Skocz do zawartości

Jakie sa skutki wypadku dla kręgosłupa?


Gość marcpol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z kregosłupem nie ma zartow idz do tego lekarza, a jak nie pujdziesz to sie moga potem problemy porobic i nawet na moto nie bedziesz mogl jezdzic lub jeszcze gozej!

 

Pozdrawiam i szybkiego powrotu do zdrowia

 

Jestem zdrowy, odczuwam jedynie lekki ból pleców przy robieniu skłonu.

 

Ja kiedyś wbiegałem do wody i walnąłem w dno głową po 2 latach przestałem odczuwać ból :)

 

Moze lepsze to niz miesiąc w gipsie, ale i tak pójde do jakiegoś łapiducha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezwględnie do ortopedy.

Teraz może Ci prawie nic nie być, ale za parę lat się odezwie i wtedy możesz mieć przechlapane. Uwierz, parę kontuzji w życiu miałem, część z nich zlekceważyłem a teraz żałuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary, nie ma na co czekac ... uwierz, mam uszkodzone 3 kręgi w mniej poważnych okolicznosciach ... a na początku też tylko "lekko" bolało ...

 

ps. idz do DOBREGO lekarza !!!

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie mnie, to było tylko efektowne salto przy za małej prędkosci, czuje sie juz prawie dobrze, tzn ból pleców prawie minął, kręgosłup wygląda zewnętrznie noramlnie (według kolegi), według moich zabaw z lusterkiem i obmacywań też jest ok, jednak dla pewności pogadm z ojcem, jest lekarzem wet., na szpitale nie mam czasu ani ochoty. Dziękuje za wszytkie rady i pozdrawiam

 

 

 

Słuchaj, jak było tak niegroźnie to na lekkie bóle idealny będzie ten pies cudotwórca, który wyleczył kolano jednego z kolegów (historia z 4um) kiedy ten w niego przyperdzielił :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-=Mefisto=- to zapewne uszkodzenie nerwu obwodowego. jezeli trwaz to dlugo, to lipa, zwykle po kilku mesiacach powinno ustapic.

 

wogole kregoslup to bardzo specyficzny twor w naszym organizmie, trzba na niego uwazac, w razie mozliwych uszkodzen, jak przy glebie, powinno sie udac do lekarza - i nie czekac na przyjecie kilku godzin. lepiej dmuchac na zimne. pomomi ogromnej tolerancji na uszkodzenia. jak boli do lekarza panowie i panie !

nie ma na co czekac, niektorych elementow w naszym ciele nie da sie wymienic na nowsze ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...