Skocz do zawartości

Yamaha DT 80 vs Honda MTX 80 vs Suzuki TS 80


Który wybrać?  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tych moto jest najlepsze w teren?

    • Yamaha DT 80
      39
    • Honda MTX 80
      23
    • Suzuki TS 80
      19
    • Inny
      17


Rekomendowane odpowiedzi

:cool: :P Pikus91 twoje wypowiedzi są bezsensowne i mam wrazenie pisane tylko po to aby zatruc mi zycie :cool ,,Wertex" :P Jasne a to ze tlok wossnera albo wiseco lub VERTEXA kosztuje ponad 350 zl a od prywaciarza 66 to nie ma ruznicy.Czlowieku na allegro sprzedają wszystko;]Tak samo na niemieckim tloku do simsona jezdzilem i jezdzilem i cylindrze.a na polskim zestawie(docieram moto dla twojej wiadomosci) po 1500 tys km juz byl uskok na tulei cylindra.Zastanow sie.To tak jak bys kupil łade samare i toyote Corolle ?ktora pojezdzi dluzej?to chyba normalne ze cena jest adekwatna do jakosci a duze firmy takie wlasnie jak vertex czy prox czy wiseco nie mogą sobie pozwolic na lipe. :D Nie mow mi ze niedocieram moto bo nie masz o tym zielonego pojecia :D Moj simson w tamten sezon zrobil ponad 12 tys km z czego raz zmienilem cylinder na niemiecki z tlokiem zregenerowalem wal i lozyska.Ty jeszcze zyjesz w swieciesimsonow(nieobrazajac nikogo) idziesz do sklepu kupujesz najlepszy tlok za 20zlz pierscieniami ewentualnie niemiecki za 60 zl i jezdzisz.Dla twojej wiadomosci Oryginalne pierscienie (same) do mtx kosztują 250zł.Ehh masz racje kup sobie 4 pary botow z targu za 40zl zamias jednych Najaskow za 300zl....Typowy polak...

 

 

Co prawda to prawda. :biggrin: takie części jak tłok cy cylinder to najważniejsze części moto... Pikus91 Pamiętaj że przez takie oszczędzanie można narobić sobie bigosu.... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodzi ze sa pewne wymogi i jesli te tloki nie odpowiadaja tym wymoga to nie sa sprzedawane na allegro wszystko znajdzie:] ale w sklepie nie dostaniesz tloka kotory nie odpowiada wymoga. Wiec w sklepie az takiego gowna nie sprzedaja ze bardziej go pomeczysz i masz po tloku przyznam ze sa napweno gorszej jakosci niz vartexy bo sama firma za siebie mowi a za 66 to jest tlok tajwanski gorszej produkcji jak dbasz o moto i nie bedziesz zalowal na czesci to Cie nie zawiedzie takie jest moje zdanie

 

Micha_3 a czy ja taki tlok wsadzilem? nie bede zalowal na tych czesciach bo wiem na czym jezdze przynajmniej dlugo pojezdze dla mnie motor musi byc wytrzymaly bo poprostu go nie zaluje. Sama cena mowi za siebie ze te tloki sa dupowate ale czasem niekotre zeczy dorownuja jakoscia drozszym zecza

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć szczeście i tłok za 60zł okaże sie wyjątkowo wytrzymały, ale ja bym nie ryzykkował przez taką oszczędność można cały cylinder roz***** pierścien pęknie i zrobi taką ryse że cylindra juz sie nie da wykożystaći wtedy to dopiero bedą koszty.

Jak to mówią: Polak mądry po fakcie.

Edytowane przez Sebav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodzi ze sa pewne wymogi i jesli te tloki nie odpowiadaja tym wymoga to nie sa sprzedawane na allegro wszystko znajdzie:] ale w sklepie nie dostaniesz tloka kotory nie odpowiada wymoga. Wiec w sklepie az takiego gowna nie sprzedaja ze bardziej go pomeczysz i masz po tloku przyznam ze sa napweno gorszej jakosci niz vartexy bo sama firma za siebie mowi a za 66 to jest tlok tajwanski gorszej produkcji jak dbasz o moto i nie bedziesz zalowal na czesci to Cie nie zawiedzie takie jest moje zdanie

 

Micha_3 a czy ja taki tlok wsadzilem? nie bede zalowal na tych czesciach bo wiem na czym jezdze przynajmniej dlugo pojezdze dla mnie motor musi byc wytrzymaly bo poprostu go nie zaluje. Sama cena mowi za siebie ze te tloki sa dupowate ale czasem niekotre zeczy dorownuja jakoscia drozszym zecza

 

 

Tylko pisałem że oszczędzanie na tłoku to w sumie strata kasy :cool: a nic o tym że ty takiego używasz więc nierozumiem tej odpowiedzi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dt jest troche ciezka ale kwestia przyzwyczajenia ja nie jestem maly 180cm sily troszke mam wiec daje rade dt kumpel ma rx 50 zawieszenie mieksze ma niz w mojej dt ale rx lepiej wybiera dziury

 

za ta kase dt

 

a czym ty jezdzileś jeszcze MTX jedzie z oboma zwrotniejszy niz RX i lżejszy od DT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...