Skocz do zawartości

ZLOT KROTOSZYN 2006 - wypadek:-(


vmax-r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie składali na izbie przyjęć to był jeszcze jeden narąbany koleżka po szlifie a tych dwóch już leżało na oddziale, tak słyszałem od piguł. Wypadków było zdaje się więcej....Psy węszyły non stop, praktycznie nie wychodzili ze szpitala. Fuck'n'fuck! Zakończyłem sezon, Drań rozbity a ja 8 tygodni gipsu :wink:

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie składali na izbie przyjęć to był jeszcze jeden narąbany koleżka po szlifie a tych dwóch już leżało na oddziale, tak słyszałem od piguł. Wypadków było zdaje się więcej....Psy węszyły non stop, praktycznie nie wychodzili ze szpitala. Fuck'n'fuck! Zakończyłem sezon, Drań rozbity a ja 8 tygodni gipsu ;)

 

 

Nie pomyślałem, że było to aż tak poważne uderzenie. Stwierdziłem - ot szlif. Też wyrazy współczucia i zrastaj się!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz??????????? Jest takie powiedzenie, troche bardziej drastyczne "jeśli na zlocie nikt nie zginie to zlot uwaza sie za nieudany".......

 

 

Ale pieprznięte powiedzenie!! u nas na zlocie wlasnie umarł kolega 1-3,9,2006 i wcale przez to zlot nie był bardziej udany!!! :biggrin: :cool: :cool:

 

PS zastanów się czasem co piszesz!! jak się wypieprzysz to zrozumiesz ! ! !

Edytowane przez Zygzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanka pewnie nawiązywała do tekstu ktory w moich okolicach sie mówi "jeżeli na weselu nie było policji to wesele nie było udane" Fakt faktem przytoczone przez koleżanke przysłowie nie jest już takie miłe...

 

Pozdrawiam

Przem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pieprznięte powiedzenie!! u nas na zlocie wlasnie umarł kolega 1-3,9,2006 i wcale przez to zlot nie był bardziej udany!!! :) :) :evil:

 

PS zastanów się czasem co piszesz!! jak się wypieprzysz to zrozumiesz ! ! !

Chyba jakis przewrazliwony jestes i nie znasz sie na zartach.......ale coz Twoja sprawa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakis przewrazliwony jestes i nie znasz sie na zartach.......ale coz Twoja sprawa.....

Masz racje oni sa przewrażliwienie.

w łodzi mówi sie że jak na zlocie nie zgwałci się jakiejs nastolatki w kolejarza po pijaku to zlot jest nie udany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...