Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

zupełnie nie wiedzieć czemu. silnik należy rozgrzać, żeby olej miał mniejszą gęstość, czyli łatwiej szybciej i dokładniej spłynął. jak również podniósł i wypłukał wszelkie zanieczyszczenia, które osiadają na dnie miski i takie "zamieszanie" przez 10sek ich nie ruszy - zostaną po zmianie

przynajmniej mnie tak uczyli

jsz

 

Przeczytaj uważnie :)

Pisałem o rozgrzewaniu silnika podczas zalewania nowym olejem .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo mała uwaga: poziom oleju mierzymy zawsze na lekko rozgrzanym silniku (ok. 60 stC). Pomiar np. na zimnym daje zafałszowane odczyty.

Pozdro :crossy:

Edytowane przez johny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Midnight Starów 1,9. Nie jestem zbyt oryginalny - mojego potwora kupiłem w styczniu w salonie w P-niu - takich promocji na ubiegłoroczne maszyny nie bylo nigdy! Za cenę nowego "golasa" 2008r. mogłem kupić co najwyżej używkę z USA z 2006r. z przebiegiem 12-15 tys.km i dość biednym dodatkowym wyposażeniem.

 

Właśnie dzisiaj dobiłem do 1000 km i w środę na pierwszy przegląd, a później hulaj dusza, piekła nie ma!!!

 

P.S. Widzę, że te maszynę uwielbiają panowie po czterdziestce.

Edytowane przez Misiek 63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie założyłem orginalną szybę i problem powstaje przy prędkości ponad 120 km gdzie zaczyna mi telepać kask na głowie od zawirowań powietrza, a przy prędkości 190 wibracje szybki kasku są tak duże że kompletnie tracę ostrość widzenia i droga wygląda jak w okularach cylindrycznych. Może powinienem jeździć w integralu, ale to jakoś głupio chyba wygląda?. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie założyłem orginalną szybę i problem powstaje przy prędkości ponad 120 km gdzie zaczyna mi telepać kask na głowie od zawirowań powietrza, a przy prędkości 190 wibracje szybki kasku są tak duże że kompletnie tracę ostrość widzenia i droga wygląda jak w okularach cylindrycznych. Może powinienem jeździć w integralu, ale to jakoś głupio chyba wygląda?. Pozdro

 

Może masz najmnieszą szybę? Oryginały są w trzech rozmiarach. Ja mam średnią i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie założyłem orginalną szybę i problem powstaje przy prędkości ponad 120 km gdzie zaczyna mi telepać kask na głowie od zawirowań powietrza, a przy prędkości 190 wibracje szybki kasku są tak duże że kompletnie tracę ostrość widzenia i droga wygląda jak w okularach cylindrycznych. Może powinienem jeździć w integralu, ale to jakoś głupio chyba wygląda?. Pozdro

 

 

 

 

190km/h czy to nie przesada ??? maszyna tyle oczywiście pojedzie - tylko jedno pytanie PO CO? szkoda życia, i tak zostało go nam niewiele.

 

A jeśli chodzi o szybę to może jest za niska do Twojego wzrostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190km/h czy to nie przesada ??? maszyna tyle oczywiście pojedzie - tylko jedno pytanie PO CO? szkoda życia, i tak zostało go nam niewiele.

 

A jeśli chodzi o szybę to może jest za niska do Twojego wzrostu.

Przesadą to jest jazda w miastach na jednym kole setką. Ja kulam się i odpoczywam przy prędkości 90 km/h podziwiając krajobrazy pasące się krowy i konie. Potrzebny kop adrenaliny który sprawdza poprawność umieszczenia stentów w serduchu uzyskuję przy prędkości pow. 180/h jadąc cruiserem co oczywiście nie jest zawrotną prędkością ale wrażenia zaczynają już konkurować w sposób znaczny z wrażeniami występującymi w trakcie upawiania seksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam dużej szyby do Stratolinera przy moim wzroście 185 cm szyba którą posiadam wysokość 38,5 cm od wycięcia lampy do górnej krawędzi jest za niska. w trakcie jazdy zawirowania urywają mi głowę. Mogę zamienić lub odkupić. Moja jest orginalna i polerowana na początku tego sezonu. Po nawinięciu 200km, zdjęłem ją z moto bo to była katorga nie jazda. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dolaczam do na razie skromnej grupy :) motocykl od paru dni jak w profilu, wczesniej katana.

pozdrawiam serdecznie.

 

i do zobaczenia na trasie :)

He,he ale do reszty maszyn to Ci litra brakuje.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...