Skocz do zawartości

Ustawienie skladu mieszanki w GPZ 600R


gery997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam manuala do ZZR600, niewiem, moze się przyda 1 i 3/4 obrotu +/-1/4.

 

ZZR ma inny silnik wiem napewno ze ZX 600 ma taki sam. Manual by mi sie przydal ale do gpz'ta A ile zajmuje miejsca ten manual? Mozesz go wyslac na email albo gdzies zamiescic zebym mogl sciagnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam do GPZ600, ale niedługo będzie.

 

Ja manuale ściagam E-mule. Zainstaluj i sciągniesz sobie. Niestety ja nie znam się na umieszczaniu czegoś w sieci. Ae gdieś zajmie od 10-50MB,wiec nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak motocykl stary, to mogą być membrany. Ale ja na punkcie membran mam obsesje, mocno się tym nie sugeruj, już parę razy dziś o nich pisałem :D . Prawda jest taka, że to w sumie małe gówna, ale sporo kosztują. Zużyte membrany to kłopoty z wkręceniem się w obroty maxymalne oraz powolne schodzenie do obrotów jałowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obroty dobrze wchodzi tylko problem jest ze spadkiem obrotow tak od 4tys w dol Wtedy powoli schodzi z obrotow. Dzisiaj go porozbieram i poustawiam i zobacze jak chodzi.I jeszcze jedno przedtem dobrze schodzil z obrotow teraz sie cos walnelo po tym jak go troche ustawialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wczesniej chodzil ok, a po twojej zabawie z gaznikami wolno schodzi z obrotow to najpierw zacznij od synchronizacj(no chyba ze srub regulacyjnych nie ruszales)...a potem to juz tylko sklad mieszanki...IMHO jesli wolno schodzi a masz pewnosc ze nie lapie nigdzie lewego powietrza to na 99% bedzie mial za uboga mieszanke=>wykrecic bardziej sruby skladu meiszanki

ps.moja byla XJ musiala meic te sruby wykrecone na 6 obr i wtedy chodzila naprawde rowno i palila ponizej 6 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>CO moze byc przyczyna tego ze po przejechaniu sie n awyzszych obrotach jak sie da na luz to silnik >gasnie? Moze byc to spowodowane zla synchronizacja gaznikow? dodam ze jak jest na luzie i sie doda >gazu to wtedy nie ma tego problemu.

 

a nie masz przypadkiem zakombiniowane cos z airboxem?nie wiem moze jakies stozki,jakies domowej roboty dynamiczne doladowanie itp?? moze tu lezy problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...