Skocz do zawartości

wydech w drag starze


roc_o
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem drag stara classica i chcial bym zmienic nieco jego brzmienie w zwiazku z tym mam pytanie do zacnych uzytkownikow tych ze wlasnie maszyn, w jaki sposob zmieniali wydechy i jakie uzyskiwali efekty

z gory dzieki za szczegolowe opisy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już widzę! 650. Kumpel miał kiedyś 650 i wydechy puste Silver Tail albo Highway Hawk. Brzmienie piękne, jak na tę pojemność, tyle że przy wysokich obrotach dawało po uszach (polecam stopery). Jednak to kosztowne rozwiązanie. Yamaha nie ma skomplikowanych łączeń kolanka+końcówki, więc możesz kupić coś made in Tajwan (same końcówki), ale: mogą się przebarwić na fioletowo-brązowy kolor, trzeba przeprowadzić regulację w gaźnikach/gaźniku, może strzelać. Inne rozwiązanie, to wybebeszenie oryginalnych - najlepiej u znawców tematu. Inny kumpel ponawiercał - brzmienie lepsze, ale takie "pierdzące".

 

Ja u siebie mam trochę opróżnione końcówki - efekt wystarczający i basowy, a poza tym nie patrzę, jak mi Cobry za jakieś 3 klocki się przebarwiają, choć nie powiem że nie chciałbym ich mieć. Jak Cię stać, to pooglądaj sobie na www.eBay.com w USA, Jeśli masz tam kogoś, to wylicytuje Ci coś dobrego i dużo tańszego niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam SilverTaile w 650

 

brzmienie niesamowite (metaliczno-selektywne)

trochę kosztowało, ale moim zdaniem warto dobre wydechy zakładać do każdego Cruisera/Chopera.

moto staje się zupełnie innym moto!

 

B-) !

A to fakt! Lepiej więc poczekać na coś porządnego niż grzebać z marnym efektem. Poza tym często-gęsto po roku rozbudza się żądza jazdy na czymś większym, już sam głośny wydech nie wystarcza. I z tego względu też warto poczekać. A może przyjdzie nam szukać wydechów do 1100...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt apetyt rosnie w miare jedzenia, ale wszystko kreci sie wokol kasy i to jest ten bol ;)

kumpel w swoim dragu pozbyl sie ostatniej przegrody i zdecydowanie podglosnil wydech, nie jest to cud techniki ale kierowcy katamaranow juz zwracaja na niego uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to właśnie mam w swoim zrobione - ostatnia przegroda. Najpierw pobaw się w jazdę, inwestuj w stacje paliw, zwiedzanie, STRÓJ, a nie zwracaj uwagi na drogie wydechy. Będzie Cię stać, to zmienisz, narazie jazda, jazda, jazda. Ubieranie motocykla-cruisera to zabawa bez końca, wszystkochcica może Cię zeżreć. JAZDA! o nią w tym wszystkim chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubieranie motocykla-cruisera to zabawa bez końca, wszystkochcica może Cię zeżreć. JAZDA! o nią w tym wszystkim chodzi.

 

A najgorsze jest to że jak już jest na maxa ubrany i wypieszczony to przychodzi czas na zmiany :)

 

A wydechy Tylko oryginały. Reszta to półśrodki. Ja mam cobry DragPipes. Muza że hej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuuu Cobry...marzenie, ale muszę poczekać. A co do ubierania - podstawy, typu gmole, szyba ewentualnie, bagażnik, oparcie, ojąc motocykl, jeśli trzeba. A reszta kasy na jazdę! Zadowolonym się nie będzie nigdy, strojąc motocykl, bo zawsze ktoś bedzie miał coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał kupić uniwersalne końcówki made in Taiwan. Jakość żenująca (chrom o grubości 0,000001 mm- uważać coby nie podrapać) ale cena przystępna. Dźwięk będize całkiem miły dla ucha - słyszałem kilka motocykli na tych wydechach i całkiem ładnie gadają. Może nawet obejdzie się, bez regulacji w gaźnikach.

 

Cobra ma akurat na najwięksyzm rynku motocyklowym świata (w USA) słabą opinię. Krytykowana jest jakość i słabe performance tych wydechów. Najlepsze podobno są V&H i Supertrapp Ale nie ceny za to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...