Skocz do zawartości

Zlot u Papy koło Ostródy 01-03.09.2006


66jarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na te kilka godzin to bylo fajnie, glowna atrakcja byl gosciu "crazy frog" tak przynajmniej kazdy na niego wolal, konkretnie sie z niegu usmialem lalag.gif . No i gosciu latajacy R1 na kole tez dal czadu lalag.gif .

Generalnie właśnie o to chodzi aby było wesoło. Pozytywna atmosfera no i oczywiście w sobotę pogoda - super :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na te kilka godzin to bylo fajnie, glowna atrakcja byl gosciu "crazy frog" tak przynajmniej kazdy na niego wolal, konkretnie sie z niegu usmialem

hehehe mówisz o Witku z Brodnicy.... no facet jest naprawdeę zakręcony.

Ale faktycznie impreza była niezła. mimo iż jechałem sceptycznie nastawiony, to wybawiłem się super. do dziś wszystko mnie boli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek z Brodnicy :evil: no fakt facet jest poprostu bezbledny pelen respekt :) zawsze na takich imprezkach potrzebny jest ktos taki, by rozweselil towarzystwo i rozluznil atmosfere, widac gosc ma do tego talent nie ma co. Witek uszanowanie gdzie kolwiek jestes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to taki typowy zlot choc nie wiem co mnei tam ciagnie bo Papa kosi wejsciowe jak za zboze dajac w sumie nic :evil:

Czy ja wiem, czy nic? :) Wejście do klubu ze striptizem* w Warszawie kosztuje 30-40 zł, czyli mniej więcej tyle, ile wjazd na zlot. A przecież jeszcze dochodzą inne liczne atrakcje zlotowe (koncerty czy chociażby możliwość pobycia w klimatycznym miejscu przez 2-3 dni).

 

*Trzeba przyznać, że tym razem Papa stanął na wysokości zadania i załatwił zajefajne dziewczyny, stanowiące prawdziwą ucztę dla oka konesera. :P :)

 

PS Dobrze, że na zlot wybrałem się w teksach, gdyż przyszło mi wracać w deszczu, a do domciu dojechałem suchutki. :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja nie pamietam czy kogos spotkalem z forum gdyz po prostu nie pamietam :evil: :) a pan Olsen zmyl sie po angielsku jak ze znajomymi dosiadlem sie do niego w piatek.Olsen ja wiem ze wygladam jak ruski Sasza ale to nie powod aby sie bac :) ,naprawde jest ze mna o czym pogadac i wcale nie musisz pic przy tym jak ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja nie pamietam czy kogos spotkalem z forum gdyz po prostu nie pamietam :bigrazz: ;) a pan Olsen zmyl sie po angielsku jak ze znajomymi dosiadlem sie do niego w piatek.Olsen ja wiem ze wygladam jak ruski Sasza ale to nie powod aby sie bac :icon_question: ,naprawde jest ze mna o czym pogadac i wcale nie musisz pic przy tym jak ja :)

Wybacz, Fabio, ale ciężko mi się było rozdwoić będąc rozchwytywanym to przez jednych, to przez drugich znajomych, tak więc dostawałem rozdwojenia jaźni (a po kilku głębszych to nawet roztrojenia :biggrin: ), ale mam nadzieję, że jeszcze to nadrobimy :) (czy rzeczywiście Cześki pokrywają się Wam w tym roku z Borkami? jak tak, to szkoda).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, Fabio, ale ciężko mi się było rozdwoić będąc rozchwytywanym to przez jednych, to przez drugich znajomych, tak więc dostawałem rozdwojenia jaźni (a po kilku głębszych to nawet roztrojenia :) ), ale mam nadzieję, że jeszcze to nadrobimy ;) (czy rzeczywiście Cześki pokrywają się Wam w tym roku z Borkami? jak tak, to szkoda).

 

 

hehe niech będzie ,XV No Czesiek jesienny 30.09.2006 - Kliknij po więcej info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...