Skocz do zawartości

opinie o nas


filon89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam na o2.pl artykuł o motocyklistach, nie gnębili nas bardzo lecz twierdzili tylko, że za często zbierają sie panowie motocykliści na autostradzie koło krakowa i robia różne sztuczki (jedyna sztuczka jaka mi przychodzi na mysl to taka - policja w poldku: jest motor po chwili motocykla nie ma trick godny Koperfilda, a umie go większość z nas). Nie artykuł mnie zaciekawił lecz komentarze pod spodem wiele było dobrych, a pewna osoba twierdziła nawet że mało jest w polsce ulic dla motocykli (popieram). A jeden komentarz pobił wszystkie " jak widze jak motor chce mnie minać jak jade 160 to spycham ich do rowu". To nie jedyna opinia po której wiadomo że w polsce nawet chory umysłowo ma prawo jazdy. Dlaczego takie dałny poruszają sie po naszych drogach i dlaczego nic sie z nimi nie da zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, takie komentarze w tematach motocyklowych (nie wazne czy temat jest o wypadku, czy o tym, ze nie chcą im sprzedawac benzyny bez przedlaty) są nieodłącznym elementem. Spora ilosc komentarzy jest wlasnie w takim stylu jak napisales, generalnie cała ta machina kręci się wokół stereotypu"motocyklisty-dawcy" - jak oni to szybko nie jezdza oraz ile to wypadkow nie powodują :cool: Jeszcze raz powtorze - jest masa takich komentarzy i czytając zastanawiam jak to mozna byc tak głupim i gdzie sie tacy rodzą ... Pojawia sie pytanie, skąd się to bierze? Stereotyp motocyklisty-dawcy drukowany w Fucktach i innych szmatławcach? Jakie są jeszcze inny przyczyny? Zazdrość ? Nie wiem...

 

Pozdro :biggrin:

Edytowane przez andrzejtomecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeden komentarz pobił wszystkie " jak widze jak motor chce mnie minać jak jade 160 to spycham ich do rowu". To nie jedyna opinia po której wiadomo że w polsce nawet chory umysłowo ma prawo jazdy. Dlaczego takie dałny poruszają sie po naszych drogach i dlaczego nic sie z nimi nie da zrobić.

Oj tam się przejmujesz. Jestem więcej niż pewien że koleś nie ma nawet prawka i nigdy "malcem" brata nie wyjechał z polnej drogi. Przecież te komentarze piszą dzieci w ieku 13-14 lat.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi komentarzami mugoli o motocyklistach jest bardzo podobnie jak z naszymi komentarzami o samych komentujących. Chodzi mi o to, że w każdej grupie znajdą się ludzie, których wypowiedzi rażą najbardziej i pozostawiają emocje. To mógł być nawet jakiś dwunastolatek, który chciał sprowokować. Oceniam co widzę. Przez ten mentlik medialny byłem w stanie do niedawna uwierzyć w wojnę samochodziarzy z motocyklistami. Jednak w tym sezonie przyjrzałem się dokładnie stosunkom na drodze pomiędzy jednymi i drugimi. Moje spostrzeżenia strzeliły mnie w twarz niczym dobrze wycelowany sierp :biggrin: Większość samochodziarzy dba o motocyklistów :cool: Serio. Jendak dbają o nasze zdrowie, choć statystyki i wypadki nie potwierdzaja tej tezy. Widzę jednak dużo dobrego na drodze. Odpowiednie odstępy, wzmożona uwaga, gdy motocyklista w pobliżu etc.

Jenak zawsze i w każdej grupie znajdzie się czarna owca. Kierowca, który specjalnie zajedzie drogę, otworzy drzwi przed dojazdem do świateł itp. I tacy najbardziej zapadają w pamięci. Suma sumarum, myślę, że sytuacja nie jest tak dramatyczna jak czasami ją widzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. W pamięci zostaje nam jedno nieumyślne zajechanie drogi, w którym dopatrujemy się celowości, a zapominamy już o kilku puszkarzach, którzy zobaczywszy nas z daleka, ułatwiło przejazd pomiędzy pasami i takie tam.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w moim mieście Słupsk potwierdza się teza, że samochodziarze dbają o nas. Lecz w ostatnim jednośladzie odbyła się rozmowa o zupełnie innym mieście Warszawie - i niezbyt dobrze mówili o katamaranach. I właśnie z tąd moje przemyślenia. Mam nadzieje, że Warszawa to jedyny wyjatek w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w moim mieście Słupsk potwierdza się teza, że samochodziarze dbają o nas. Lecz w ostatnim jednośladzie odbyła się rozmowa o zupełnie innym mieście Warszawie - i niezbyt dobrze mówili o katamaranach. I właśnie z tąd moje przemyślenia. Mam nadzieje, że Warszawa to jedyny wyjatek w polsce.

 

Faktycznie. Nie jest zbyt dobrze. Ale z drugiej strony nie jest też tak źle, jak się co poniektórym może wydawać z postów na forum. Bardzo często zdarza się, że puszkarze ustępują miejsca w korku kiedy jadę między pasami albo jak wyprzedzam długą kolumnę samochodów. Zjeżdżają zarówno Ci wyprzedzani jak i Ci z naprzeciwka. Zastrzegam, że jestem preclem jeżdżącym w żółtej kamizelce :cool:

 

Z drugiej strony dość często zdarza się tak, że nie zjeżdżają i jadą blisko środka. No cóż, Warszawka to dość agresywne miasto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam się przejmujesz. Jestem więcej niż pewien że koleś nie ma nawet prawka i nigdy "malcem" brata nie wyjechał z polnej drogi. Przecież te komentarze piszą dzieci w ieku 13-14 lat.

 

pozdr

 

Ot prawdę powiedziałeś. Zazwyczaj nie przeglądam komentarzy - strata czasu. Wychodzę z podobnego założenia- piszą je gnoje, od których jak wiadomo roi się w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...