Skocz do zawartości

panowie z drogówki i ich logika


Gość centymetr_sześcienny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość centymetr_sześcienny

ehhhhh, jeśli Twoją percepcję razi moja ortografia, to wiesz..... za te 4 stówy mogłem kupić sobie książki do szkoły, która z pewnością mnie tej ortografii nauczy... :notworthy:

 

element wychowawczy daje w łeb? hmmmmm... ja bardzo szanuję pieniądze moich rodziców i ich także.

 

Twoje uogólnienia mnie szczerze mówiąc nie obchodzą. "zdecydowana większość" to niestety nie ja.

 

do prezydenta nie napiszę, bo mu raczej nie ufam. pozatym, jak już zdąrzyłeś zauważyć, mistrzem ortografii nie jestem.

 

lepiej skończmy to bzdurne spamowanie, którego niestety teraz jestem elementem.

 

bardzo mi było miło wymieniać myśli z Tobą. żywie szczerą nadzieję, że dla Ciebie to też było wiele warte doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centymetr_szescienny-dobra rada na przyszlosc-nie pyskuj do policjanta. Byc moze w tym konkretnym przypadku by nic nie dala Twoja "grzecznosc", ale w 90 innych pomoze. Dalej twierdze, ze takie zachowanie policji-jest nie rozsadne. Karac tak surowo mlodego czlowieka, ktory zaczyna "kariere motocyklisty" i nie popelnil Bog wie jak ciezkiego wykroczenia-tylko zaciesnia konflikt pomiedzy motocyklistami a policja, nie wspominajac juz o tym co taki mlody motocyklista bedzie sobie myslal o policji. Okay-taryfikator z jednej strony, ale z drugiej realia zyciowe...

 

rYs - sam pier***isz. Biedni, dyskryminowani i nękani przez świat motocykliści... Masz jakąś obsesję??

-nie jedną.

 

pzdRR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogole obowiazuje nadal taryfikator??

 

ps. kiedys mialem taka akcje ze zatrzymala mnie policja za jakies przewinienie drogowe-juz nie pamietam co to bylo, koles okazal sie spoko gosciem i za to przewinienie grozilo ok 200-300pln mandatu, ale pogadalismy chwile i zaproponowal ze wystawi mi mandat za niezapiete pasy bo wtedy bedzie bez punktow a i mandat tylko 50pln-bo mandat musial byc. Takich policjantow to szanuje, dodam tylko ze bylem wtedy uczniem szkoly sredniej.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhhh, jeśli Twoją percepcję razi moja ortografia, to wiesz..... za te 4 stówy mogłem kupić sobie książki do szkoły, która z pewnością mnie tej ortografii nauczy... :notworthy:

Albo jakieś 100 browarów. Ortografii nie uczą, ale też dobre :notworthy:

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Centymetr - wkroczyłeś na grząski grunt - na tym forum o policji mówi się tylko i wyłącznie DOBRZE. Polecam lekturę wcześniejszych postów o podobnej tematyce - szybko dostrzeżesz, że dyskusja MUSI podążac w kierunku pozytywnego wizerunku policji a w innym wypadku wątek zostaje zamknięty. Do życia w społeczeństwie trzeba dojrzec - jedni ludźmi po prostu są, niezależnie od sytuacji, innych trzeba prowadzic za rączkę prawem i przepisami, których kurczowo (zapewne) się trzymają. Wszystkim bezwzględnie przestrzegającym prawa polecam film "Komornik", który dosyc trafnie pokazuje, dokąd prowadzi takie postępowanie.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogole obowiazuje nadal taryfikator??

 

ps. kiedys mialem taka akcje ze zatrzymala mnie policja za jakies przewinienie drogowe-juz nie pamietam co to bylo, koles okazal sie spoko gosciem i za to przewinienie grozilo ok 200-300pln mandatu, ale pogadalismy chwile i zaproponowal ze wystawi mi mandat za niezapiete pasy bo wtedy bedzie bez punktow a i mandat tylko 50pln-bo mandat musial byc. Takich policjantow to szanuje, dodam tylko ze bylem wtedy uczniem szkoly sredniej.

