Skocz do zawartości

co sądzicie o motorach triumph ????


Rekomendowane odpowiedzi

...jezeli jezdiłeś DAYTONĄ 955 lub innym triumphem to napisz że np. skrzynia bieg jest lipna lub że rama jest wiotka albo że wieje cy coś

.

 

I tu masz rację. Moim zdaniem Triumphy sa do bani, bo wieje. Jeżdżę Triumphem i wiem, nie teoretyzuje ... zwłaszcza powyżej 200km/h bez owiewki (ale da się jechać, jak sie schowasz za linką sprzegła)

i wiotka jest lewa laga (zwłaszca jak się w coś pierdolnie)

...

 

... zamieniłbym chętnie na VN1600 .... :)

 

Pozdro

J

Edytowane przez vx800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny przyklad motoru na polskie drogi i warunki

sportowy motor ktorym mozna sie wybrac w dlugo-dystansowa podroz a przy tym motor turystyczny ktorym mozna poszalec na kretej drodze; no i wyroznia sie z tlumu...........a kto tego nie pragnie

 

no może nie jest to najlepszy wybór na nasze drogi ale i tak mnie moto przekonało do siebie a jeśli chodzi o komfort na sporej części naszych autostrad...hmmm, cóż ponoć życie to sztuka kompromisów :clap: nie polecam raczej podróży tymże motorkiem do Lwowa (przerobiłem to zagadnienie w sierpniu)...plomby można pogubić a moto niemalże połamać...przy drogach w tamtym rejonie nasze to naprawdę extra hajłeje :)

a co do wyróżniania się...przyznam, że akurat kupując sprzęta nie myślałem w tych kategoriach ale nie da się ukryć, że maszynka wzbudza zainteresowanie :clap:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego vx800 masz swiętą rację te TRIUMPHY to takie przeciętne moto

taka egzotyczna marka europejska.....:biggrin:

pozdrawiam i życzę szybkiego usunięcia dolegliwości .......

nic dodać nic ująć... :biggrin:

 

I tu masz rację. Moim zdaniem Triumphy sa do bani, bo wieje. Jeżdżę Triumphem i wiem, nie teoretyzuje ... zwłaszcza powyżej 200km/h bez owiewki (ale da się jechać, jak sie schowasz za linką sprzegła)

i wiotka jest lewa laga (zwłaszca jak się w coś pierdolnie)

...

 

... zamieniłbym chętnie na VN1600 .... :)

 

Pozdro

J

To przestań gadać tylko zamień. Nie wiem jakiego sprzęta dosiadasz ale zapewne jest to straszny złom i w ogóle nie można z pewnością nazwać tego motorem bo na nakedzie innej marki napewno wieje znacznie mniej....co ja piszę...w ogóle nie wieje. Wieje tylko na motorkach marki Triumph :)

A jak się w coś pierdolnie motorkiem innej marki to nic się nie dzieje i moto jest sprawne (napewno są pancerne...) a jak się wyjedzie na dziurawą drogę na Triumphie to od razu pękają owiewki, koła się gną, lagi łamią a wydechy odpadają...

Pozdrawiam i życze zdrówka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem ze kazda sroczka swoj ogonek chwali wiec takie ironie nie powoduja jakis ciezkich urazow u mnie

kazdy motocykl nowy z zalozenia nie moze byc zly

jesli mowa jednak o starszych konstrukcjach to japonczycy byli o te pare lat w przod i to oni zapracowali sobie tym wlasnie, na to co potocznie sie sadzi o motocyklach japonskich

opinia chcesz miec niezawodne moto ktore ci sie nigdy nie zepsuje kup honde, nie powstala z niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Temat spadł mi z nieba bo akurat jestem w trakcie sprzedaży Hondzi i zastanawiam sie, od 2 miesięcy, co kupić. Oczywiście tym razem coś koło 1000 pojemności ponieważ 600-ki są za słabe na mnie, preferuje szybką i daleką turystyke ;)

 

