Skocz do zawartości

UWAGA !!! PSY !!!!


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę wymiękam Głupota ludzka nie zna granic.Proponuje założyć osobne forum na łamach ,ktorego tacy pseudo-motonici -sadyści jak ci powyżej będą mogli prześcigać się w powieściach typu "no ja to w ubiegłym tygodniu pierdyknąłem 4pudle,2 jamniki i kota ,a pożniej zadzwonilem po "ekipę" kuzyna (4 ich przyjechało -wujek,ciocia,kuzyn i kuzynka) co by trochę ich właścicieli baseball-ami ponapierda..li".GOŁAS -jak nie wiesz

"co te psy się tak pchają pod te koła " to zapytaj się tych kilka tysięcy pieszych rocznie,ktorzy też giną pod kołami.DR.PUSSYMANN -moj Boże ten nick mowi wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo po godz 19, wiec sie lekko już sciemnialo

ja widzialem tylko dużą wlochatą bestie, koloru chyba brązowo - rudego, albo coś takiego. Potem zobaczyłem już tylko kierowwnice i asfalt. Pies zaskowyczał i dał noge w inne krzaki.

Do najblizszych zabudowań było jakies 300 - 400 metrów.

Najprawdopodobniej był to pies bez pański, który chciał coś na kolację upolować.

Nawet jakbym go jedna zobaczył na spacerze z właścicielem to niemiałabyn 100 % pewności że to ten sam pies. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. To wszystko z braku swidomosci chlopa ze wsi.Boja sie przyznac bo mysla,ze z ich kieszeni pojdzie kasa. Jak nie ma mozliwosci znalezienia wlascicela to dobrze miec kolege czy tam jakiegos kuzyna co powie ze to jego pies byl i wtedy mozna odzyskac kase. Mowie tu o naprawach moto,czy uszczerbku na zdrowiu. Mojego sasiada pies wybuegl przed Jaguara sportowego no i rozwali sobie facet lampe i zderzak.Sasaid sie przyznal,ze jego pies i firma zapacila. 12tys zl.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w dwa lata temu na wakacjiach wpadł pies jak z górki jechałem na rowerze wpadł mi pies pod koło zrobiłem fikołka przez rower wstałem zaczołem gonic psa pies domnie z zebami a ja go z buta i zabiłem psa potem wyskoczył domnie włsciciel i mnie udezył jakis kolo koło 30lat ja sie zdenerwowałem zadzowoniłem do kuzyna przyjechali w 4 złapali włsciciciela i kazali mi dac 500zł za koło(rower mialem wart około 1700zł) a oprucz tego 200zł za to ze mnie udezył koles powiedził ze nie ma kaski wiec go spokojnie odprowadzili do domka wzieli kase i go uderzyli,w szpitalu sie okazało ze miałem reke złamaną i obok peknieta(2mies w gipsie) ale dostałem odszkodowanie ale wsumie szkoda mi psa mogłem bardziej włsciciela zjechac ale w tedy nie myslałem o tym... a apropo zwierzyny to koledze zając wpadł pod motor(mz 251) ale nic mu sie nie stało poza zdartymi ciuchami i urwanym migaczem i pozdzieranym lakierze....(przepraszam za błedy ale jestem zmeczony)

Kur** ja na miejscu tego właściciela zrobił bym to samo tylko ze bym ził kołka zamiast pieści co za poj**any człowiek

 

A co psów to jechał kiedys taki H*j fiesta zardzewiała złoma jak nie wiem ja se soje na chodniku prosta droga mały pies stoi na drodze on go widzi leekko przychamował i specjalnie skrecił i w nigo przy.........

Takiego skowytu to dawno nie słyszałem pobiegłem jak juz sie ospokoił i zdychał zaniosłem go do rowu ...... :) :)

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie objeżdżajcie koleisa, który przejechał malutkiego psa ;p on nic nie zrobił, to pies był na tyle głupi, żeby wejść mu pod koło.

