Skocz do zawartości

walnalem autem glupia babe


dgree
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kola sa blokowane na ulamki sekund, pod koniec ostrego heblowania slychac popiskiwanie opon ;)

Właściwie już sobie odpowiedziałeś na pytanie: Te ułamki to za mało, żeby został ślad.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie już sobie odpowiedziałeś na pytanie: Te ułamki to za mało, żeby został ślad.

 

pozdr

 

hm. Jesli słychać pisk to musi być i ślad a koło zdązy sie troche przesunąć w ulamek sekundy nie?? Wystarczy podumać ile robisz metrow w jedną sekunde. Poza tym ABS owszem, ale nie na większości naszych drog ktore są nierowne. Wtedy szybciej zachamujesz bez abeesu jak masz troche wprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli słychać pisk to musi być i ślad a koło zdązy sie troche przesunąć w ulamek sekundy nie??

 

to mnie rozbawiło, buehehehe :) najefektywniejsze hamowanie jest właśbnie na granicy poślizgu, czyli wtedy gdy opony już piszczą, a jednocześnie koła nie są jeszcze zablokowane. Jak hamujesz ostro motocyklem to też opona piszczy, a śladu nie zostawia (póki nie zblokujesz :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wszyscy uznają za ślady hamowania, to większość fachowców bedzie uznawała już za ślady blokowania kół. ślady hamowania są widoczne wcześniej tylko trzeba się dość dobrze przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wszyscy uznają za ślady hamowania, to większość fachowców bedzie uznawała już za ślady blokowania kół. ślady hamowania są widoczne wcześniej tylko trzeba się dość dobrze przyjrzeć.

 

Amen

 

to mnie rozbawiło, buehehehe :) najefektywniejsze hamowanie jest właśbnie na granicy poślizgu, czyli wtedy gdy opony już piszczą, a jednocześnie koła nie są jeszcze zablokowane. Jak hamujesz ostro motocyklem to też opona piszczy, a śladu nie zostawia (póki nie zblokujesz :D )

 

To baw sie dobrze. Weż brykę , rozpędź się troche,wcisnij pedał na maxa a potem idź i luknij na slady na drodze a jak nic nie znajdziesz to weż dwa denka od butelki luknij sie jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego to ja nie wiem, ale wydaje mi sie ze ten system ma za zadanie wlasnie nie blokowanie kol..

 

Takie wlasnie ma zadanie. Co sie sprzeczacie o te slady. Wszystko zalezy od jakosci asfaltu i temperatury,a takze od opon.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...