Skocz do zawartości

miał byc drag star jest vn


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

nareszcie mam moto banan z gęby mi nie schodzi heheh , miał być drag star 650 ale po lekturze tego forum wybór padł na vn 800 clasic i wcale tego nie żałuje maszyna duża i wygodna i nieżle odwija wiem że padną słowa mogłes kupić to albo tamto bo łańcuch to bieda kardan lepszy ale trudno mam zasade jak dbasz tak masz . jak doprowadze moto do porządku tzn. wypucuje bo przebył długą droge na lawecie w deszczu zapodam kilka fotek pozdro dla motonitów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebiscie wybrales ,polatasz kilka sezonow zanim pomyslisz o czyms wiekszym.fajne moto ,nie powiem hehe

 

 

zajebiscie wybrales ,polatasz kilka sezonow zanim pomyslisz o czyms wiekszym.fajne moto ,nie powiem hehe

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że wybrałeś odpowiednio. Kumpel ważył ponad setkę i wygląda jak wielki kwadrat, a pomykał VNem zadowolony. Gratulacje i mile spędzonych chwil na motoerotycznych pieszczotach - kąpiele, natryski, masaże mleczkiem, grzebanie w szparkach i zakamarkach itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny sprzęt, bez dwóch zdań.

Zdecydowanie wygodniejszy, szybszy i w ogóle fajniejszy niż mały Drag.

Gratulacje i szerokiej , równej , suchej i czystej drogi. ( ale to chyba nie w Polsce :) )

Edytowane przez Avalon

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzieki za dobre słowo , atak pozatymjestem w 7 niebie wsiąsć na moto po 15 latach przerwy ech coś fantastycznego a co do fotek bedą na pewno (jeszcze pucuje) mam pytanie czym wyczyscić wydechy bo niemiec zostawił na nich swoje buciory brzydal jeden za Boga nie chce zejść , jeden plus dla niego że dosyć ubrał moto około 550 euro ( mam fakture) jeszcze tylko pare pierdół i bedzie cool pozdro :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzieki za dobre słowo , atak pozatymjestem w 7 niebie wsiąsć na moto po 15 latach przerwy ech coś fantastycznego a co do fotek bedą na pewno (jeszcze pucuje) mam pytanie czym wyczyscić wydechy bo niemiec zostawił na nich swoje buciory brzydal jeden za Boga nie chce zejść , jeden plus dla niego że dosyć ubrał moto około 550 euro ( mam fakture) jeszcze tylko pare pierdół i bedzie cool pozdro :) :D

[/quo

"wydechy z butów" czyściłem następująco: z rozgrzanej ruru delikatnie, drewienkiem zdejmowałem przypaloną podeszwę (to cuś wtedy jest miekkie), a potem benzynką ekstrakcyjną (ale ostrożnie), można spróbować na końcu pastami Automax lub Tempo - ale też z wyczuciem, bo są to pasty lekko ścierne i nawte, jak nie zedrzesz chromu, to pozostanie ślad - włoskowate rysy. Bardziej zaawansowana zabawa - pasty polerskie (zielona i błękitna), tarcza do polerowania i wiertarka. Ale drewienko na rozgrzanym musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

co do buciorów na wydechu , pewien stary wyga polecił mi czyścik do pianki montażowej i tak zrobiłem skutek natychmiastowy znika wszystko bez efektów ubocznych WARUNEK ZIMNE MOTO , vn nabiera blasku i wygląda coraz lepiej , ważne pytanie jaki olej leje sie do silnika bo chce zmienić z papierów wynika castrol semi synte co radzicie jaki tera wlać? pozdro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...