 

a z kolei osoba która zabiła psa zrobiła to pewnie ze zdenerwowania. (jakoś tak :))

 

pozdro i uwaga na czworonogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w dwa lata temu na wakacjiach wpadł pies jak z górki jechałem na rowerze wpadł mi pies pod koło zrobiłem fikołka przez rower wstałem zaczołem gonic psa pies domnie z zebami a ja go z buta i zabiłem psa potem wyskoczył domnie włsciciel i mnie udezył jakis kolo koło 30lat ja sie zdenerwowałem zadzowoniłem do kuzyna przyjechali w 4 złapali włsciciciela i kazali mi dac 500zł za koło(rower mialem wart około 1700zł) a oprucz tego 200zł za to ze mnie udezył koles powiedził ze nie ma kaski wiec go spokojnie odprowadzili do domka wzieli kase i go uderzyli,w szpitalu sie okazało ze miałem reke złamaną i obok peknieta(2mies w gipsie) ale dostałem odszkodowanie ale wsumie szkoda mi psa mogłem bardziej włsciciela zjechac ale w tedy nie myslałem o tym... a apropo zwierzyny to koledze zając wpadł pod motor(mz 251) ale nic mu sie nie stało poza zdartymi ciuchami i urwanym migaczem i pozdzieranym lakierze....(przepraszam za błedy ale jestem zmeczony)

obrzucil bym Cie inwektywami ale gdzies w regulaminie jest chyba mowa o tym ze debila i skonczonego kretyna nie mozna nazwac po imieniu wiec sie powstrzymam, zyczylbym sobie tylko abys jak najszybciej opuscil grono motocyklistow

 

buttrock.gif ja kiedys YORKA sąsiadki rozjechałem... wiem ze moze to dziwne ale mialem taki ubaw ze bania mała, 320 kilo motocykla przerobiło go na kotlet buttrock.gif

heh no faktycznie zabawne, ale spoko to sie leczy w specjalnych zakladach zamknietych, przeciez to nie Twoja wina ze mama Cie nie kochala a tata bawil sie z Toba w ginekologa, takie zycie.

 

MOTO><CUBIX ostatnio w moim miescie odbyl sie proces jakiegos 19 letniego drecha, ktory niemal zatlukl na smierc metalowym koszem na smieci przechodnia, rownierz tlumaczyl sie tym, ze byl zdenerwowany, teraz odsiaduje swoj wyrok. Ty jestes jeszcze mlody, wiec masz czas zeby zrozumiec, ze pobudzenie emocjonalne nie koniecznie jest dobrym wytlumaczeniem zabicia czy to czlowieka czy zwierzaka, na karb twojego wieku zrzucam rownierz brak czytania ze zrozumieniem, nikt nie objezdza kolesia za to ze przejechal psa tylko za to ze sprawilo mu to radosc. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Dzieki Bogu nie jechałem na motorze tylko na rowerze.

 

Właśnie wróciłem ze szpitala.

Jakąs godzinę temu z hakiem pomykałem sobie na rowerze, gdy nagle z krzaków wyskoczył mi pod koła duży pies. Nie wyskoczył obok czy przed rowerem. Wypadł centralnie w bok mojego przedniego koła. Niebyło możliwośći hamowania, uniku itd. Przekoziołkowałem przez kundla i przejechałem sie po asfalcie.

 

Obrażenia jakich doznałem to: zmasakrowany lewy nadgarstek - kilka szwów, 2 zwichniete palce ( te od sprzegła niestety), potłuczony prawy nadgarstek ( moge pisac na klawiaturze ), pozcierana cała prawa strona - łokieć kolano biodro.

Generalnie mam na sobie kupę bandaży i opatrunków.

Dzieki bogu nie jechałem motorem. Przy zderzeniu z psem wielkości owcy by chyba nie było co po mnie zbierać i z motoru chyba tez nie.

A co najlepsze sierściuch uciekł. :)

A co do roweru to z przedniego koła została obrecz w ksztalecie 8.

ja również miałem taki przypadek coś w połoie lipca jade z kumplami nad jeziorko... No i co pod rower memu kumplowi wlazł pies. Jemu nic sie nie stało psa widzieliśmy z 3 s w dosłownie mniej niż 5 s przebiegł droge 1,3km do lasu przyjebanie miał lepsze od niejednej szlifierki. Straty: pokrzywione przednie i tylne koło a kumpel wleciał w pokrzywy =].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem pare godzin temu o przygodzie brata z psami to wykrakałem mu kolejną :) Jak sobie jeździliśmy po lesie to wyskoczył mu pies przed koło. Efekt tego był taki, że bratu udało się wyminąć pieska ale sam glebe zaliczył. Na szczęście brat cały :) .

