Skocz do zawartości

warto kupic ta R 6


Rekomendowane odpowiedzi

:evil: witam chłopaki pomocy warto kupić ta yamahe R6 kolaeanka chce kupic i prosiła mi żeby jej pomóc a co nie pomozemy jej pewnie ze tak :) piscie co o tym myslicie dziekuje i pozdrawiam :P :) :lalag: :) :lalag:

 

 

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=123334866

Edytowane przez kapsselzzr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wiadomo to na zdjęciach każdy moto to igła. Nie ma to jak się przejechać, obejrzeć dokładnie, posprawdzać. Ale motorek naprawde wygląda obiecująco. Oby tylko nie był po jakimś dzwonie i tylko tak ładnie ``poskładany``...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koleżanka jaki ma staż na motocyklu?

Po co schodzisz na ten temat?

 

W kazdym nowym temacie gdzie ktos kupuje scigacza, od razu (automatycznie? ;) ) pojawiaja sie takie pytania? Wedlug mnie to "it is not your business".

 

Co tu pisac , wyglada cudnie ,ale czy tak samo bedzie chodzic? Trzeba jechac i sprawdzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu brakuje naklejki:

http://motoplanete.com/yamaha/r6-2003-1.jpg

Być moze wlaścicielowi się nie podobała i ją usunąl, ale taki kit to można wciskać tylko kupującemu :)

Opony faktycznie jak oryginalne (model), wyglądają jakby jeździła tylko na prostej... Najlepiej jechać obejrzeć z kimś kto się zna, bo może faktycznie jest warta tej ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co schodzisz na ten temat?

 

W kazdym nowym temacie gdzie ktos kupuje scigacza, od razu (automatycznie? ;) ) pojawiaja sie takie pytania? Wedlug mnie to "it is not your business".

 

 

 

 

Niestety czasem trzeba myslec za innych. I bardzo dobrze ze sa tacy co mysla bo jestem przekonany ze dzieki temu mozna uratowac niektorym osobom zdrowie a nawet zycie. Bo takie osoby moze jeszcze raz przemysla ten temat i moga dojsc do innych wnioskow.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja MAM w szafie 1000RR, a pod łóżkiem MAM GSX-Ra 1000 - i co z tego?

To że miała nie znaczy że jeździć umie. Poprosimy jakieś konkretne cyferki - ile sezonów, ile tysiąców nakręconych?

 

Co do samego tematu - z takim przebiegiem to moto powinno się świecić jak nówka sztuka, więc myśle że na pierwszy rzut oka będzie widać jakiekolwiek kombinacje. Zwróć szczególną uwagę na stan części eksploatacyjnych typu klocki, tarcze, gumy na kierownicy, otarcia na podnóżkach - powinny być w perfekcyjnym stanie. No i moto jest z salonu polskiego chyba, więc trzeba dokładnie przestudiować książke serwisową.

 

Powodzenia i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja MAM w szafie 1000RR, a pod łóżkiem MAM GSX-Ra 1000 - i co z tego?

To że miała nie znaczy że jeździć umie. Poprosimy jakieś konkretne cyferki - ile sezonów, ile tysiąców nakręconych?

A co Ce to obchodzi , zazdrościsz ?? Kapsselzzr chciał tylko sie dowiedzieć co sądzimy o tym konkretnym egzepmplarzu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja MAM w szafie 1000RR, a pod łóżkiem MAM GSX-Ra 1000 - i co z tego?

To że miała nie znaczy że jeździć umie. Poprosimy jakieś konkretne cyferki - ile sezonów, ile tysiąców nakręconych?

 

 

a to co ma być? Radio Maryja i PiS czy może zwykła zazdrość ? ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jedno i drugie Ario :bigrazz: Jestem jak trzeci brat Kaczyński :) ;)

 

Student zapytał o doświadczenie koleżanki, Kapsselzzr udzielił niesatysfakcjonującej, przynajmniej dla mnie, odpowiedzi więc posłużyłem się taką drobną ironią :)

A ty Rudy przeczytałbyś na przykład wypowiedź Trajki zanim na kogoś naskoczysz :icon_question:

 

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przbieg jak dla mnie jest conajmniej dziwny. Tyle dodatkow w 3-letnim motocyklu i tak malo przejechane?? Albo gosc kupuje motocykle dla samego faktu posiadania, albo ma 2 sprzet do katowania a tym po torze smiga, albo wciska kit. W kazdym razie trzeba jechac i obejrzec na zywo. Przy takim malym przebiegu, opony powinny sie zachowac, naped, tarcze hamulcowe jak nowe itp. Cyfrowy licznik latwo cofnac.

 

Ale dla mnie to jest jakas mina. Jak widze w tytule aukcji OKAZJA, IGLA, a w tresci 5700km przebiegu w 3 lata itp to od razu odpuszczam. Bycmoze tylko przebieg jest cofniety i nie bylo nawet szlifa a motocykl jest w dobry stanie ale ja nie wierze w okazje ani igly ;)

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna bezproduktywna dyskuja, bo "co mnie to interesuje?". Czysta ciekawość. Na forum można był jakiś czas temu zauważyć parę dziewczyn, lat 18, chcących wyścigowy motor Yamaha YZF-R6. A jak wszyscy dobrze z doświadczeń własnych lub kolegów (kriters :) ) wiemy R6 jest wymagająca. Stąd pytanie.

 

Brak rzeczowej odpowiedzi może sam w sobie być komantarzem podsumowującym tę część wątku.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...