Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

ja pie**ole co za smiec:(( chyba tylko ona umie tak nerwy zszarpac:(((( wrociłem własnie z garazu :icon_mrgreen:( zdenerwowany do granic mozliwosci:(( dostała nowe koło rozrzadu nowe zawory i nawet na sekunde sie nie odezwała powiedziec dziekuje:(( a noga to mnie tak boli od kopania:((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzisaj ta huske tc 450 i powiem szczeze ze jak narazie to jestem zachwycony:)nie czuc roznicy mocy przy ktm sx 525 a znajac zycie to i tak wykozystam ja w 50%:)dzisaj troche pojedzilem i wszystko chodzi super:)huska jest od Przybysza i ma naklejki zychoffroad wiec miales racje:)mam nadzieje ze bedzie sie spisywac bezawaryjnie... i nie bede mial problemow:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzisaj ta huske tc 450 i powiem szczeze ze jak narazie to jestem zachwycony:)nie czuc roznicy mocy przy ktm sx 525 a znajac zycie to i tak wykozystam ja w 50%:)dzisaj troche pojedzilem i wszystko chodzi super:)huska jest od Przybysza i ma naklejki zychoffroad wiec miales racje:)mam nadzieje ze bedzie sie spisywac bezawaryjnie... i nie bede mial problemow:P

 

 

Kupiłeś super motor. Mój ojciec gadał z przybyszem na slowacji i ta huska ma super zawieszenie. Widziałem co ona potrafi i powiem ci że zazdroszcze ci tej huski bo jak widziałem co on na niej wyprawiał to normalnie :icon_twisted: . A tak pozatym to zagadaj do mnie nagg to pogadamy. Naprawde świetny zakup

 

P.S w nowym świecie motocykli jest zdjęcie przybysza na tej husce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iskra jest kompresja jest paliwo jest a nic zero odezwu:((

 

poprostu nie odpala ???

 

musisz sprawdzic po pierwsze rozrzad a jak to bedzie ok to istnieje taka mozliwosc ze zawiesza sie autodekopresator i wtedy na bank nie odpali gdyz nie ma kompresji

ja tak mialem po wymianie lancuszka ze nie chciala odpalic poprawili dekompresator i wszystko ok

 

ale powiem ci szczerze ze trafiles naprawde na kiepski model

jak czytam co w niej juz robiles to mi cie szkoda

chyba kazdy kto kocha motory wie jak to boli gdy wkladasz czas i pieniadze a tu ciagle dupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...