Zastanawiałem sie wpierw nad japończykami (prawie zdecydowałem sie na Bandita 1200 S), potem szukanie innych Aprillia, Moto Guzzi, Bugatti, MZ i w końcu natknołem sie na Triumpha :notworthy:

 

Powiem tak: post Śmigła dużo mi wyjaśnił, powoli chyba przekonuje sie do Triumpha. Najchetniej ST z ABSem ale cena dosyc wysoka :icon_mrgreen:

 

Szukając w Necie natknołem sie na coś takiego http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M237435

 

Co wy na to? Jeździł ktoś na tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinia chcesz miec niezawodne moto ktore ci sie nigdy nie zepsuje kup honde, nie powstala z niczego

 

Błąd.

Jak chcesz mieć dobre moto, kup takie, jak chcesz mieć. Musi być takie, jakie chcesz. Musi odpowiadać Twoim indywidualnym kryteriom wyboru. Nie musi to być honda. Ja akurat przed Tryplem miałem Hondę (CBR XX) i nie zamieniłbym się z powrotem.

A moto, które się nigdy nie zepsuje ... to moto, które nigdy nie jeździ. Takie mnie nie interesują, a Was? :D

 

Pozdrawiam,

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Temat spadł mi z nieba bo akurat jestem w trakcie sprzedaży Hondzi i zastanawiam sie, od 2 miesięcy, co kupić. Oczywiście tym razem coś koło 1000 pojemności ponieważ 600-ki są za słabe na mnie, preferuje szybką i daleką turystyke :flesje:

 

Zastanawiałem sie wpierw nad japończykami (prawie zdecydowałem sie na Bandita 1200 S), potem szukanie innych Aprillia, Moto Guzzi, Bugatti, MZ i w końcu natknołem sie na Triumpha :smile:

 

Powiem tak: post Śmigła dużo mi wyjaśnił, powoli chyba przekonuje sie do Triumpha. Najchetniej ST z ABSem ale cena dosyc wysoka :D

 

Szukając w Necie natknołem sie na coś takiego http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M237435

 

Co wy na to? Jeździł ktoś na tym?

 

 

Motek przedni.Tylko jakoś podejrzanie tanio. koejna niezalezna firma. Kupowac u takich czy nie, co w końcu z serwisem wówczas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motek przedni.Tylko jakoś podejrzanie tanio. koejna niezalezna firma. Kupowac u takich czy nie, co w końcu z serwisem wówczas?

 

Z tego co czytałem jest to firma która sprowadza bezpośrednio z UE, wszystkie moto są fabrycznie nowe i objęte gwarancją. Poczytaj cennik, każdy motur mają o 2-5 tyś. PLN taniej niż w Salonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd.

Jak chcesz mieć dobre moto, kup takie, jak chcesz mieć. Musi być takie, jakie chcesz. Musi odpowiadać Twoim indywidualnym kryteriom wyboru. Nie musi to być honda. Ja akurat przed Tryplem miałem Hondę (CBR XX) i nie zamieniłbym się z powrotem.

A moto, które się nigdy nie zepsuje ... to moto, które nigdy nie jeździ. Takie mnie nie interesują, a Was? :D

 

Pozdrawiam,

J

 

to bylo takie przytoczenie obiegowej opini,

ja uwazam podobnie kup sobie jakie chcesz, i nie miej potem pretensji do nikogo :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem jest to firma która sprowadza bezpośrednio z UE, wszystkie moto są fabrycznie nowe i objęte gwarancją. Poczytaj cennik, każdy motur mają o 2-5 tyś. PLN taniej niż w Salonach.

 

przeglądąłem ofertę, ceny istotnie robią wrażenie z wyjątkiem,Gutka, bo nie odbiega i VN 2000 jakiś drogi mi się wydał. Ale jak to jest właściwie, kupuję u nich sprżet i co, sieć serwisów normalnie bez kręcenia nosem robi co trzeba? Był jeden wątek na temat Bpogusławskiego, ale tam sie właściwie tylko kłócili i w końcu nie wiem co myśleć. I skad aż taka różnica w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...