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie objeżdżajcie koleisa, który przejechał malutkiego psa ;p on nic nie zrobił, to pies był na tyle głupi, żeby wejść mu pod koło.

 

a z kolei osoba która zabiła psa zrobiła to pewnie ze zdenerwowania. (jakoś tak j.gif)

 

pozdro i uwaga na czworonogi

Matko z Ojcem.Czy TY chlopcze naprawdę uderzyłeś się kiedyś mocno w glowę (to byłoby jakieś wytłumaczenie twojej opini ).Pewnie jak 5-cio letnie dziecko wejdzie pod TIR-a to też powiesz to nie wina tego "KOLEISA"

za kołkiem tylko dzieciaka bo jak to napisałeś "był na tyle głupi by wejść mu pod koło", a "jakoś tak " to można "dziewkę z czworakow zbrzuchacić"( jak to powiedział Marcin Wojcik) a nie zwierzaka zabić.Chociaż z drugiej strony....gdybym był świadkiem takowego zajścia z udziałem DYREKTORA (bo chyba nie doktora?!!) PENIS MENTA ,czy jak mu tam było , podejrzewam ,że w gipsie poleżałby trochę dłużej (i to na wyciągu) i kuzyn ,z kuzynką nic by nie pomogli ( nawet z wujkiem).W sądzie zeznałbym ,że nie wiem ,czemu TO zrobiłem

"to pewnie ze zdenerwowania - jakoś tak" rzekłbym ,ale języka bym już nie pokazał (no chyba ,że miałbym 15 latek jak TY -tobie jeszcze wypada :-((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie objeżdżajcie koleisa, który przejechał malutkiego psa ;p on nic nie zrobił, to pies był na tyle głupi, żeby wejść mu pod koło.

 

a z kolei osoba która zabiła psa zrobiła to pewnie ze zdenerwowania. (jakoś tak j.gif)

 

pozdro i uwaga na czworonogi

Matko z Ojcem.Czy TY chlopcze naprawdę uderzyłeś się kiedyś mocno w glowę (to byłoby jakieś wytłumaczenie twojej opini ).Pewnie jak 5-cio letnie dziecko wejdzie pod TIR-a to też powiesz to nie wina tego "KOLEISA"

za kołkiem tylko dzieciaka bo jak to napisałeś "był na tyle głupi by wejść mu pod koło", a "jakoś tak " to można "dziewkę z czworakow zbrzuchacić"( jak to powiedział Marcin Wojcik) a nie zwierzaka zabić.Chociaż z drugiej strony....gdybym był świadkiem takowego zajścia z udziałem DYREKTORA (bo chyba nie doktora?!!) PENIS MENTA ,czy jak mu tam było , podejrzewam ,że w gipsie poleżałby trochę dłużej (i to na wyciągu) i kuzyn ,z kuzynką nic by nie pomogli ( nawet z wujkiem).W sądzie zeznałbym ,że nie wiem ,czemu TO zrobiłem

"to pewnie ze zdenerwowania - jakoś tak" rzekłbym ,ale języka bym już nie pokazał (no chyba ,że miałbym 15 latek jak TY -tobie jeszcze wypada :-((

 

ludzie, nie nabijajcie sie ze mnie i nie jeździjcie tak po mnie :) jak już ktoś wcześnieju napisał, jestem mlody. A w przeszłości nie przypominam sobie o żadnym wypaku w którym dostałem mocno w głowe :) i sory za błędy :) teraz tez sie pewnie jakies znajdą, ale późno jest.No to na tyle

narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już ktoś wcześnieju napisał, jestem mlody

:) :) Nie no. Jest duzo osob w twoim wieku i mlodszych co nie wypisuja takich bredni tylko wartosciowe posty :) . A jezeli masz pisac takie brednie i czujesz sie az tak mlody to wyp***** do dzialu motorowery i skutery :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...