Skocz do zawartości

razy 2


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, ze nic Wam się nie stało. A apropos licznika, to kiedyś miałem przyjemność wystawić fakturę VAT klientowi o nazwisku Szatan i po przeliczeniu należności z EUR na złotówki oraz dodaniu 22% VAT wyszło 666 zł i ileś tam groszy.

:) :) :evil:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, że tak powiem, ujdzie w tłoku :). Teraz wygląda jak gustowny zarost, ale z czasem będzie lepiej, nie przejmuj się :evil:. W końcu to trofeum, zapis pewnej historii na łamach księgi, której kartami jest skóra. Przy takim podejściu blizny można wywyższać do rangi rzeczy szlachetnych :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cuz ja też sobie rozciołem ale łuk brwiowy :) i to nie na motorze a o drzwi łazienki...od otwarte były i ciemno było...o tym ze mam rozciętą brew skapnołem sie gdyu zaczołem macać to miejsce :)...rozcięta do kości...porada..zaklej tą bródke swoja sliczną plastrem :lalag: sa takie małe prostokątne plasterki i tym plastrem (lub nawet plastrami) sciagnij brzegi rany do siebie i tak zaklej...nie trzeba szycia u mnie prawie nie ma śladu trzeba sie przyjżeć a miała jakieś własnie 2cm :evil:

 

Ogólnie co do tematu 666 :) to niezły lol wyszedł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczny- gustowny zarost- tylko cos taki krzywy wyszedl :-) bede miala co wnukom opowiadac ;)

jack- probowalm tak robic ale nic z tego, a teraz to sie zrobila piekna lupa.

 

szybko sie goi :) a motocykl jezdzi od wczoraj i to mnie najbardziej cieszy.

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...