Skocz do zawartości

JAKA KOMPRESJA CRF


dodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ustaw ssące w przedziale od 0,10 do 0,15mm . wydechów prawdopodobnie nie bedzie trzeba ruszać ale mają mieć w granicach 0,20mm. pozatym jeśli to fachowiec to powinien wiedzieć jakie luzy mają byc.

 

Nie wiesz to nie pisz bo robisz zamieszanie.

 

 

ssanie 013-019

wydech 025-031

Jeżeli silnik będzie katowany to ustawiać w górnej granicy luzu.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie... dzisiaj rozkrecilem dekielek i sprawdzilem luzy na zaworach...NIE MA na ssacych..0,05mm nawet nie wchodzi i wychodzi z uzyciem niezlej sily..czyli SIE SKASOWALY:(((

 

wydech OK jest luz na obu

 

co mam teraz zrobic by przywrocic tam na ssacych LUZ??????? co z plytkami zrobic?? prosze o pomoc widze ze sie troche znacie na rzeczy chlopaki:)))

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhmnm dziekuje za pomoc..a czy nie moglbym sie obejsc bez zakupu NOWYCH zaworow ?? moze plytki mniejsze podlozyc? dobrze Major mowisz...tylko teraz tak...ciekawe czy mi sie oplaca te plytki kupywac czy od razu nowe zawory..?

 

SAM JUZ NIE WIEM CO ROBIC:(((kurcze noo....

Edytowane przez robert11250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wlasnie ze plytki sa tansza sprawa od zaworow....a gdzie polecasz mi kupowac plytki masz jakies wtyki??

 

ty ale jak sie do tego zabrac zeby zobaczyc jaka grubosc potrzebuje plytki??

 

musze je najpierw z mojego motoru wyciagnac i zmierzyc ile te moje maja i zalozyc z 0,15mm mniejsze od moich skoro u mnie juz 0,05 bardzo ciasno wchodz a ma byc jak napisal PIOTR 0,19mm minimum...

 

sorry ze ja o takie blachostki pytam ale ja takie cos 1 raz w zyciu bede robil..a chce sie czegos sam nauczyc przy okazji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj u siebie w okolicy lub w necie napewno znajdziesz. Druga sprawa musisz dokładnie zmierzyć czy masz jeszcze jakiś minimalny luz czy zawór już jest uchylony, bo na chwile obecną to nie wiesz jakie płytki zamówić. włoż listek 0,02 lub 0,03 i zobacz co się dzieje.

Edytowane przez major000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...