka będzie go wart??? Chodzi mi o warunki zewnętrzne powinien byc przeprowadzony casting!!! ja mogę do jury..... :)

 

 

Też uważam, że najciekawsze z tego wszystkiego będzie to kto ten pojazd będzie prowadził... pewnie będzie więcej niż jeden kierowca...i będą jeździć zmianowo :biggrin:

i bez obaw, na pewno nie będą to żadne asy, tylko trzej solidni funkcjonariusze wybrani według klucza: jeden mały, zadziorny ze śmieszną twarzą, drugi - wysoki ultrakatolik z mordą konia i trzeci - samoobronny kartofel z ambicjami... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie czy bedzie jeżdził czy nie to kto ma jezdzic normalnie bedzie jeżdził normalnie.

 

 

A co rozumiesz pod pojęciem jeździć normalnie?? :bigrazz: Bo wiadomo że inaczej normalnie jeździ się R6 a inaczej normalnie jeździ się jakimś Enduro czy krosem ...

 

jak dla mnie naturalnym zachowaniem R6 jest praca silnika pow. 10 tys. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego oni w tej interi same złe rzeczy o motocyklistach piszą?A te komentarze mnie denerwują:/ mam nadzije ze jakis koles puszką zajedzie fukcionarjuszowi droge...albo wymusi pierszenstwo i może wtedy cos z nimi zrobią...a nie tylko motocyklisci = zagrozenie itp...

Edytowane przez dr.puniszman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego oni w tej interi same złe rzeczy o motocyklistach piszą?A te komentarze mnie denerwują:/ mam nadzije ze jakis koles zajedzie fukcionarjuszowi droge...albo wymusi pierszenstwo i może wtedy cos z nimi zrobią...a nie tylko motocyklisci = zagrozenie itp...

 

 

a może teraz własnie wszyscy będą puszczać motocyklistów? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...