Skocz do zawartości

Zrobiłem sobie lightbary :)


Bart3z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe wyglada to naprawde spoko wiec pomyscu pogratulowac :biggrin: :buttrock: tylko czy to nie jest niezgodne z prawem?? bo moze sie myle i mnie oswieccie ale wydaje mi sie ze kazdy element oswietlenia powinien miec homologacje.... i moga byc problemu na przegladzie.. w kazdym razie pomysl i wykonanie super :biggrin: POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wyglada to naprawde spoko wiec pomyscu pogratulowac :biggrin: :) tylko czy to nie jest niezgodne z prawem?? bo moze sie myle i mnie oswieccie ale wydaje mi sie ze kazdy element oswietlenia powinien miec homologacje.... i moga byc problemu na przegladzie.. w kazdym razie pomysl i wykonanie super :buttrock: POZDRO

Heh dzięki :crossy:

To czy jest to niezgodne z prawem to nie wiem :biggrin:

Jak, będzie przegląd to najwyżej je zdejmę wcześniej i nie, będzie problemu :biggrin:

 

bedzie z ciebie dobry customizer ;)

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wrzucę jeszcze fotki jak świecą, gdy jest ciemno :biggrin:

Aha zapytam się taty czy jak, będzie znowu na jakiś targach czy nie mógłby mi przywieźć więcej takich kompletów to wtedy bym wam je sprzedał po okazyjnych cenach jak dla forumowiczów :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak świecą w nocy (wlączone są tylko swiatła postojowe):

Zdjęcie

W nocy ciężko jest uchwycić aparatem to ci widzi człowiek, ale naprawdę świecą dobrze :notworthy:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam sie tez do zakupu jakiś fajnych lightbarów do mojej Virówki.

 

Powiedzcie mi jak to jest z instalacja elektryczną???

Gdzie się mozna z takimi lampami wpiąć w instalację:?

Czy dodatkowe odbiorniki prądu nie osłabia instalacji, nie zniszcza alternatora???!!

Może sa jakieś specialne przekaźniki czy coś podobnego pozwalajace podpiąc dodatkowe odbiorniki prądu

 

Mam w przedniej lampie oraz pod siedzeniem jakieś luźne przewody z oryginalnie zabezpieczonymi końcówkami!

Można się do tego jakos podpiąć czy są to raczej odłączone przewody do instalacji np. z Virówki 1000? Niektóre sprzęty tej samej marki mają zunifikowana instalację i czasami zostają jakieś wolne przewody.

 

 

B@rtek Moja w porównaniu do twoich świeci jak zapalniczka :notworthy:

Edytowane przez Lolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Będąc przed wczoraj na strychu po coś tam, znalazłem przez przypadek lampy do samochodu ;)

Znalazłem 3 komplety z czego 2 były w pełni kompletne...

Mówię założę je do motocykla, a drugi komplet dam kumplowi, więc też tak zrobiłem :D

Siedziałem w garażu ok. 4-5 godzin... lampy założone, przewody popodłączane i świecą ładnie, ale gdy założyłem siedzenie przestały świecić :biggrin:

Mówię coś jest nie tak, ale to, że musiałem jechać do pubu na chwilkę to szukanie powodu odłożyłem na później...

Wróciłem ok. 23 i odrazu do garażu... co się okazało to siedzenie naciskało na jeden przewód i nie łączyły styki przewodów, poprawiłem i świecą już dobrze :D

Powiem, że komfort jazdy gdy już się robi ciemno jest nie porównywalny ;)

Pozatym fajnie to wygląda, kumpel np. gdy wczoraj jeździliśmy grupą myślał, że w pewnym momencie jedzie za nim bandit jak załączyłem te lightbary :D

 

Efekt końcowy wygląda tak:

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 3

Zdjęcie 4

 

Co sądzicie o tym pomyśle i wykonaniu? :icon_mrgreen:

 

Pomysłowość zasługuje na pochwałę.Ale upewnij się czy twoja prądnica (alternator) wydoli.trzeba policzyć.Też waże jest to aby takie podłączenie było zabezpieczone przez przekażnik .Nie wypalają się styki przełącznika Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysłowość zasługuje na pochwałę.Ale upewnij się czy twoja prądnica (alternator) wydoli.trzeba policzyć.Też waże jest to aby takie podłączenie było zabezpieczone przez przekażnik .Nie wypalają się styki przełącznika Pozdr.

Spokojnie, wszystko jest ładnie popodłączane, więc raczej nic się nie stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie było mnie stać na lightbary do VL-a, a miałem duże gmole. Podczas wizyty w salonie HD zobaczyłem super lampki w V-rodzie, montowane na gmolach. Oczywiście nie kupiłem ich, ale natychmiast byłem w polmozbycie po halogeny. Przekaźnik, instalacja, nawiercenie gmola i efekt zajefajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...