Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

I

 

Ja mam taką: http://www.ceneo.pl/10600151

Droga, ale przynajmniej porządna

 

I jesteś z niej zadowolony? i zasadnicze pytanie czy oni sprzedają ją z mocowaniami ? Bo wzmianki żadnej o tym :(

Ktoś może powie kiedy będzie pogoda bo już wytrzymać nie mogę !! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy zmieniłem świece i filtr po poskładaniu i odpaleniu zaświecił mi błąd 26 i lampka silnika co teraz zrobić by zgasło odpala chodzi okej.

 

Fault code No. 26 Symptom Cylinder-#2 intake air pressure sensor: hose system mal-
function (clogged or detached hose).
Diagnostic code No. 04 Cylinder-#2 intake air pressure sensor
Order Item/components and probable
cause
Check or maintenance job Reinstatement
method
1 Cylinder-#2 intake air pressure sensor
hose
Check the cylinder-#2 intake air
pressure sensor hose condition.
Repair or replace the sensor
hose.
Starting the en-
gine and oper-
ating it at idle.
2 Cylinder-#2 intake air pressure sensor
malfunction at intermediate electrical
potential.
Check and repair the connec-
tion.
Replace it if there is a malfunc-
tion.
3 Connections
Cylinder-#2 intake air pressure sen-
sor coupler
Main wire harness ECU coupler
Check the coupler for any pins
that may be pulled out.
Check the locking condition of
the coupler.
If there is a malfunction, repair it
and connect the coupler se-
curely.
4 Defective cylinder-#2 intake air pres-
sure sensor.
Execute the diagnostic mode.
(Code No.04)
Replace if defective.
Refer to
CHECKING THE IN-
TAKE AIR PRESSURE SEN-
SOR
on page 7-90.

 

Cylinder-#2 intake air pres-
sure sensor: hose system
malfunction (clogged or de-
tached hose).
Cylinder-#2 intake air pressure sensor hose
is detached, clogged, kinked, or pinched.

Malfunction in ECU

 

Witam

sprawdź czy wszystkie wężyki dolotowe do airboxa masz podpięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w związku, że grono nasze się rozrasta przypominam o pierwszym spotkaniu miłośników XV1900 proszę o wpisywanie się na listę.

Jeżeli mi się plany nie pokrzyżują wybieram się z kumplami do Częstochowy 26-27 kwietnia (Otwarcie sezonu) czekam na chętnych może małe spotkanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem yamaha stratoliner xv1900 wczoraj wymieniłem akumulator stary był już za słaby aby naładować.więc kupiłem nowy w louisie.po przykręceniu kabli na wyświetlaczu oprócz wyzerowanej godziny pojawiła sie cyfra 12 wystraszyłem sie ze to jakiś błąd czy coś.ale odpaliłem pochodził troche i wyłączyłem.po chwili postanowilem spróbować ponownie i cyfra 12 znikła.wie ktoś z kolegów Dlaczego ta 12sie wyświetliła i co oznacza??? Za pomoc Dziękuję

 

Witam jestem posiadaczem yamaha stratoliner xv1900 wczoraj wymieniłem akumulator stary był już za słaby aby naładować.więc kupiłem nowy w louisie.po przykręceniu kabli na wyświetlaczu oprócz wyzerowanej godziny pojawiła sie cyfra 12 wystraszyłem sie ze to jakiś błąd czy coś.ale odpaliłem pochodził troche i wyłączyłem.po chwili postanowilem spróbować ponownie i cyfra 12 znikła.wie ktoś z kolegów Dlaczego ta 12sie wyświetliła i co oznacza??? Za pomoc Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym posiadaczem tej zabójczej maszyny z piekła rodem ;) (przesiadka z en 500).

Mam pytanie nie ma ktoś na sprzedaż mocowań szyby. Może ktoś kupił jakąś akcesoryjną, prosił bym o opinie.

Pozdrawiam wszystkich miłośników !

Paweł

 

 

 

Jeśli jeszcze szukasz to tu masz mocowania

http://allegro.pl/zestaw-montazowy-oryginalnej-szyby-yamaha-xv1900-i4026796238.html

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...