Skocz do zawartości

co na to policja


skizo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przypomniała mi się taka historia hehe :notworthy:

 

Wracałem odprowadzić koleżanke z jakieś imprezki, było coś koło 24, no i tak idziemy sobie idziemy i nagle widze coś jedzie, patrze patrze a tu nagle sie zorientowałem, że "to coś" ma jedną lampe :notworthy: No kurde mówie motor :notworthy: Była chwila zawachania bo prawie nic nie było słychać. Nagle z otchłani pojawił się pomruk Romecika :banghead: Jak nas mijali to zauważyłem, że jechali we dwie osoby(kaski wszystko mieli) ALE: Osoba siedząca z tyłu trzymała LATARKE w ręku i świeciła przed motocykl :banghead: heheheh to było tooo.....

I jechali tak sobie po głównej drodze powiatowej.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mein got... Wy tu wszyscy o jasności tego światła a tu chodzi o kształt snopa, o granicę światła i cienia, o oślapianie z przeciwka... :biggrin:

 

Tysiąc razy nikt się nie przyczepi, a tysiącpierwszy raz trafisz na kogoś kto się zna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mein got... Wy tu wszyscy o jasności tego światła a tu chodzi o kształt snopa, o granicę światła i cienia, o oślapianie z przeciwka... :biggrin:

 

Tysiąc razy nikt się nie przyczepi, a tysiącpierwszy raz trafisz na kogoś kto się zna...

 

brys ma calkowita racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem owiewkę taką

http://allegro.pl/item124213682_extra_owie..._66u_10212.html

przejście ze świateł mijania na drogowe zrobiłem sam. :bigrazz:

światła mijania- świeci górna lampa

światła drogowe- obie

 

Odległość świecenia ~ 27m

Edytowane przez zaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo taka lampa powinna miec homologacje... w kazdym razie jezdzi mnostwo moto z takimi owiewkami i nie maja problemow. a jak masz motorower to nie musisz sie martwic o przeglad :biggrin:

PS wybrales sobie, moim zdaniem, najbrzydsza owiewke tuningowa wsrod dostepnych :bigrazz: osobiscie wybralbym taka

Lub

taka

 

ale to kwestia gustu :bigrazz: PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo taka lampa powinna miec homologacje... w kazdym razie jezdzi mnostwo moto z takimi owiewkami i nie maja problemow. a jak masz motorower to nie musisz sie martwic o przeglad :)

PS wybrales sobie, moim zdaniem, najbrzydsza owiewke tuningowa wsrod dostepnych :biggrin: osobiscie wybralbym taka

Lub

taka

 

ale to kwestia gustu ;) PZDR

Przecież to jest taka sma owiewka :bigrazz: tylko inny kolor. :D

Na pewno by pasowała do mojego czarnego motorka :D

I w czym ta niebieska owiewka jest gorsza od tej co ja kupiłęm :D :bigrazz:

A nie chciałem kupawać Tjuningowej owiewki UFO :cool: bo wszyscy tjuningerzy takową posiadają

Edytowane przez zaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest taka sma owiewka :biggrin: tylko inny kolor. :bigrazz:

Na pewno by pasowała do mojego czarnego motorka :D

I w czym ta niebieska owiewka jest gorsza od tej co ja kupiłęm :D :bigrazz:

A nie chciałem kupawać Tjuningowej owiewki UFO :D bo wszyscy tjuningerzy takową posiadają

czleniu wyluzuj!!! :cool: a nie sobie posty na sile nabijasz!! ja do ciebie z sercem a ty sie popisujesz..... napisalem ze kwestia gustu?? a wiesz ze o gustach sie nie dyskutuje! wyrazilem swoja opinie!! i co ma kolor!! przeciez owiewke mozna pomalowac chyba ze nie wiesz co to spray albo pistolet.... to foto to tylko przyklad ksztaltu owiewki!! przepraszam za off topic ale chyba brakuje ci ostrzezen w kolekcji....

a wkleilem dwa razy ten sam URL niechcacy... takie to straszne?? brechta...

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sory nie oburzaj się :bigrazz:

piszesz że nabijam sobie postów a sam to robisz :biggrin:

Wracając do tematu to te halogeny dają ładne białe światło

Bez ustawiania są bardzo rażące dla innych użytkowników drogi ale po odpowiednim ustawieniu i nachyleniu halogenów jest miodzio :bigrazz:

Edytowane przez zaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...