Skocz do zawartości

29.08.2006r. godz. 20:00 - ZDAŁEM PRAWKO:)))))


mistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.08.2006r. o godz. 20:00 uzyskałem pozytywny wynik egzaminu praktycznego na prawo jazdy kat.A. :crossy:

W senie, że zdałem za pierwszym razem:))) :buttrock:

Teraz tylko poczekać na odbiór i......mogę jechac na paradę kończącą sezon w w-wie :biggrin:

No, to się podzieliłem się z wami swoją radością...ha :biggrin: nawet nie wiecie jak bardzo jestem happy. W dwa miesiące zrobiłem prawko i kupiłem sprzęta....dla tych chwil warto żyć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mistrzu, to gratulacje. Jakieś 2,5 tygodnia i będziesz miał plasticzek. :biggrin:

 

A tak z innej beczki: czy Ty przypadkiem nie jesteś gdzieś z okolic Legionowa/Jabłonny? Bo cholercia jakiś czas temu widziałem takiego czarnego Er-6N w ruchu na ulicy i zdaje się, że tego samego na parkingu w Legionowie. O ile masz takiego samego czarnego jak na Twoim avatarku :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mistrzu, to gratulacje. Jakieś 2,5 tygodnia i będziesz miał plasticzek. :biggrin:

 

A tak z innej beczki: czy Ty przypadkiem nie jesteś gdzieś z okolic Legionowa/Jabłonny? Bo cholercia jakiś czas temu widziałem takiego czarnego Er-6N w ruchu na ulicy i zdaje się, że tego samego na parkingu w Legionowie. O ile masz takiego samego czarnego jak na Twoim avatarku :biggrin:

 

Wiesz co, to napewno nie byłem JA. Generalnie nie wyjeżdżam poza swoją grochowską okolicę bec prawka. No ale cieszę się, że to kolejna ER6, która jeździ w rejonie. Do tej pory w w-wie widziałem tylko jedną żółtą.

A ja mam taką czarną jak na fotce :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, to napewno nie byłem JA. Generalnie nie wyjeżdżam poza swoją grochowską okolicę bec prawka. No ale cieszę się, że to kolejna ER6, która jeździ w rejonie. Do tej pory w w-wie widziałem tylko jedną żółtą.

A ja mam taką czarną jak na fotce :biggrin:

 

Gratz :biggrin:

 

Dzisiaj wlasnie bylem na Odlewniczej z instruktorem (tak, bylem przemoczony do suchej nitki!:biggrin:. Pokazywal co i jak robic. O maj got... ta osemka jest kolosaaaaalna :biggrin:

A trasa na miescie raczej lajtowa, zadnych magicznych skrzyzowan nie ma, pare zakretow i po bolu... Jedno co jest "chamskie" to nagle ograniczenie w krzaczorach do 30.

 

BTW, powiedz cos wiecej. Przyczepil sie za cos na miescie? Jak sprzecik ? Trup czy gites? Rozumiem, ze byl zimny, wiec stukanie osemek troche raczej problematyczne, w stylu rwanie i takie tam (na ssaniu, 3-4k RPM) ?

Na czym obalala reszta? Na miescie? Na placu? Gaaaadaj wszystko :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...