Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od stelaży,powinny być z dolnym podparciem.Wtedy sakwy będą trzymać fason.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dołączyłem w zeszłym sezonie do grona ludzi nad wyraz szczęsliwych. Wiem, że na tym forum jest dokładny opis wymiany oleju (szczytałem je całe), nie należę jednak do szcególnie uzdolnionych w tym zakresie. Czy mógłby ktoś z Was przesłać zdjęcia śrub spustowych, które należy odkręcić albo co najmniej szcegółowy opis ich umiejscowienia? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie.

Szkoda że mieszkasz tak daleko, bo podjechał bym do Ciebie, i Ci je pokazał. Może ktoś z Twoich okolic jest co Ci na żywo pomoże. Mogę spróbować zrobić zdjęcia tych śrub, ale to będzie nie wcześniej jak w przyszłym tygodniu ze względów technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobudka ze snu zimowego niedzwiedzie brunatne i polarne i stare/te co mocno spia/i Corargole i pluszowe i Uszatki i wszystkie inne.Idzie wiosna,hm,powoli ale przeca przyjdzie.Dzisiaj tutaj akurat pada deszcz ze sniegiem,ale na weekend zapowiadaja juz calkiem mile temperatury.Pozdrawiam wszystkich bardzo goraco z tej drugiej strony wody i BYLE DO WIOSNY.Jerzyk-NYC

 

Jozek pytal o kluczyki do bocznych toreb.Orginalne Yamahy tj.dwa klucze,dwa zamki do toreb i dwa zamki do szyby i tylnego oparcia ok.95-100dolcow/juz z przesylka/

 

Oczywiscie mowie o terenie Stanow,jesli mowie o przesylce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze,ze duch w naszej Kawalerii nie ginie.A dzisiaj w NYC wali sniegiem od nocy,chyba cos sie pospieszylem z ta wiosna,szlak by to..

Dariow,nie wiem czy by pasowaly do innego modelu,ale jak wczoraj przegladalem te strony z kluczami,to wszystkie sa w podobnej cenie.Mowie o orginalnych Yamahy.Ok,tyle na tyle a wszystkim Amazonkom zycze wszystkiego najlepszego z okazji Dnia na litere K.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie.

Szkoda że mieszkasz tak daleko, bo podjechał bym do Ciebie, i Ci je pokazał. Może ktoś z Twoich okolic jest co Ci na żywo pomoże. Mogę spróbować zrobić zdjęcia tych śrub, ale to będzie nie wcześniej jak w przyszłym tygodniu ze względów technicznych.

 

Dziękuję Ir1. Oczywiście, że poczekam. Póki co, świat za oknem jedynie przypomina wiosnę. Pozdrawiam i czekam.

 

Problem lokalizacji śrub spustowych przy wymianie oleju silnika powinien załatwić ten link:

 

 

Czy może ktoś z Was to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. To są te śruby. Najlepiej je sobie oznacz jak będziesz je odkręcał, żeby przy zakręcaniu te same śruby wkręcić w te same otwory. Gwinty w pewnym stopniu dopasowują się do siebie, i dobrze będzie jeśli dana śruba wróci dokładnie w ten otwór z którego została wykręcona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...