Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Jest utwardzony teren na którym parkuje się motocykle, a strażacy z OSP pilnują ich całą noc.

Te imprezy odbywają się już 2 lub 3 rok i jeszcze nic nikomu nie zginęło. Nie mówiąc o motocyklu.

Z tego co zaobserwowałem to nawet kaski na niektórych motocyklach leżą całą noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, dołączę się do dyskusji.

Jestem za spotkaniem XV ! Suoer idea !

Jestem z okolic Wrocławia, hmmm, Zamosć trochę daleko ;-) 550km ;-) ale jak większośc ok to ja też, choć będzie mi ciężko ( świerzak jestem;-)

 

Pozdro.

 

P.S.

Mam możliwość nadruku na koszulkach, tylko potrzebny projekt ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

forum coś umarło ostatnio.

 

Witam kolegę, ok jeśli masz możliwość dostępu do nadruków to projekt się wymyśli jak na razie nie ma chętnych na spotkanie ;(.

Z tego co widziałem chęć wyraziły 4 osoby ze mną włącznie. Myślę, że pierwsze spotkanie to chyba jednak spontan w Częstochowie. A jeśli wypali to można zorganizować jak pisałem wyżej pierwsze spotkanie miłośników Yamahy 1900.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, forum umiera, bo nas mało... też tu wchodzę co jakiś czas, jak nie widze wpisów, to co sie będę odzywał... ;-)

 

Co do Częstochowy, to moja noga na tej mszy nie powstanie... Jak się chcą mieszać w politykę to niech się sami bawią.

 

Jeśli ktoś szuka siedzeń mustanga do swojej maszyny to pojawiły się teraz na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dajcie projekt to na razie zrobimy 5 koszulek ;-))

 

Co do siedzień to też jestem zainteresowany ale tylko oparciem kierowcy do oryginalengo siedzenia, Wiecie gdzie nabyć i to dobrze nabyć ?

 

Czy orientujecie się, czy istnieje możliwość montażu owiewki z głośnikami do XV 1900 MidnightStar takie jak montowana jest w wersjach DeLux ?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Co do koszulek i spotkania to jestem za i też się na to piszę. Mam urlop więc właśnie zabieram się za wymianę wszystkich płynów, świec itd, świerzak jestem ale kiedyś się trzeba nauczyć :) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dzisiaj z racji ładnej pogody zrobiłem małą traskę uświadamiając sobie jaki wspaniały sprzęt kupiłem ;).

 

Widzę, że troszkę się ożywiła grupa więc super. To może coś ustalamy w sprawie koszulek. Czy ma ktoś z was jakieś pomysły na koszulkę ?. Ja myślałem sobie tak, z tyłu koszulki znak Yamahy czyli trzy kamertony z przodu koszulki napis Yamaha XV 1900 a pod napisem nick z forum. Natomiast na pierwsze wspólne spotkanie może być znak Yamahy z napisem I spotkanie miłośników Yamahy XV 1900.

To jest tylko moja propozycja.

Proszę o wypowiedź szanownych kolegów.

Edytowane przez maniek1300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...