Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

Siema!!

Jakie macie z tyłu przy zębatce prowadnice ??? taką rolke ?? czy jakieś inne ?

 

Jarek juz napisal mozesz miec i taka i taka wahacz ma mocowania i do takiej i do takiej, ale nie wiem jakiego pokroju masz problem z rolką, wg mnie jest lepsza od standartowego slizgu bo mozesz ja regulowac w pochyle do wielkosci tylnego talerza czego nie mozna zrobic w tej prowadnicy "akcesoryjnej"

pzdr lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak bardzo strategiczne jest znaczenie tego ze prowadnica wchodzi az na zebatke a rolka nie, u mnie nic sie nie dzialo a rolka byla dosc daleko od talerza http://img262.imageshack.us/img262/7200/128ga.jpg gdzie maszyna dostawala nieźle w terenie i na torze i spadanie łancucha nie mialo prawa sie pojawic

np w lc4 po zmianie zebatki na asfalt (mala) prowadnica tez byla daleko od zebatki i nic sie nie dzialo

 

odsunieta dalej prowadnice spotykalem u siebie w niejednym moto i nie bylo problemow wiec moze musisz poszukac przyczyny gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No ja mam Husqvarne TE410 z 2000r. Przesiadłem się z DR125. Jak dla mnie bardzo przyjemny motorek, jest czym przycisnąć i pobawić się w terenie. Polecam wszystkim tym bardziej że cena jest całkiem przyzwoita. Jak kupowałem to myślałem też o Yamaha WR 400, ale cenowo wychodziła sporo drożej, no i ciężko dorwać taką w dobrym stanie. Poza tym doświadczenie moich znajomych do WR było negatywne, zaś do Husqvarny/Husaberga przeciwnie... no i padł wybór na huske. Części na zamówienie bez problemu, a podstawowe od ręki. A co do cen części to myślę że analogicznie do innych motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm czytam i zastanawiam sie jak jeżdza Ci znajomi i w jakim wieku maja motocykle:) ?? Bo z tego co ja wiem to Husqvarna i Husaberg starsze roczniki są dosc awaryjne:(( Mam przykład skarbonki i garazu:( A czesci ?? 4 tyg czekam i zero odezwu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z tego co wyczytałem na forum ta Husqa tzn ten model nie posiada pompy oleju i smarowanie odbywa sie metoda rozbryzgową. Można to stwierdzić tym, że ma kopkę po lewej stronie a te z pompą mają po prawej. Większość raczej narzeka na takie rozwiązanie. Trzeba dość często sprawdzać stan oleju.

 

PS Jeżeli dałem tym postem jakąś gafę i się pomyliłem proszę nie róbcie linczu !!!!

 

 

 

Moje moto:

http://www.bikepics.com/members/fajka/04te510/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

siema mam taki problem z moja wr 125, postanowilem sobie dzis wymienic olej, spuszczam go patrze a tu normalnie "mleko" plynie, taki szary olej co nie jest czestym zjawiskiem, spuscilem go 1,5l :) i w zauwazylem ze w chlodnicy brakuje ok 1l wody, co to mzoe byc zimering na pompie wodnej poszedl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka uszczelka pod glowica wtedy by kopcil na bialo a woda napewno nie dostalaby sie do skrzyni, Czy musze polowkowac silnik? :evil: , czy taka jazda z ta awaria moze jakos wplynac na dlasze losy silnika bo akurat jak na zlosc siadlo mi to dzisiaj a jutro mialem sobie posmigac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zdjac pokrywe od strony kosza sprzeglowego (oczyzwisice plyny trzezba spuscic - twoje i tak sie do niczego nie nadaja). Uszczelka pod glowica to nie jest - to nie 4pak zeby ciecz wpadajaca do cylindra mieszala sie z olejem w skrzyni

pzzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...