Skocz do zawartości

AXO Doberman


Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie czy ten buzer jest godzien uwagi :D, bo jestem włąśnie na kupnie jakiegoś buzera albo zbroji. Czytałem tematy o buzerach ale tam nie było zbyt wielu zmianek o włąśnie tym włąśnie "okazie" :crossy: . Troche sie zastanawiam czy z połaczenia zbroji na siatce i klasycznego plastikowego buzera dobrze wyszło producentom. W sumie nie widziałem go na własne oczy tyle co z fotek, ale niedaleko mnie tzn tutaj http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...products_id=967 maja goście ten sprzet, i w kilka dni moga go miec na miejscu. Czekam na opinie i komentarze :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

dklasdnie ten buzer kupilismy z kumplami djsolo`wi na urodzinki i jest zaje**** , naprawde moge ci go polecic posiada to co potrzeba czyli dlugiego zolwia na plecach, oslone klatki i ramion no i pas nerkowy za co sie bardzo ceni ;] jak chesz to zagadaj z djsolo on wlasnie tak ma

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Mam ten buzer i jestem z niego zadowolony. W czasie jazdy nigdzie nie upija, nie przeszkadza. Pas nerkowy przytrzymuje wnętrzności żeby nie wypadły :]

Wszystko solidnie poskładane i przede wszystkim ciężko jest w tym zrobić sobie krzywdę.

A jeśli chodzi o rozmiar to ja mam 195cm wzrostu i rozmiar L jest na mnie akurat.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Mam ten buzer i jestem z niego zadowolony. W czasie jazdy nigdzie nie upija, nie przeszkadza. Pas nerkowy przytrzymuje wnętrzności żeby nie wypadły :]

Wszystko solidnie poskładane i przede wszystkim ciężko jest w tym zrobić sobie krzywdę.

A jeśli chodzi o rozmiar to ja mam 195cm wzrostu i rozmiar L jest na mnie akurat.

 

Pzdr

 

hmm no to chyba dupa, bo skoro masz 195 cm wzrostu i piszesz ze L'ka jest akurat to ja majac dobre 20 cm mniej na wzroście to sie zgubie w tym buzerze :icon_exclaim: :icon_question: , ale nic napisze jeszcze do tego sklepu co oni sadzą o tym, w każdym razie juz mi sie klaruje sytuacja :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...