Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ziomy,

 

my z Tomkiem też walimy do was oczywiście :)

 

te imprezki zaje mocno nam się podobają, z resztą PGR jest taki przystojny.....

hehehehe

Pozdro

Qbas

 

hahaha Michałkowa i Brno to jest pestka natomiast na Rybolu nie ma pierdzenia w stołki jest to walka o przetrwanie :clap: Łapcie formę i do zobaczyska

pzdr

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie wiem jak Wam to zakomunikować, ale na tym drugim ośrodku brak wolnych miejsc. :)

Domki opanowały firmy, które budują w Rybniku centrum handlowo-rozrywkowe „Plaza”.

 

Tak więc na chwilę obecną jest wolny jeden domek z 4-ema miejscami do spania plus sala na balowanie. Jeżeli było by nas w granicach 10-12 osób, to jesteśmy w stanie się tam zmieścić. Ale z autopsji wiadomo, że na Rybol zawsze przyjeżdża zwykle grubo ponad dwadzieścia osób.

 

I teraz mam pytanie do Was: czy w grę wchodzi zrobienie imprezy w jakimś innym ośrodku poza Rybnikiem? W promieniu 20-30km kilka by się znalazło, np. w Woszczycach przy drodze Katowice – Wisła (kto był na imprezie organizowanej przesz Invaders, ten wie o czym mówię).

 

Niech każdy się wypowie co mu pasuje, bo czas ucieka...

 

Pozdr, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może być inne miejsce niż Rybnik... w końcu chodzi o doborowe towarzystwo, a nie o miejsce (chociaż Kotwica ma już jakieś zakopane wspomnienia) :clap:

 

Woszcyce czy jakieś inne Pryszczyce mi odpowiadają, jak tylko termin będzie odpowiedni :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie będzie miejsca nad wodą w rybolu to może być coś innego w okolicy, przecież chodzi przede wszystkim o to żeby się spotkać, zjeść kiełbę, porozmawiać o najmodniejszych w tym sezonie kolorach kamizelek odblaskowych, o tym dlaczego jazda niezgodna z przepisami jest be, wypić tymbarka itd. itp.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ziomy,

 

my z Tomkiem też walimy do was oczywiście :clap:

 

te imprezki zaje mocno nam się podobają, z resztą PGR jest taki przystojny.....

hehehehe

Pozdro

Qbas

 

 

A oni chca przyjechac samochodem :) :clap: ZART,przyjezdzajcie ,przyjezdzajcie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, znalazłem fajny ośrodek jakieś 25 km od Rybnika :clap: Leśna Polana

 

Dzwoniłem tam przed chwilą i na termin 14-15 październik jest wolnych sześć domków :)

 

Domki są 6-cio osobowe. Na dole jeden pokój z podwójnym łóżkiem. Na piętrze są dwa pokoje i w każdym z nich dwa oddzielne łóżka. Cena za domek 110 zł (do negocjacji). Po za tym w każdym domku jest łazienka, WC, kuchenka, ogrzewanie gdyby było zimno (wtedy dodatkowo w cenę domku należy ująć opłatę za prąd).

Na ośrodku są dwa miejsca na ognisko, niestety nie zadaszone. Gdy jest potrzeba, właściciel może dostarczyć jakieś parasole.

Za miejsce na ognisko nic się nie płaci, jedynie liczą sobie za drewno 15 zeta za taczkę.

Jakieś 2 km od ośrodka jest sklep spożywczo-monopolowy :clap:

 

Pojadę tam jutro, obadam sytuację na miejscu i ew. zarezerwuję dla Nas te sześć domków :P

 

Dzwoniłem też do ośrodka do Woszczyc, o któym wspomniałem w poprzednim poście. Tam sobie liczą 250 zeta za domek 4 osoby :clap: Poza tym za wynajem grilla, stoliki, krzesełka, drewno itp. liczą sobie około 400 stówek :( Także ten ośrodek możemy sobie odpuścić, chyba że znajdzie się sponsor.

 

Pozdr, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ośrodek leży w środku pięknego, liściastego lasu z dala (600m) od drogi co gwarantuje naszym gościom ciszę i spokój. Wokół pełno soczystej zieleni, w tle słychać śpiew ptaków, a szum wiatru powoli kołysze. Niepowtarzalny, korzystny klimat ..."

 

Na pewno to dla nas? :)

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to dla nas? :)

hehehe mam podobne odczucia.... :clap: :clap:

 

W każdym domku jest posciel więc nie trzeba z soba wozić materaców, śpiworów, itp. Przed kazdym domkiem znajduje się przestronna weranda, ze stolikiem ogrodowym i krzesłami. Nic tylko posiedzieć, poklachać, obgadać np:.... dyrektora ;-), wypic po "małej czarnej" czy "małym z pianką"

Na gości wypoczywających w naszych domkach czeka wiele atrakcji. Do ich dyspozycji nieodpłatnie pozostaje strzeżony basen (gł.1,4m) z czyściutką, filtrowaną wodą, podświetlany wieczorem ;-)). Basen posiada dzienną opiekę ratownika. Na naszych najmłodszych klientów czekają 2 brodziki oraz nowoczesny i bezpieczny plac zabaw z huśtawkami, piaskownicą, ścianką wspinaczkową i aż dwiema zjeżdżalniami. Plac zabaw posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa. Jest położony na miękkim podłożu (trawa). Dla tych, którzy specjalizują się w smażeniu kiełbasek, steków czy zaszłyków czeka grill i 2 miejsca na ognisko. Nasz personel zawsze, chętnie pomoże przy rozpalaniu ogniska, pomoże przy dostarczeniu drzewa, przecież wokół las, więc ...

 

Taaaaak, zdecydowanie dobry ośrodek na jednorazową imprezę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...