Skocz do zawartości

ZLOT KROTOSZYN 2006 - wypadek:-(


vmax-r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

właśnie wróciłem ze zlotu w Krotoszynie.

Bardzo lubię tę imprezę :( i broń boże nie mam nic do organizatorów lub ludzi uczestniczących w niej.

 

Tuż przed paradą zdarzył się dość poważny wypadek.

 

foto-wypadek

 

To była (chyba) czołówka!

Samego wypadku nie widziałem lecz tuż przed nim miałem okazję chwilkę rozmawiac z poszkodowanym z Royala, oraz byłem może 5min po wypadku (skoczyłem po benzynę).

 

Wyglądało to bardzo groźnie.

 

Jak do tego doszło - niewiem...

 

Trzymam jednak kciuki za poszkodowanych i pozdrawiam.

 

p.s: Fotka jest ku przestrodze jak łatwo może dojść do wypadku!

 

Jeśli ktoś wie co z poszkodowanymi - dajcie znać...

 

pozdrawiam.

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ten wypadek, wygladalo naprawde groznie. Nie widzialem, czy kierowca niebieskiego motocykla stal akurat, czy jechal, ale widzialem jak ten tym czerwonym (goldwing?) ruszyl, zaczal sie rozpedzac na jedynce i nagle bum, zderzyli sie czolowo... doslownie wrecz, bo w powietrzu zderzyli sie glowami :( Mam nadzieje ze obu motocyklistow wyjdzie z tego calo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To RoyalVenture był (bodaj na Poznańskich blachach)... Ten z Royala był przytomny ale z tym drugim gorzej...

 

- widziałeś jak zawinęły się zawiechy w obu motorkach??? ;)

 

Ktoś wspominał, że go (tego z Royala) oślepiło słońce... ale zapewne po niedzieli dowiemy się więcej.

 

Makabra :(

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a po paradzie, tzn kolo 14, gosc na sradzie 750, na odcinku 50m chcial na kole chyba polatac ale na wyhamowanie zabraklo mu juz miejsca, polozyl motocykl i solidnie wykurwil razem z nim w brame, ta wjazdowa, na stadion obok zlotu ! szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To RoyalVenture był (bodaj na Poznańskich blachach)... Ten z Royala był przytomny ale z tym drugim gorzej...

 

- widziałeś jak zawinęły się zawiechy w obu motorkach??? :)

 

Ktoś wspominał, że go (tego z Royala) oślepiło słońce... ale zapewne po niedzieli dowiemy się więcej.

 

Makabra :)

 

Witam, tez bylem w Krotoszynie (stalem wlasnie z synem w szyku, czekajac na start parady). Żona stała 30m od miejsca gdzie zdażył się wypadek i z tego co widziała to prawdopodobnie jednego z nich wyrzuciło na chopce-zwalniaczu. Podobno jeden z nich jechał bez kasku. Nie wiem, czy kolegom stało się coś poważnego, obaj leżeli przez dłuższy czas bez ruchu. Może uda mi sięjutro czegoś dowiedzieć - pochodzę z Krotoszyna i podpytam lokalnych motomitów.

Pozdrawiam i WIELE UWAGI.

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a po paradzie, tzn kolo 14, gosc na sradzie 750, na odcinku 50m chcial na kole chyba polatac ale na wyhamowanie zabraklo mu juz miejsca, polozyl motocykl i solidnie wykurwil razem z nim w brame, ta wjazdowa, na stadion obok zlotu ! szkoda

 

 

:) HAHAHA tak się kończą nieumiejetne popisówy. Szkoda tylko maszynki, bo nie sądze, żeby Panu Glebie coś się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) HAHAHA tak się kończą nieumiejetne popisówy. Szkoda tylko maszynki, bo nie sądze, żeby Panu Glebie coś się stało.

Nie wiem co cie tak rozbawilo... Nawet najlepszym zdarzają się błędy.. Tamto miejsce było naprawde niebezpieczne bo na asfalcie był piach i latwo było sie ślizgnąć..

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co cie tak rozbawilo... Nawet najlepszym zdarzają się błędy.. Tamto miejsce było naprawde niebezpieczne bo na asfalcie był piach i latwo było sie ślizgnąć..

 

Tymbardziej nie powinien się tam popisywać. :clap: Trzeba mieć tu:........................................ :bigrazz: .............................................................................................................................................. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...