Skocz do zawartości

CO myslicie o tym kx-ie??!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!!

 

Wyczailem taki wlasnie motorek http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=125726957. Zamierzam sobie cos takiego kupic. Optycznie motorek jest ladny,ale ta cena jest dziwnie podejrzana. Moze ktos z was wie cos o tym motorze albo go widzial????

pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tylko trzeba jechac i ogladnąć ;) troche to zbyt bajkowo wyglada bo koleś pisze ze wsadził tyle kasy ze wartość powinna być 10000zł a teraz okazyjnie za niecałe 5000. Jak dla mnie zbyt duzy kontrast. Ale prawda jest taka ze ja w dokładnie ten sposób kupiłem moto ("za grosze") tyle ze ze swiadomoscią ze trzeba remoncik zrobic ale pozatym to motorek naprawsde spisuje sie super. moze faktycznie gość potrzebuje szybko kase. Nie ma co gdybac tylko trzeba jechac i ogladnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak kupilem okazyjnie kmx-a i po paru miesiacach sie rozlecial. Gosciu taki beszczel ze pospawal wal kretyn, spaw odpadl i dziura w tloku na pare mm.teraz zrobilem gruntowny remont to chodzi jak zloto.Dlatego teraz podchadze z dystansem do takich okazjii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ten ale często było widać w TV (rok temu i wczesniej) na zawodach KX-a (oczywiscie zielonego ;) ) ze złotą felgą z przodu ... jesli to ten to raczej nie był uzywany rekreacyjnie :)

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przeciez normalna cena powyzej 4k dostaniesz duzo setek, co do rocznika to nie ma co sie sugerowac, musial bys dokladnie sprawdzic bo, jak wiadomo, na allegro sa praktycznie zawsze zawyzone. Do ceny oczywiscie musisz sobie doliczyc 2 opony bo te juz raczej sie nie bardzo nadaja ;)

 

a cena 10000,- ktora koles podal tez jest calkiem realna, przeciez napisal ze to koszt tyle wynosi "doliczjac serwisy" a te tanie nie sa

 

moim zdaniem musisz go zobaczyc na zywo, wyprobowac i dopiero zdecydowac...

Edytowane przez Marcin®
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Czasami trafi sie okazyjna cena ale zabardzo okazyjna to już przesada!!! ale może akurat najlepiej jedź i sprawdź... ;)

 

Co racja to racja. Czasami trafi sie okazyjna cena ale zabardzo okazyjna to już przesada!!! ale może akurat najlepiej jedź i sprawdź... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha rozbawił mnie gosc sprzedaje z powodu konczacego sie sezonu ;) dobry jest <haha> sezon sie zaczyna dopiero ENDURO a co do ceny to ja rozumiem ze zdarzaja sie okazje ale nie ma cudow:) mysle ze napewno cos w nim jest nie tak ale oczywiste jedziesz ogladasz i widzisz:) wiadomo to wyczyn nie ma co wymagac od niego ideału:) moj kumpel kupił YZ 125 2003r niby kobieta w ameryce przejechała sie 3 razy po swojej posesji i sprzedała bo za mocne a na drugim wyjezdzie padł silnik:( takze kupujac takie moto trzeba sie liczyc z remontem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...