Skocz do zawartości

!!! Pomocy - Yamaha DT80 LCII !!!


HONDA_ NS-1_FREAK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Yamahe Dt 80 LCII , zrobiłem szlif , przeczysciłem gaznik itp! Na wolnych obrotach chodzi ładnie , jak chce jechac to na 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 na wolnych obrotach nie chce ciagnac a jak sie wkreci na duze obroty to ciągnie na wszystkich biegach od 1 do 6.Co to moze byc ?? Pomocy !!! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzies zmu tak stale dawał po garze to go zatrzesz i w ogóle nie będzie ciągnął:flesje: moim zdaniem jeśli wszystko gra, to może szlif był źle zrobiony i pierścienie są za ciasno spasowane, może jeszcze założyłes tło odwrotnie, czyli strzałką do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzies zmu tak stale dawał po garze to go zatrzesz i w ogóle nie będzie ciągnął;) moim zdaniem jeśli wszystko gra, to może szlif był źle zrobiony i pierścienie są za ciasno spasowane, może jeszcze założyłes tło odwrotnie, czyli strzałką do góry

 

to na pewno nie to wszystko jest ok z cylindrem i tłokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to na bank zawór wydechowy jest poprostu nie podpiety albo niesprawny bo to dokładnie pasujace objawy zaworu który jest cały czas otwarty i nie ma mocy na niskich obrotach ;) no chyba ze to moto nie ma zaworu ale niepodejzewam zeby tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to na bank zawór wydechowy jest poprostu nie podpiety albo niesprawny bo to dokładnie pasujace objawy zaworu który jest cały czas otwarty i nie ma mocy na niskich obrotach :flesje: no chyba ze to moto nie ma zaworu ale niepodejzewam zeby tak było

 

Siema , a który to ten zawór gdzie on jest bo nie kojarze ;) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widac ZADNEJ poprawy?????? Nawet o troche?? Skoro nie masz zadnego zaworu to moze tylko ci sie zdaje ze nie ma mocy... Moto normalnie pali, troche kopci itp?? Sam robiles remont tzn skad wiesz ze wszsytko jest zrobione porzadnie?? POZDRO

Edytowane przez Soku11

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...