Skocz do zawartości

Skuter


Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Planuje w najblizszym czasie kupic skuter bylem ich przeciwnikiem ale sie przekonalem :biggrin:

Ale nie o to chodzi chodzi mi o to jaki ten skuter (marka i model) wybrac, chodzi mi o ceny do 1500 zł a pojemnosc to 50 cm3

Z góry dzieki za rady i sugestje

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak pooglądasz na allegro skutery do 1500zł . Dzieki temu rozeznasz sie co mozesz kupić za te pieniądze i jakie skutery by ci odpowiadały. Nastepnie napiszesz na forum o tych kture ci sie podobaja a ktos przybliży ci jakieś wiadomości o nich np. ich awaryjnośc i dostepnośc cześci....Wtedy wybieżes zinteresujący cie model i marke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak pooglądasz na allegro skutery do 1500zł . Dzieki temu rozeznasz sie co mozesz kupić za te pieniądze i jakie skutery by ci odpowiadały. Nastepnie napiszesz na forum o tych kture ci sie podobaja a ktos przybliży ci jakieś wiadomości o nich np. ich awaryjnośc i dostepnośc cześci....Wtedy wybieżes zinteresujący cie model i marke.

 

Tak zrobie postaram sie niedlugo podac interesujace mnie marki skutery ;)

 

Pzdr :D

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Noooo znalazlem dosc ciekawy skuterek ale nie wiem w jakich on jest cenach na jednej z internetowych gield go znalazlem za 1600 zł a nowka podobno hodzi po 4500 zl

 

chodzi mi o KEEWAY FOCUS bardzo mi sie podoba jezeli cos jeszce znajde to napisze

 

PS- czy ta cena to jest odpowiednia jak na ten skuter (uzywany)

Edytowane przez Neo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tej marki unikać koreańczyków i hinczyków

ja polecam cos z włochów mataguti aprilla piagio oraz japońce chodziaż uwazam ze włosi sie znaja najlepiej na robieniu mocnych silniczków małej pojemności

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keewaya ma moj kolega , jakis taki dziwny , kupil z salonu i mial nierowne obroty i tak jakos pozno lapal jak ruszal... Co do ceny 1500 to nei wiem czy kupisz jakiegos skuterka dobrego , nie lepiej simsona ? Albo w ostatecznosci simka skutera ? Dobry simson nie jest zly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keewaye i te sprawy to na pewno odpusc, czytalem komentarzy troche... niektorzy ludzie ktorzy dopiero co wyjechali z salonu juz byli niezadowoleni bo np. zgasl im skuter w drodze z salonu do domu...

jezeli chcesz cos kupic do 1500zł to moze byc ciezko, ale rowniez polecam simsona- jak skuter to SR50

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ja swojego malaguti kupiłem za 1600 i jestem zadowolony zadnej awari rozrusznik dozownik i poleci 80km/h

A simson jak dla mnie to jest oblesny to było dobre 10-15 lat temu

jak juz to dozuc do 2000zł i kup se skutera bo jak kupisz simsona to jego ciagłe usterki i remonty wynosa cie razem 2000zł zreszta zalezy ile i jak kto jeździ

A co trwałosci włoskich skuterów i silników minarelli (bo taki mam) to na liczniku mam przebieg 28 tys i chodzi bez zazutu

pozdr

Edytowane przez V12

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keewaye i te sprawy to na pewno odpusc, czytalem komentarzy troche... niektorzy ludzie ktorzy dopiero co wyjechali z salonu juz byli niezadowoleni bo np. zgasl im skuter w drodze z salonu do domu...

jezeli chcesz cos kupic do 1500zł to moze byc ciezko, ale rowniez polecam simsona- jak skuter to SR50

pzdro

 

A hodzi ci o aprille sr 50 czy (jak tak to podaj ile kosztuje uzywana) czy o simsona sr 50 ?

 

Wiecie zalezy mi na skuterze simsona nie chce poprostu :D

 

Moze znacie jakies skutery do 2000 z dosc dobrymi parametrami ??

 

Zalezy mi glownie na osiagach i wyposarzeniu ;)

 

Pzdr

 

E tam ja swojego malaguti kupiłem za 1600 i jestem zadowolony zadnej awari rozrusznik dozownik i poleci 80km/h

A simson jak dla mnie to jest oblesny to było dobre 10-15 lat temu

jak juz to dozuc do 2000zł i kup se skutera bo jak kupisz simsona to jego ciagłe usterki i remonty wynosa cie razem 2000zł zreszta zalezy ile i jak kto jeździ

A co trwałosci włoskich skuterów i silników minarelli (bo taki mam) to na liczniku mam przebieg 28 tys i chodzi bez zazutu

pozdr

 

A czy malaguti odzi w akich cenach czy trafiles okazje ?? bo ten skuter rowniez mi sie podoba ale uwazalem ze bedzie w cenie ok 3000 zł

A co do simsonow mam takie same zdanie :icon_mrgreen:

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No znalazlem skuter o ktorym malo ogulnie wiedziem mowa o Quescie. Uzywany kosztuje wlasnie w granicach 1500 - 2000 zł

 

Ale ma malo na blacie w porownaniu do innych jedyne 60 km/h

 

Moze mogl by mi ktos przyblizyc ogulny zarys tego sqta i czy warto go wogole brac ?

 

Pzdr

Edytowane przez Neo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A simson jak dla mnie to jest oblesny to było dobre 10-15 lat temu

 

No nie badz taki pewnien , moge sie zlozyc ze dobry simson lyknie twojego skuterka :biggrin: A te predkosci sa zwalowane bo kazdy licznik inaczej pokazuje ... Dobrym simsonem tez mozna jezdzic dlugo bez awarii jesli sie go uzywa w sposob taki jaki powinien byc uzywany . Czesci sa duzo tansze niz do skuterow , dobra maszyna dla kogos kto chce pojezdzic a nie ma za duzo kasy...

 

A co do Questa to bron cie Boze zebys to kupowal :biggrin: kolega to kupil i juz po niecalym roku nie chce mu palic (chyba cos z elektryka ma) Jak ma dobry dzien to odpali jak nie to nie . Nie polecam !

Edytowane przez Bari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...