Skocz do zawartości

Nieborów 18-20.08.2006


Pompka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Malutkie zainteresowanie tym zlotem, dziwne bo zlocik w porzo :icon_question:)

 

Pewnie dlatego, że mało informacji o zlocie :-(.

Planuję w piątek jechać katamaranem przez Nieborów to postaram się zajrzeć i zapoznać się z tematem choć z 4oooo.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem do domu z wakacyjnych wojaży, przekimam się parę godzin i niewykluczone, że wzorem lat ubiegłych śmignę jutro do Nieborowa. :(

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz po zlocie, szkoda, działo sie wiele i naprawde fajnie było. Pozdrawiam wszystkich uczestników.

Ja również bawiłem się na tegorocznym nieborowskim zlocie wyśmienicie. Pozdrawiam Forumowiczów, których spotkałem (Pompka, Fellini...), a także tych, których nie dane mi było spotkać. :)

:) :) :)

 

PS Nie uważacie, że 40 zł za wjazd i 30 za koszulkę to mimo wszystko trochę drogo? :)

 

PPS Czy ktoś biegły w ekonomii może mnie uświadomić, na czym polega biznes z "walutą" zlotową (coraz częściej spotykaną na wszelkiej maści spędach)? Czy te papierki opłaca się drukować?

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem :) . Zlot ogólnie udany (mimo opadów w piatek :) ). Ceny jak dla mnie zaporowe 40 PLN za sam znaczek to troszkę dużo. Koszulki nie kupiłem bo szkoda mi forsy było. Cen żarcia i piwa nie znam ale zdaje się, że równiez nie było tanio. Troszkę zajeżdzało mi to komercją ale atmosfera była naprawdę dobra i nikt nie odczuł chyba, że jest na zlocie tych strasznych Skierniewickich Grup Motocyklowych (których to oficjalnie u nas w kraju podobno niema :) ) :P

 

Olsena widziałem (jakoś sobie za dużo nie pogadaliśmy bo cały czas gdzieś łaziłem), siwypfk to cały zlot przesiedział albo w domku albo w jakichś krzaczorach :) Koncerty były wypasione (zwłaszcza kapela grająca AC piorun DC :) bo reszta to tak sobie ). Goła baba też była (szkoda że nie w piątek bo bym jak nic sam wlazł na naczepę). Nie było obowiązkowego parku maszyn i mimo to nikt nie szalał po polu namiotowym (no jeden kolo wjechał jakimś endurasem w stolik). Ogólnie ubawiłem się nieźle, nauczyłem się trochę gadać (już rozrózniam hanysa, gorola i krajcoga czy jak się ten trzeci nazywa :) ).

 

Waluta zlotowa to bardzo dobry pomysł z punktu widzenia organizatorów. Kasa jest cały czas w jednym miejscu (wiadomo kto jest odpowiedzalny), nie ma problemów z wydawaniem reszty i zawsze troszkę więcej się na tym zarobi bo po zlocie zawsze zostają mi jakes talony. Ma to również sporo zalet w pryzpadku obsługi zlotu przez firmy cateringowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Kto się wybiera na tą imprezę? Ja prawdopodobnie będę od piątku. Rok temu było całkiem sympatycznie (chociaz ciut drogawo).

 

to ja z troche drugiej strny podejde do "firmy" Outlaws, obiecalem ze zrobie to pisze :] jak pisze pompka, juz na samym poczatku mila niespodzianka.. wjazd 40 + 30.. pytam za co pani mowi ze za pole namiotowe, hmm, a w takiej Liwie to np pole namiotowe, koszulka, posilek, browar, blacha i keifr rano.. za 35, to jak to jest?ok wjezdzamy, zabawa jak zawsze :) dlatego przyjechalem, ale jedziemy dalej, przyjechalem ok 19ej w sobote glodny po robocie z ktorej wyszedlem 20 min temu, to idziemy cos zjesc.. kielba 6 zl, czyli prawie 2 x tyle co srednio na zlocie, ale to nic przeciez i tak w gastronomi poinformowal nas mily pan zebysmy jedli bo zostalo 10, zrozumialem to o 1ej w nocy jak znowu bym cos zjadl a widze kuchnia zamknieta?1sza gdzie sa pelne stoliki, a jak wiadomo glodny polak zly polak :) no dobra to ide sie spytac panow przy piwie gdzie moge cos zjesc,

- w tej chwili nigdzie

- tak czlowieku ale ja jestem glodny, a za wjazd tez malo nie placilem, to jak wy to organizujecie

- trzeba bylo zjesc wczesniej kielbaske i isc wczesniej spac

- osz ty q..

i wtedy odszedlem, bo ciekawe czy by tak zaszczekal jakby nie mial za soba 5u kolegow, coz olalem i bawmy sie dalej, no i z kolega bawimy bawimy, po czym on na chwile chcial pogadac z pewnym osobnikiem ktory byl przy stoliku ww organizacji, bez powodu dostal w tyl glowy z banki, ot tak.. wtedy urodzila sie juz mocna niechec niestety a zarazem chec opuszczenia zlotu jednak nasz stan tego zabranial :) rano nikogo z organizatorow, coz, to byl chyba ostatni Nieborow jesli chodzi o mnie, ale chociaz FZX1000 sie podobal ;)pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gastronomi poinformowal nas mily pan zebysmy jedli bo zostalo 10, zrozumialem to o 1ej w nocy jak znowu bym cos zjadl a widze kuchnia zamknieta?1sza gdzie sa pelne stoliki, a jak wiadomo glodny polak zly polak :) no dobra to ide sie spytac panow przy piwie gdzie moge cos zjesc,

- w tej chwili nigdzie

- tak czlowieku ale ja jestem glodny, a za wjazd tez malo nie placilem, to jak wy to organizujecie

- trzeba bylo zjesc wczesniej kielbaske i isc wczesniej spac

- osz ty q..

i wtedy odszedlem, bo ciekawe czy by tak zaszczekal jakby nie mial za soba 5u kolegow, coz olalem i bawmy sie dalej, no i z kolega bawimy bawimy, po czym on na chwile chcial pogadac z pewnym osobnikiem ktory byl przy stoliku ww organizacji, bez powodu dostal w tyl glowy z banki, ot tak.. wtedy urodzila sie juz mocna niechec niestety a zarazem chec opuszczenia zlotu jednak nasz stan tego zabranial :) rano nikogo z organizatorow, coz, to byl chyba ostatni Nieborow jesli chodzi o mnie

Czyli opłaca się wracać na noc do domu w przypadku bliższych zlotów...

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...