Skocz do zawartości

Skuter


Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co macie do powiedzenia na temat Malaguti F10 Jetlin jest on dosc tani 1500-2000 zł a i podobno mozna nim spokojnie posmigac

 

Moze ktos moze sie wypowiedziec na temat osiagow oraz dystansom jakie mozna nim pokonac

A jak nie ten to jaki bo ja juz od tych wszystkich nazw zgupialem :biggrin:

 

:biggrin: Cena od 1500-2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keewaye i te sprawy to na pewno odpusc, czytalem komentarzy troche... niektorzy ludzie ktorzy dopiero co wyjechali z salonu juz byli niezadowoleni bo np. zgasl im skuter w drodze z salonu do domu...

jezeli chcesz cos kupic do 1500zł to moze byc ciezko, ale rowniez polecam simsona- jak skuter to SR50

pzdro

 

Pawelo :biggrin: nie wiem gdzie czytałeś komentarze ale to są stereotypy. Nie masz keewaya to nie puszczaj takich bzdetów. Chinskie => *****

Mam skośnookiego od ponad roku. Nawinięte grubo ponad 4tyś km.

 

 

ANI RAZU NIE MIAŁEM AWARI UNIEMOŻLIWIAJĄCEJ JAZDĘ :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

więc nie pier**** że są awaryjne.

 

Może mają wady:

-spasowanie niektórych plastików

-słabe osiągi

 

ALE NAPEWNO NIE SĄ AWARYJNE.

Ich największą zaletą jest CENA :biggrin:

 

 

 

 

Wyjaśnienie stereotypu: na początku czyli jakieś 2 late temu były kiepskie. Teraz od 1,5roku nastąpiła olbrzymia poprawa. Wszystkie modele od roku 2005 są ok.

 

Problemy z usterkami mają podobno jeszcze zippy. Nie mam zippa więć nie mogę tego potwierdzić.

Edytowane przez Marcin Neo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam keewaya ale wystarczy o nich poczytac. nie mowie ze wszystkie modele sa wadliwe, ale dzieki opiniom znajomych i czytaniu komentarzy mozna stwierdzic ze ta "atrakcyjna cena" skutkuje w trwałosci tego motorka. ciekawe czy za 15 lat taki keeway bedzie jezdzil tak samo jak simson...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... skuter ? za 1500 zl ? Jak chcesz dobry skuter to np peugot speedfight 2 wsumie 1 tez dobra ale uzywany kosztuje 3500 zl po odblokowaniu ladnie smiga a po tuningu to juz wogole. Moj kumpel ma i jest zadowolony teraz w stunt sie bawi na tym skuterku

Edytowane przez kokosław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie to nie wiem ale popatrz masz jeszcze duzo czasu wiec nie ma sie co martwic :icon_mrgreen: wejdz na google zobacz jak wyglada poczytaj o niem itd wiesz jak latwo i zaje...cie mozna tuningowac speedfighta :D

ps. chociaz nie wiem czy potanieje bo to jeden z bardzo dobrych skuterow ;) sam bym sobie taki sprawil ale siana nie mam i mnie nie ciagnie do skuterow :biggrin: biegowki r0x ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wyglada speedfight jest jednym slowem zaj...sty w nastepne wakacje postaram sie jeszce zalapac do roboty szonowej to doloze rodzica do niego :biggrin:

 

A sa moze jakies tansze odpowiedniki speedfightera ?

 

A na 18 albo 19 planuje kupic scigacza jakiegos wiec bede nim jezdzil 2-3 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czym ja jeżdżę czyli SFERA 50 ceny ok 1800zł a kopa ma niesamowitego!! :biggrin: i nie pali tak dużo. a co do komfortu to... ja mam 195 i jest spoko ;)

 

 

Również moge polecić. KOleżanka kupiła sprowadzony z Niemiec, jakis miesiąc temu. Rocznik 96' przebieg nieco ponad 8 tys. km stan super i zapłaciła 1900zł. Naprawdę fjany sqterek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co macie do powiedzenia na temat Malaguti F10 Jetlin jest on dosc tani 1500-2000 zł a i podobno mozna nim spokojnie posmigac

 

Moze ktos moze sie wypowiedziec na temat osiagow oraz dystansom jakie mozna nim pokonac

A jak nie ten to jaki bo ja juz od tych wszystkich nazw zgupialem :biggrin:

 

:cool: Cena od 1500-2000

Ja jeżdze Malaguti F10 ma przejechane prawie 30tys i leci mi ponad 80km/h zawieszenie dość dobre na dzióry

ale jedna wada źle sie jeździ w dwóch za mało miejsca na sieddzeniu ale da sie jeździć

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...