Pozdro

 

 

... to i mi kiedyś zagrozili odebraniem prawka za 119 km/h w terenie zabudowanym ... a po rozmowie i wydobyciu przeze mnie legitymacji szkolnej skończyło się na prostym "spie..laj sam chodziłem kidys do szkoły" ... znaczy sie nie wszyscy są świnie tylko trzeba umiec rozmawiać. Gorzej jak sie trafi na kogoś kto ma zły dzień ... on albo jego żona/kobieta/kochanka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

nikt tu nie obraża policji. szczerze mówiąc nienawidze blokersów/kiboli/karków którzy walą winiacza pod trzepakiem widząc patrol policji szepczą "CHWDP" jak oni już będą bardzo daleko. takie z nich kozaki. nie lubie obwiniania policji za wszelkie nieszczęścia, bo to poprostu glupota.

jest to barzo ciężki, bardzo niebezpieczny i stanowoczo za mało płatny zawód.

tu nie chodzi o to, że to był "policjant", to był poprostu złośliwy człowiek, przypadkowo tylko w mundurze policjanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt tu nie obraża policji. szczerze mówiąc nienawidze blokersów/kiboli/karków którzy walą winiacza pod trzepakiem widząc patrol policji szepczą "CHWDP" jak oni już będą bardzo daleko. takie z nich kozaki. nie lubie obwiniania policji za wszelkie nieszczęścia, bo to poprostu glupota.

jest to barzo ciężki, bardzo niebezpieczny i stanowoczo za mało płatny zawód.

tu nie chodzi o to, że to był "policjant", to był poprostu złośliwy człowiek, przypadkowo tylko w mundurze policjanta.

 

 

podpisuje sie pod tym obórącz. rozumiem twój ból, ccm. Jestem z tobą.Akurat trafiłeś na chamski patrol, może żona mu nie dala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Centymetr - wkroczyłeś na grząski grunt - na tym forum o policji mówi się tylko i wyłącznie DOBRZE. Polecam lekturę wcześniejszych postów o podobnej tematyce

 

Tu trafiles w 10 :notworthy: tez to zauwazylem i dotyczy to tez kilku innych zagadnien ale kto kumaty to wie OCB :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mandatów. To ja nie płacę. Kiedyś płaciłem sumiennie, ale raz zapomniałem i już mi tak zostało. Teraz pozwalam im ściągnąć. Robią to przez urząd skarbowy, który potrąca mandaty z odliczeń podatkowych. Jak ma skąd :notworthy: Tak sobie odebrali mój ostatni mandat. W przeciągu całego roku to nawet taką kwotę jak 400 zł mozna przeboleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu piszecie, a od niektórych, aż kipi złosliwością. Opini zawsze będzie tyle co ludzi, ale my chyba jesteśmy tu po to, żeby jedni drugim pomagali, doradzali, uczyli. Co do tematu to: żle zrobiłeś i poniosłeś konsekwencje swojego czynu w postaci manadatu, ale mandatu za wysokiego. Powinieneś dostac symboliczne 100 zł i tyle. Jak wszędzie są ludzie i ludzie. Takie sytuacje nie pomagają w budowaniu dobrych układów z policją, a było nie było poniekąd jesteśmy od nich zależni. Ja jestem jak najbardziej za tym by była policja i karała kierowców, zarówno motocyklistów jak i samochodziarzy za poważne wykroczenia zagrażające bezpieczeństwu. Jednak zacznijmy od siebie i na początek bądzmy kulturalni. Ja staram się przepuszczać matki z dziećmi i staruszki na przejsciach, aż się dziwią, że sie zatrzymałem. Wtedy może poprawi się nasz obraz.

Edytowane przez joniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu trafiles w 10 :cool: tez to zauwazylem i dotyczy to tez kilku innych zagadnien ale kto kumaty to wie OCB :cool:

 

Co racja to racja. Nie chce mi sie komentowac niektorych rzeczy .... Czasem mam wrazenie, ze niektorzy pracują w Policji ...

Policja jest dla ludzi a policjant powinien być człowiekiem, nie zawsze trzeba dawac mandat z najwyzszej półki za to, czego w praktyce nikt nie przestrzega, zwłaszcza młodym adeptom ...

 

 

Takie pytanie: Czy Wy zawsze czekacie przed przejazdem az zapory otworzą się do konca i az czerwone swiatla przestaną migac? Bo ja nie... . Teoretycznie tak powinno byc, ale w praktyce mało kto tak robi - rowniez Policja. Wczoraj naocznie widzialem, jak radiowoz przejechal przez przejazd gdy szlaban nie otworzyl się jeszcze do konca. Moze sami sobie powinni wystawic mandat? :biggrin:

Edytowane przez andrzejtomecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...