Skocz do zawartości

Film...By Dibo..o polskich wyczynach


Bari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

P.S. Zapomniałbym, gdyby udało się zebrać materiał tylko i wyłącznie od użytkowników forum, to może poza ich nickami podrzucać też avatary?

 

 

No dobrze tylko, że avatary bardzo często się zmieniają :biggrin: To już lepiej takie "małe" zdjęcie użytkownika.

 

Ale pomysł z filmem tylko z użytkownikami z forum bardzo dobry. Chętnie bym obejrzał takowy :biggrin:

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze tylko, że avatary bardzo często się zmieniają :biggrin:

Ale pomysł z filmem tylko z użytkownikami z forum bardzo dobry.

Ja nie zmieniłem avatara do tej pory :-). Ale fajnie, że popiera mnie pare osób w tym, by było więcej ujęć od forumowiczów. Bo to chyba o to chodzi w filmie, którego idea powstała na forum :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sie ze to walenie w tłumik niepasuje. Przynajmniej mozna sie pośmiać albo płakac nad ludzką głupotą.

 

Ogólnie film jest ciekawy jka dlamnie za dużo tak skuterów ale nieczepiam sie bo sam bym lepszego niezrobił.Ważne ze film fajnie sie ogłąda....

 

Gratuluje Dibo udało ci sie to!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest nigdzie napisane ze nie moge pisac od kogos z kata pomimo ze mam zakaz pisania :biggrin: Wiec pisze Dibo :biggrin: Dzieki wszystkim za slowa uznania i krytyki odnosnie filmu:)Wypadl tak jak wypadl.naprawde ciezko bylo zebrac material i trzeba bylo rowniez napisac do kazdego czy sie zgadza na uzycie swoich materialow w filmie:)Mały Pmi czy jak ty tam masz.Wszystko fajnie obejrzalem twoj film z treningu i rzeczywiscie widac ze to pierwszy raz na tym moto bo jezdzisz zupelnie na pale.istnieje cos takiego jak tylny hebel a nie tylko pilowanie silnika na gumie...masz szczescie ze masz te 27 Km pod dupą :biggrin: Co do projektu z samymi uzytkownikami forum to mimo iz narazie nim nie jestem to mysle ze to super pomysl.Chwilowo mam do*ebanego 1\2 bana przez jednego delikwenta i nie moge nic zrobic aby to odwrocic... :biggrin: Jezeli kazdy nazbiera troche swojego materialu do zimy to na zime mozna cos zmontowac.ja sie przesiadam niedlugo na inny moto wiec tez pewnie bede mial problemy z opanowaniem go.Ale zima zima i po zimie i znowu nowy sezon :biggrin: POzdrawiam i zachecam do cwiczen!! Dibo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi sie sciągnąc film...ogólnie mi sie baaardzo podoba, muzyka spooox!!, wykonanie takze ale jest za duzo skuterków i za mało uzytkowników forum (pewnie było mało materiału)no i ta koncówka mogła by byc krótsza.....

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm...

 

 

Jak dla mnie to totalna lipa. Jeśli to ma przedstawiać Polską czołówkę `stunderską`, to nie wiem gdzie ja mieszkam ? Jakoś mizerna jak na 30 mb filmu, złożnienie niczego sobie - nie przeefektowałeś filmu. I za mało prawdziwego stuntu w tym filmie było jak na stund_poland.

 

 

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złożnienie niczego sobie - nie przeefektowałeś filmu.

 

 

Dokładnie :biggrin:

Jeśli znasz się na składaniu filmików mogłeś nałożyć duuuużo efeku, dobrze by to wyglądało :biggrin:

No ale to jest tylko moje skromne zdanie.

 

I tak wielki +, że ktoś to zrobił w ogóle :biggrin:

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...