Skocz do zawartości

najleprza pora na kupno motoru


Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić jakiś motor, niestety moje fundusze są bardzo ograniczone (2500zł). Prawdopodobnie będzie to stara kawa (gpz 305, 440 ltd) albo jawa. To pierwsza sprawa, co wybrać ? Po dugie planowałem dokonać zakupu po sezonie, w zime i dopieścić maszyne. Zastanawiam się czy to najleprze wyjście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno byłem w bardzo podobnej sytuacji - ale sprawy się zamieszały i kase którą zbierałem na moto muszę wydać na coś innego :icon_exclaim:

 

Jeśli stać Cie na jakiegoś japońca w przyzwoitym stanie to odpuść sobie Jawę :icon_razz: A swoją drogą do moto dolicz jeszcze ciuchy i kask, bo to też spory koszt - oczywiście jeśli jeszcze tego nie masz (ja już mam) :icon_razz:

W zimie będzie taniej, więc jeśli wytrzymasz to może będzie Cie stać na lepszego sprzęta, no i będziesz miał więcej czasu, żeby przemyśleć tą konkretną decyzję :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie ciuchy sobie kup jesli nie masz i to co zostanie przeznacz np na Jawe. Mialem i bylo oki.

 

Za taka kase raczej nie kupisz dobrej japonii a szkoda troche wpedzac sie w koszty i kupic padlo do remontu.

Popieram ja też nie miałem sporo kasy na motocykl więc kupiłem Jawe i jak jej zrobiłem remont i przyszykowałem do jazdy to wyniosło mnie już ponad 3 tyś. A ja chcesz kupić jakiegoś japońca za 2500 zł to licz że spokojnie to nie będziesz jeździł bo może się rozsypać w każdej chwili (oczywiście z jawami też nic nie wiadomo ale obstawiam większe szanse na mniejsze awarie niż w japońcu za tą cenę).

 

POZDRO

 

 

Koniecznie ciuchy sobie kup jesli nie masz i to co zostanie przeznacz np na Jawe. Mialem i bylo oki.

 

Za taka kase raczej nie kupisz dobrej japonii a szkoda troche wpedzac sie w koszty i kupic padlo do remontu.

Popieram ja też nie miałem sporo kasy na motocykl więc kupiłem Jawe i jak jej zrobiłem remont i przyszykowałem do jazdy to wyniosło mnie już ponad 3 tyś. A jak chcesz kupić jakiegoś japońca za 2500 zł to licz że spokojnie to nie będziesz jeździł bo może się rozsypać w każdej chwili (oczywiście z jawami też nic nie wiadomo ale obstawiam większe szanse na mniejsze awarie niż w japońcu za tą cenę).

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowione, maszynę kupie dopiero w zime i się z nią troszkę pobawie, nowy lakier moze położe, narazie będe liczył na to że brat mi się da zjechać na swojej jawie. Zresztą i tak prawka narazie nie moge zrobić. Jeśli zaś chodzi kupno wolał bym jakąś japonie zamiast jawy więc co byście mi polecali (przypominam, do 2500zl )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić jakiś motor, niestety moje fundusze są bardzo ograniczone (2500zł). Prawdopodobnie będzie to stara kawa (gpz 305, 440 ltd) albo jawa. To pierwsza sprawa, co wybrać ? Po dugie planowałem dokonać zakupu po sezonie, w zime i dopieścić maszyne. Zastanawiam się czy to najleprze wyjście

 

Wiesz co kiedyś padła bardzo dobra odpowiedź na podobny post ale jak widać nie każdy doczytał -

Możesz kupić bardzo dobry MOTOR ale w co go sobie zamieżasz wbudować bo jak się jeździ na MOTORZE to można sobie dupe poparzyć :( ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co kiedyś padła bardzo dobra odpowiedź na podobny post ale jak widać nie każdy doczytał -

Możesz kupić bardzo dobry MOTOR ale w co go sobie zamieżasz wbudować bo jak się jeździ na MOTORZE to można sobie dupe poparzyć ;) ;)

 

poprawka - motocykl :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...