Skocz do zawartości

Kierowca samochodu umyślnie potrąca rowerzyste!!! - film


01kriters
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://video.google.com/videoplay?docid=-5114978592900000317

 

 

Jestem ciekaw czy policja już się nim zajęła!!!!!

 

Same brzydkie słowa się cisną na usta, chciałbym tylko dorwać tego drania i to samo mu zrobić...

 

i ktoś jeszcze ma czelność zamieszczać to w sieci??

Edytowane przez 01kriters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem to chyba z 10 razy. Wydaje mi sie ze chcial poszpanowac swoja bryka jakie ma wlasciwosci jezdne. Widac jakby specjalnie zjechal w strone rowerzysty i chcial odbic z powrotem ale jak widac nie wyszlo mu to. IDIOTA i DEBIL, brak slow.

Też tak myślę. On chciał tylko tak zażartować, ale skurwielowi "nie wyszło". Mnie jednak przeraża coś innego. Przecież na Googlu ten film umieścił pasażer, który z tym towarzystwem jechał... Ciekawe czy można jakoś dojść w ten sposób do autora filmu?

Widzieliście komentarze oglądających?

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale powinno się dać bo był pewien czas temu przypadek, żę motocyklistę, który filmował swoją nieprzepisową jazdę i zamieszczał w internecie, policja zgarneła właśnie przez jego filmiki. Tak, że życzę temu kretynowi aby go złapali i tak mu dowalili z karą żeby mu życie staneło przed oczyma!

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą dojść do niego , jeśli wysłał filmz własnego kompa. Jak wysyłał z kawiarenki , gdzie nie ma kamer, to dupa zbita, nie ustalą. Ale bardzo bym chciał żeby dostał swoją kare. K*rwa , głupota i hamstwo ludzkie coraz bardziej mnie wkur*ia , czemu muszą być takie matoły.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...