Skocz do zawartości

.:WAWA Dom Dziecka:.


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga Uwaga!

Korzystając z błogosławieństwa Nadiq, rozmawialem dziś z Domem Dziecka.

 

Proponują termin 10 Września, Niedziela , tak jak to było do tej pory.

 

Proponuje spotkać się, wzorem razów poprzednich, na parkingu, obok Carrefoura Bemowo, o godzinie 10 rano. , tak aby na miejsce dotrzeć na 11-tą.

 

Jako, że tym razem nie będzie żadnych imprez towarzyszących, nieśmiało sugeruję aby zaproponować własny program imprezy - nie tylko jeżdżenie w kółko, lecz coś ponadto.

Dzieciaków jest mniej, niz poprzednim razem, a trasa między drzewami - tak jak poprzedniego razu, przy aurze takiej, jak dziś, może być ponad siły dla włascicieli maszyn innych niż Enduro :notworthy:

W związku z tym, będziemy jeździć po terenie Domu Dziecka nieco inna trasą.

 

Przypominam jednocześnie, że jest to impreza charytatywna, a nie zlot. W związku z tym nasza obecność tam, nie powinna przerodzić się w spotkanie towarzyskie. Od obecnych oczekuje się zaangażowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej! tak jak już mój Radek powiedział zabierze mnie ze sobą :biggrin: wiec z mojej strony możecie liczyć na poskramianie dzieciaków i ustawianie w kolejce:) żeby sie nie pozabijały o własne nogi bięgnąc do motorków:))) cieszę się, że znowu się spotkamy. A o programie imprezy pomyślę wieczorkiem, może uda mi się coś wykombinować:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...