Skocz do zawartości

A jednak sprzedałam kx'a 125


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne dane masz. bo ja swojego KLXa wazyłem i z połową paliwa ważył 116kg.

 

dane mam z www.bikez.com, gdzie wyraźnie jest napisane

Dry weight: 118,8 kg (262.0 pounds) - dla KLX 250 R z 2006 r

 

nigdy nie mialem tego motocykla, polecam go z racji tego, ze zachwalali go inni

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno, żeby Polini wsadzić to warto w wał zainwestować lepszy. A ile spala twój RX?

 

korbowody na pewno trzeba wymienić

 

a kontynuując ten off topic to nie wiem ile spala mój rx bo tego nie mierzę - zdjąłem zaraz na początku licznik bo coś ze slimakiem nie tak było. Przed jazdą zawsze sprawdzam ile mam wachy (patykiem ;) ) i jak ładnie chlupocze to w trasę - a jak słabo chlupocze i patyczek ledwo mokry - to leję z kanistra i też w drogę. Jako że nie liczę odległości (bo nie mam czym) i nie liczę litrów to nie wiem ile mi pali - ale pewnie dużo :D - powiem ci tak - mniej niż 10 - raczej :biggrin: , ale więcej niż 5, ale ja pałyję go tylko i wyłączie w terenie - asfaltu nie widzi.

 

sorry za off topic, ale O-L-O mnie sprowokował i akurat nudzę się w robocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na GG prubowałem coś doradzić, w razie czego moge jechać i ogladać też moto, koleżanka wspominala mi o DR600 i KLR650 ale to cieżkie czołgi, zraziła by sie do enduro przez to, moim zdaniem to DR350/RX125(chociaż to włoszczyzna mowia ze sie nie wali ale ja tam wiem swoje)/DT125(odblokowana)/KDX125|250 myśle że tak by to wyglądało(zaras mnie ktoś zjedzie ze wypisałem DT125, ale nie widzial chyba jak to odblokowane jeździ).Jakby co to wal na gg zawsze pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwiartka KDX ma 50km takze raczej bym odradzal ;).

IMO Xlr'a jak zloto bedzie. Motocykl wybacza bledy, ma nisko siedzenie (mimo to ma pokazne skoki zawieszen), nie jest ciezki, a te 28km wystarczy zeby sie pobawic w terenie!

aaa i bym zapomnial: przy tym wszystkim pali 5l +-1l :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

szukam, szukam, szukam - czasem o kilka pomyslow na jeden raz mam za duzo w glówce - jest taki jeden kmx 250 z kłodzka na allegro wystawiony - wizualnie fajny - napisalam do nich zobaczymy co mi przysla.

 

A i rozgladam sie tez za innymi rzecz jasna ;)

 

W kazdym razie dziękuję wszystkim za pomocne wypowiedzi - wszystkie będą brane pod uwagę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...